0

@pax No dokładnie strasznie tego żałowałem bo to właśnie my powinniśmy za przykładem polityki Bayernu zbierać tych młodych a co zrobił Real. ;)

0

@against_modern_football Zmierzam do tego, że młodzi mogliby teraz spokojnie wchodzić w buty Pique czy Busiego. a nie marnować pieniądze na Arturów czy innych Pjaniciów.

0

@karci0 No fakt z tymi setkami to przesadziłem, ale było kilka kwiatków za spore pieniądze, które spokojnie można było zainwestować w młodych.

0

@Mroziu No w kwestii transferów uważam, że mogliśmy pozbierać lepszych grajków.

1

Zmarnowaliśmy wspaniały okres jakim był pobyt Pepa w Barcelonie. Uważam osobiście, że Barcelona powinna była brać przykład z Bayernu w kwestii transferów i zbierać z rynku Hiszpańskiego najlepszych młodych grajków zamiast wydawać setki mln na najemników.

0

@KacperVEB A no nadeszły i chyba nikogo poważnego w świecie piłkarskim to nie dziwi. Słaby prezydent transfery z dupy i można tak jeszcze wymieniać. Kto poważny chciałby tu grać w tym syfie organizacyjnym? to raz a dwa Barcelona zawsze przepłacała (czytaj była dymana) więc w sytuacji gdzie nie stać nas na nikogo poważnego inni zbierają najlepszych i najbardziej perspektywicznych zawodników.

5

@AmigoBlancos Nie rozumiem co Messi ma z tym wspólnego ;D za to widzę ból dupy spory u"somsiada". xD

4

@MesQueUnClub96 To ja poproszę 2 na wynos. ;)

0

@socha Idealnie w punkt. ;)

0

@socha Szkoda czasu na lecha. Grają jak stara amica.

2

@NaFazieHitman Kiedyś to nastąpi ;)

1

@NaFazieHitman Spokojnie jak szybko wzrosło tak mocniej spadnie. Widzę, że grubasy już się szykują na krótką sprzedaż.

0

Ale jak to przecież Rysiu jest za słaby na Barcelonę. A tu nagle takie zachwyty. Gdyby Rysiek grał tyle co sztanga to byłby jednym z najlepszych.

1

I taka ciekawostka w 5 rozegranych dzisiaj spotkaniach Bundesligi padło 5 remisów.

0

@kuz Moim zdaniem tu nie ma się czym podniecać gramy momentami bardzo słabo. P$G to nie Alaves z całym szacunkiem. I jednak ranga wtorkowego spotkania zupełnie inna. Jedziemy na Seville i nic nie gramy więc mecz z Paryżem może wygladać bardzo podobnie.

2

Asysta Grizza brawo Antek i do przodu.

0

Przebudzenie mocy.

0

@Shroud Poważnie porównujesz zmarnowane setki Messiego do Grizza?

1

@Transu96 No i się pożegnał tak jak obiecał xD

4

Najman przed walką: na 55% wygram walkę
Najman po walce: walczyłem z kontuzją i dlatego dostałem na pi***e xD

0

Z tymi setkami to jakaś klątwa Amigos xD tyle co marnujemy ostatnio... brak słów.

0

@tbas Ciężko, żeby wszystko bronił skoro co mecz jest wylew w obronie.

0

Nawet a Alaves tracimy bramkę. Masakra.

0

Brawo Kapitanie!!! Prowadż wodzu.

0

Trincao > Winicjusz i nawet z tym nie dyskutujcie. ;D

1

I co boli was wielki Trincao xD

2

Mecz Barcelony a tu Zenek niszczy system w TVPrawda swoim występem xD

1

@sintesox Dokładnie tak. Przecież to widać kto do Barcelony pasuje a kto nie. Po co udawać, że jest inaczej?.

0

@matiz1514 Podobno w połowie marca.

3

@Janiama Jani Barcelona nie jest dla wszystkich. I to widać po zawodnikach kto pasuje a kto kompletnie odleciał sprowadzając piłkarza X czy Y do naszego klubu. I tak było z Gomesem. Jak jest żle to trzeba o tym pisać/mówić a nie udawać, że jeszcze odpali bo nie odpali a sam dobrze wiesz bo grałeś jak ktoś jest dobry to wchodzi i gra. Oczywiście krytyka kulturalna a nie wyzywanie od szmat itd.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?