fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@BartqRKO @Encore Tak 4 Marca, ale w Stanach czyli jutro ;)
0
@Encore Byczku dzisiaj jest draft ;) 4 Marca.
0
@Naturopata ;D
1
Mam tylko nadzieję, że limit pecha/wylewów masz chłopaku za sobą. Wracaj szybko do formy bracie bo jesteś nam potrzebny sezon długi.
16
Pamiętacie?
"Skoro Paryż strzelił nam 4 bramki to Barcelona może 6". [Luis Enrique]
Dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć.
3
@Encore To prawda natomiast ja i tak wolę naszego Dembusia niż "złotą piłkę" Vinicjusza.
2
@DaPi Jest spory potencjał i nie ukrywam, że liczę na więcej. ;D
8
@kamyk_23 Trzeba posypać głowę popiołem i oddać Cesarzowi co cesarskie. Wrócił stary dobry Baskets znakomite zawody oby tak dalej.
2
@DaPi Złoto xD
2
@kondi21 Oj tak. Pozdrawiam serdecznie!!!! ;D
59
A teraz wyobrażcie sobie pełne CN i bramka Pique... Ciary i ten cudowny ryk. Tęsknie za tym...
0
@Tasde Święte słowa odpaść po walce to nie wstyd a w ostatnim czasie tych kompromitacji jest za dużo. Czas najwyższy to zmienić.
@tomFCB oby się spełniło. ;D
3
Zobaczycie, że jeszcze zlejemy te frajerskie P$G. xD Jazda!!!
3
Magia wróciła na Camp Nou.
3
To teraz zobaczycie deszcz wrzutek. ;D
2
@masq Pewnie zauważyła że"zgrubłeś" xD
0
@FafitFCB I ten Canavarro na słupku coś pięknego xD natomiast muzyczka rodem z nintendo xD
2
@Przemek2323 Złoto xD Dziennik państwowy to mem. :D
0
@Barca_Big_Moment I ten fragment - "Ten klub nie sprowadza do siebie przeciętnych zawodników..."
Bartomeu: co? potrzymaj mi "pifko" xD
1
@RomanHoffer Film super nie wiem, czy to Ci przypasuje, ale zerknij na dwa hiszpańskie filmy. El Cuerpo - trup i znany Contratiempo. ;) jeśli nie oglądałeś polecam. A i jeszcze ciekawy film to Koneser. Polecam.
0
@AlexDark00 Dobrze napisane ;D kto wie, może jeszcze mu się spodoba. :)
1
@Katalończyk 99 Już poprawione ;D
0
Tymczasem były prezydent Francji Nicolas Sarkozy skazany na 3 lata więzienia za nadużycia. Ale dzień. Same łapanki xD
17
Bartomeu za kratkami i muzyczka z Titanica zagrana na flecie. xD
9
Rosell wyszedł to teraz Bartomeu posiedzi. xD ale trafiliśmy prezydentów.
0
@Dembouz1899 W Guardioli podobało mi się to, że pożegnał Amigosów. Deco czy Roniego i z Eto było bardzo blisko. Pep pracował z chłopakami z B i widział potencjał - miał wizję nowej Barcelony. Koeman gra tym co ma do tego Pandemia i zadłużenie klubu przez amatora na fotelu prezydenta i efekt jest jaki jest.
1
@mercurial2000 To już nie jest prawdziwy mecz NBA tylko konkurs rzutów za 3. Taka prawda a szkoda.
0
@LS Spróbuje bo za bardzo nie mam wyjścia z kartą. ;) Dzięki. ;)
0
@LS Dokładnie teraz sobie przeglądałem te karty i właściwie każda jest XC czy hc natomiast w specyfikacji kamerki jest taka informacja: maksymalna pojemność karty pamięci: microsd do 64 gb. Tylko tyle.
2
@VenoM @LoTo11 No właśnie tak szukam w specyfijacji kamerki i jest tylko info o microsd. Więc pewnie macie racje. Dziękuję za odp. ;)