1

@BartqRKO @Encore Tak 4 Marca, ale w Stanach czyli jutro ;)

0

@Encore Byczku dzisiaj jest draft ;) 4 Marca.

0

1

Mam tylko nadzieję, że limit pecha/wylewów masz chłopaku za sobą. Wracaj szybko do formy bracie bo jesteś nam potrzebny sezon długi.

16

Pamiętacie?
"Skoro Paryż strzelił nam 4 bramki to Barcelona może 6". [Luis Enrique]
Dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć.

3

@Encore To prawda natomiast ja i tak wolę naszego Dembusia niż "złotą piłkę" Vinicjusza.

2

@DaPi Jest spory potencjał i nie ukrywam, że liczę na więcej. ;D

8

@kamyk_23 Trzeba posypać głowę popiołem i oddać Cesarzowi co cesarskie. Wrócił stary dobry Baskets znakomite zawody oby tak dalej.

2

@DaPi Złoto xD

2

@kondi21 Oj tak. Pozdrawiam serdecznie!!!! ;D

59

A teraz wyobrażcie sobie pełne CN i bramka Pique... Ciary i ten cudowny ryk. Tęsknie za tym...

0

@Tasde Święte słowa odpaść po walce to nie wstyd a w ostatnim czasie tych kompromitacji jest za dużo. Czas najwyższy to zmienić.
@tomFCB oby się spełniło. ;D

3

Zobaczycie, że jeszcze zlejemy te frajerskie P$G. xD Jazda!!!

3

Magia wróciła na Camp Nou.

3

To teraz zobaczycie deszcz wrzutek. ;D

2

@masq Pewnie zauważyła że"zgrubłeś" xD

0

@FafitFCB I ten Canavarro na słupku coś pięknego xD natomiast muzyczka rodem z nintendo xD

2

@Przemek2323 Złoto xD Dziennik państwowy to mem. :D

0

@Barca_Big_Moment I ten fragment - "Ten klub nie sprowadza do siebie przeciętnych zawodników..."
Bartomeu: co? potrzymaj mi "pifko" xD

1

@RomanHoffer Film super nie wiem, czy to Ci przypasuje, ale zerknij na dwa hiszpańskie filmy. El Cuerpo - trup i znany Contratiempo. ;) jeśli nie oglądałeś polecam. A i jeszcze ciekawy film to Koneser. Polecam.

0

@AlexDark00 Dobrze napisane ;D kto wie, może jeszcze mu się spodoba. :)

1

@Katalończyk 99 Już poprawione ;D

0

Tymczasem były prezydent Francji Nicolas Sarkozy skazany na 3 lata więzienia za nadużycia. Ale dzień. Same łapanki xD

17

Bartomeu za kratkami i muzyczka z Titanica zagrana na flecie. xD

9

Rosell wyszedł to teraz Bartomeu posiedzi. xD ale trafiliśmy prezydentów.

0

@Dembouz1899 W Guardioli podobało mi się to, że pożegnał Amigosów. Deco czy Roniego i z Eto było bardzo blisko. Pep pracował z chłopakami z B i widział potencjał - miał wizję nowej Barcelony. Koeman gra tym co ma do tego Pandemia i zadłużenie klubu przez amatora na fotelu prezydenta i efekt jest jaki jest.

1

@mercurial2000 To już nie jest prawdziwy mecz NBA tylko konkurs rzutów za 3. Taka prawda a szkoda.

0

@LS Spróbuje bo za bardzo nie mam wyjścia z kartą. ;) Dzięki. ;)

0

@LS Dokładnie teraz sobie przeglądałem te karty i właściwie każda jest XC czy hc natomiast w specyfikacji kamerki jest taka informacja: maksymalna pojemność karty pamięci: microsd do 64 gb. Tylko tyle.

2

@VenoM @LoTo11 No właśnie tak szukam w specyfijacji kamerki i jest tylko info o microsd. Więc pewnie macie racje. Dziękuję za odp. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?