fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lucca87 Umiem tylko z pamięci recytować Inwokację Miłosza. Gdyby było... takie argumenty są najlepsze. Ale nie było. Gdyby był Neymar to byśmy przegrali 10 -1. No właśnie gdyby....
2
@Przemek2323 Po kompromitacji PSG na CN i słynnym 6-1 oni wyjdą w rewanżu na pełnej Kur***ie i nas zniszczą tak jak Bayern. Już Prezydent PSG się o to postara. On tej porażki nie zapomni. Zobaczycie. A ponieważ w Barcelonie są same pi***y to nawet nic nie będziemy w stanie zrobić. Maja nas teraz na widelcu wiedzą, że jesteśmy słabi i jestem pewien, że nie zmarnują swojej szansy.
3
@lucca87 Co to za argument, że 2 nie grało? w PSG nie było Neymara to jest Mbappe. Ludzie nie jesteśmy Chojniczanką tylko Barceloną. Araujo nie zagrał to już po Barcelonie. Klub mem xD
4
@itmustbejoke To pokazuje jak Barcelona wyciąga wnioski.
2
@PatrychoO No nie szanujmy się P$G jak wrzuci 2 to Basket nie ma siły gościa dogonić. Szanse to byśmy mieli gdyby było 12 na 8. Ludzie oni wczoraj mogli nam spokojnie wrzucić 6 bramek. A przecież turlacza nie było i sam Mbappe nas pogonił. To o czymś świadczy.
1
@sebasek99 I absolutnie się z Tobą zgadzam. Zmiany powinny nastąpić dużo wcześniej. Stare dziadki w odstawkę i budujemy nowy projekt. Tak jak to było za Pepa pogonił tłuste koty i wprowadził świeżość. Tego nam bardzo brakuje. Ktoś bardzo ładnie napisał, że wczoraj grało 7 zawodników po kompromitacji z Bayernem. Dokładnie drugi poważny problem to grube kontrakty zawodników. Na każdym polu leżymy.
1
@sebasek99 W punkt. Natomiast moim zdaniem żle dzieje się od dłuższego czasu. Problem w tym, że ciągle słyszymy o wyciąganiu wniosków. Za dużo w tym klubie się mówi a za mało robi. I efekt jest jaki widzimy. 1-4 a w rewanżu może być jeszcze lepiej.
0
@tobiasson92 Już teraz mutacja na wyspach wydaję się bardzo grożna i odporna na szczepionki o czym alarmują służby. To tylko kwestia czasu jak będzie u nas. To raz a dwa podobno gruchneła wiadomość, że Warren Buffett sprzedał cały pakiet Pfizera.
0
@Encore No właśnie przecież to nie Koeman im zabronił strzelać.
1
To też nie jest tak, że Koeman jest tu wszystkiemu winien. Prawda jest taka, że przez nieudolne rządy Bartka mamy trupa z którego cały świat się śmieje. Holender nie miał czasu na zbudowanie kadry a dwa nie miał za co jej zbudować. No taka prawda. Największym błędem okularnika i całego tego zarządu był brak zmian po kompromitacjach w LM z Romą i Live bo to już wtedy należało czyścić kadrę, która najnormalniej w świecie się wypaliła. Brak radykalnych decyzji teraz się odbija czkawką i kto wie ile to potrwa. Jesteśmy na maxa zadłużeni kontrakty pod sufit no wygląda to wszystko żle. To nie Koeman gra na boisku i nie odpierd***a maniany jak Basket czy Lengle. Nie marnuje setek Grizza i tak dalej.
5
@FDJ Święte słowa jak ten chłopak ma pokazać potencjał jak gra od wielkiego dzwonu. Albo na ostatnie 10 minut? krzyczymy, że musimy stawiać na wychowanków a jak już są to kiwamy głową, że to nie ten poziom. Natomiast druga sprawa jest taka, żę w tak wielkim klubie na prawej obronie gra pomocnik a w defensywie DM, na skrzydle Grizzman. Takie rzeczy tylko w tym klubie.
3
@bobobob22 Myślę, że ten wynik zobaczymy w rewanżu xD
0
@Admin030 Serio na ławkę Dembe i Antka? goście za więcej niż 200 mln. Klub Mem. xD A ze sprzedażaą tych panów również będzie problem bo mają grube kontrakty.
0
@barcelonaLM Z tego co pamiętam to klub na lewej będzie szukał wychowanka bo kasy brak xD więc Gaya tu nie zawita. Na papierze wygląda to fajnie no właśnie na papierze.
0
@Coutinho007 W Ajaxie prezentował się wybornie. Podchodził do obrońców i rozgrywał piłkę do przodu a w Barcelonie cień piłkarza.
0
Ta drużyna nie ma żadnego charakteru, sportowej złości no nic. Dostajemy na 1-2 czy 1-3 wszyscy się patrzą i czekają na przebudzenie mocy. Brakuje mi naszego Tarzana.
2
@LuisSalvano Jak poszukasz to znajdziesz.
3
1-4 a i tak grali bez Moneya. No cóż jesteśmy słabi i to widać męczymy się z średniakami a z mocniejszymi drużynami zostaje nam bezradne klepanie. Moim zdaniem po kompromitacji na Anfield trzeba był zmieniać drużynę i trenera. Teraz mamy to co mamy.
0
A Hajto mówił , że 4-1 będzie xD
0
Kuman dawaj Rysia na parkiet to trzeba jakoś uspokoić.
0
Gra Busiego to + 10 do ataku przeciwnika.
2
Baskets + Lengle. Duet idelany.
1
Lengle kompletnie w innej rzeczywistości jest.
0
Płacz tu ogromny, ale czego wy się spodziewaliście? Nagle ujrzymy Barcelonę Pepa? nie będzie lepiej skoro męczymy się ze średniakami.
2
Dobra Rysiu dawaj na parkiet i pokaż na co Cię stać.
0
Dobra 15 minuta i jeszcze 0:0. Jest dobrze.
2
Kurcze jeszcze nie było pierwszego gwiazdka a na stronie 3200 Cules coś czuję, zę jak pier**** to error będzie grany xD
0
@333tricampeones333 Albo obym nie przegrał więcej niż 8-2.
1
Jestem ciekawy o czym teraz myśli Koeman?
1
@IronSanHybrid Powtarzam się, ale jak zwykle w punkt. xD