0

@Nicko Chyba Fame mma xD

1

Moim zdaniem to nasi chyba nie zrozumieli założeń taktycznych Sousy xD

2

Jak patrzę na naszą reprezentację to:
"Boli mnie głowa i nie mogę spać,
Chociaż dokoła wszyscy już posnęli,
Nie mogę leżeć a nie mogę wstać..."

0

Valverde wróć xD

1

Sousa przejdź do planu B. Tak jak poprzednicy wrzutka na Lewego i może się uda. xD

1

@Mistrzu888 Turner bardzo solidny wolę jego niż Thompsona i tak jak napisałeś tego już sie nie dowiemy. Trudno. Również Pozdrawiam serdecznie. ;)

0

@Mistrzu888 No nie będzie niestety są mocniejsi od nas. Nets. Bucks czy nawet 76 są mocniejsze od nas. Trzeba czekać i spokojnie budować.

0

@zadafcb Nie ma co płakać. Gordon od dłuższego czasu połamany to raz a dwa musielibyśmy oddać Smarta aby zainteresować Magic. Pitbull zostaje w Celtics ;D

0

@zadafcb Z Fournierem jeszcze nic pewnego bo szykuje się większy deal w Bostonie.

0

@Tomo1989 Trudno się z tym nie zgodzić natomiast czas pokazał, że wielcy Holendrzy w tamtym czasie nic wielkiego nie osiągneli.

0

@kuz i pięknie xD

1

Turcy się zesrali xD

0

Holendrzy wracają. Będzie remontada xD

1

@pafcioxxx Już raz oglądaliśmy zaciąg Holenderski w Barcelonie za Van Gaala.

0

@szymonbarca10 Oczywiście jak chłopak ma coś pokazać skoro gra 5-10 minut? ;)

0

@amanter Narazie jest lepszy poczekamy i zobaczymy.

0

@FCB24 Ale rozumiesz, że i Pedri z tej układanki wyskoczy czy przez kontuzje czy zawieszenia. Chłop wszystkiego grać nie będzie. A jak Rysiek ma być ułożony jak On gra ostatnie 5-10 minut?

8

@amanter śmiechu nie ma końca. Jestem ciekawy jakby się prezentował Ryszard mając tyle minut co magik Pedri. Gra ogony to i w kadrze siedzi. Mam nadzieję, że kiedyś dostanie swoją szanse i pozamyka niektórym buzie.

0

@Matan_Zajcev Nie czuję się urażony. ;) masz do tego prawo i ja to szanuję. Powiem tak na naszej planecie jest tyle rzeczy/zjawisk, których nie jesteśmy w stanie racjonalnie wyjaśnić mimo, że nasza wiedza i postęp technologiczny jest na nieprawdopodobnym poziomie.

1

@Mathoue I ja to bardzo szanuje. Każdy ma wolną wolę i robi to co uważa za najlepsze. Nie raz miałem chwile zwątpienia gdzie kompletnie "oderwałem" się od Boga bo jak to - taki Wszechmogący a nie jest w stanie mi pomóc? A tyle razy "Go" błagałem o pomoc. Teraz z perpsektywy czasu rozumiem, że to miało mnie nauczyć pokory i pokazać, że wszystko co robię w życiu ma swój sens mimo, że ja tego nie rozumiem. Bóg nie jest Jinem, który spełnia nasze zachcianki. Dlatego moim zdaniem nigdy nie podbijemy kosmosu ani wszechświata bo to nie jest nam dane. Nie jesteśmy w stanie tego ogarnąć.

3

@Mathoue Ja wychodzę z założenia, że każde życie nawet te najmniejsze jest cudem. I nie ma znaczenia czy jest na Ziemi na Wenus czy na Tytanie. Jest cudem. Dlatego ja wierzę w Boga.

3

@FC1899Barca Bo tak jest. Małe dzieci płaczą, że za dużo jest polityki. To idz sobie w inne miejsce.

8

@FC1899Barca Za chwilę dojdziemy do takich absurdów, że komuś zacznie przeszkadzać cykl o samolotach, wulkanach, LOTR, ciekawostkach jak to kiedyś było, podsumowaniach na gorących czy szydełkowaniu bo to przecież nie jest związane z Barceloną. La Rambla jest dla wszystkich i o wszystkim taki był cel tej strony. Sam nie mogę zrozumieć tego płaczu. Coś Ci tu przeszkadza? to idz sobie do kawiarenki tam jest wieczny spokój i cisza.

1

@Pewex Jasna sprawa, że nie każdemu przypasuje. Dla mnie klimat jest znakomity. ;)

0

Jeśli ktoś ma Barcelonę w sercu to nie zachowuje się jak dzikus z lasu tak jak the special 5 w meczach z nami. Ciągłe szczucie na nas przy każdej okazji. Można Barcelony nie lubić, ale robić to z klasą.

3

@Dasty No Jokera w tym filmie nie znajdziesz. Właściwie jedna przebitka na samym końcu.
@Pewex Moim zdaniem film lepszy od poprzednika. Jest bardziej poukładany fakt kolorystyka nie każdemu przypasuje, ale to daje jeszcze lepszy klimat. Poza tym taki jest świat Batmana mroczny i ponury. Mnie osobiście się podobał z uwagi na szczegóły, których moim zdaniem bardzo brakowało. ;)

5

Wrócił Laporta wróciła magia xD

4

Jest i Ryszard Lwie Serce. Prowadz Rysiu!!! Nasz człowiek.

2

Prawda jest taka, że gdyby Czesiu Michniewicz nie pokazał Koemanowi 3-5-2 to nadal byśmy się kopali po czołach. xD

1

Brawo Grizzly!! I jazda panowie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?