fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Janiama Jani jak najwięcej zdrowia i nigdy się nie poddawaj. Trzymaj się bracie!!!
1
@Encore Szkoda a jeszcze na początku 4qw. Nets prowadzili tylko 5 pkt.
1
@marcin000019 ;D święte słowa nie ma się co oszukiwać Leo już swoje lata ma, ale co chłopak potrafi podać czy rzucić piłkę na drugą stronę to wielu w swoim prime nie potrafi. Genialny zawodnik.
1
@marcin000019 W punkt.
0
@KapiFCB @daniel32778 Panowie absolutnie macie rację, ale trzeba szukać rozwiązań a nie trzymać się utartych schematów. Fakt Dembe ma słabe wykończenie, ale ta szybkość jest zupełnie nie wykorzystywana a przecież to ogromny atut Francuza. Piłka za plecy i niech pędzi do przodu.
2
@JimMorrisonFCB No nie ma i to widać, ale ja na miejscu Koemana na słabszych rywali własnie jego bym ustawiał na 9. Kadra jest jaka jest i trzeba to wykorzystać a szczególnie szybkość Francuza. Wczoraj kilka razy dostał piłkę to "Markinios" nie widział co się dzieje.
0
A ja uważam, że Koeman powinien stawiać na" 9" Dembe. Tak wiem wczoraj nie wpadło, ale co chłopak jest szybki to nie mam pytań. Tylko trzeba to wykorzystywać i rzucać piłki za obrońców.
2
@Encore To jest ten mecz. Jazda Celtics!!!
25
No trudno mam nadzieję, że w kolejnej rundzie P$G upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali.
0
Ale spam xDxDxD fcbarca.com lubi to.
1
@AmigoBlancos Po tym jak prezentowaliśmy się na tle mocniejszych rywali w ostatnich latach grając na wyjazdach to dzisiaj zagraliśmy bardzo dobrze. Każdy obawiał się kolejnej kompromitacji zwłaszcza na wyjeżdzie.
2
@olsen To jest Barcelona a nie FC Messi. W pierwszej połowie dwoił się i troił no cóż sił zabrakło i jednak szczęścia. Nie możemy ciągle liczyć na Messiego. Jesteśmy drużyną i wszyscy muszą dać z siebie wszystko a nie liczyć na jednego zawodnika.
1
@baczmus Ta drużyna pokazała, że jest plan i ogromny potencjał tylko trzeba koniecznie wymienić klocki i wracamy do topu. To będzie wielka Barcelona i jesteśmy tego świadkami. Więc więcej wiary i głowa do góry.
5
Wielkie brawa dla Desta chodził dzisiaj prawą stroną jak przecinak i ta poprzeczka. Super zawody. Widać że chłopak jest pewny siebie i nie szuka Messiego tylko jak ma szanse to sam idzie do przodu. Brawo.
2
Gramy super mecz tworzymy masę sytuacji. No szkoda bo P$G mega obsrane. szkoda zmarnowanych sytuacji.
0
Prawda jest taka, że powinniśmy mieć już 3 bramki. Powiem więcej Hochland mając takie sytuacje na pewno coś by wcisnął.
0
@Fenelon Niestety w punkt.
2
@IronSanHybrid I ten komentarz Wolskiego: To jest NIEMOŻLIWE... ciary. ;)
1
I cyk City czwóreczka ;) brawo Pep.
0
Ta pewność siebie P$G może zgubić. Walka walka i jeszcze raz walka.
0
@Ying A odpadnięcie z Bayernem dodam historyczne gdzie Messi tylko człapał jak nazwiesz? Przypomnij mi kiedy Grzmot tak się skompromitował?
1
@Kwasiak98 No cóż ja widzę zasadniczą różnicę otóż Ronaldo w Juve nie kompromituje się tak jak Barcelona z Romą, Live czy Bayernem. Faktycznie przegrywają z ogórami, ale jednak po walce. Jestem pewien, że gdyby Messi przegrywał po walce to również byłoby inne podejście mediów do tematu.
0
"Musisz zrozumieć swojego przeciwnika na tak poważnym etapie rozgrywek, jeśli nie jesteś mentalnie przygotowany do tego poziomu przegrasz". Pavel Nedved.
2
@avanes Jak najwięcej zdrówka!!! trzymaj się bracie.
2
@Fenelon Jeśli już to Kun. Suarez to legenda, ale mam dosyć machania łapami co chwilę.
0
Forza Juve!!!!!!!
0
@bixmix byczku takie są przepisy. Czy to się komuś podoba czy nie. Tyle.
0
@GeraltzKatalonii Ale to jest ewidentna wina zawodnika Porto przestańcie płakać. Wiadomo, za co są kary gdyby taka sytuacja miała miejsce w spotkaniu Barcelony to byście srali o tym dwa tygodnie.
0
@GeraltzKatalonii xD mam nadzieję, że będzie petycja. xD
0
@Ghazul3293 Perez też tak uważał mówiąc o Ronaldinho. A reszta jest historią.