0

Brawo Juve i jazda. Forza Juve!!.

0

@Danchos w powtórce widać, że burakiem jest Bono, który machał łapami po obronionym karnym. Karma wraca brawo dla hochlanda nie daje sobie młody w kase dmuchać. Ma charakter i to mi się podoba.

0

Porto puchnie. Forza Juve!!!!

1

Hochland idzie jak przecinak. Fernando widział orła cień. xD

0

Hochland przemówił: Calma calma Sevilla xD

1

Juve, storia di un grande amore
bianco che abbraccia il nero toro che si alza davvero Juve per sempre sara;
Juve... Juve per sempre saaraa Juve... Juve per sempre saraaa!!!!
Forza Juve!!!

7

Audyt miał być niekompletny a wnioski przynajmniej w pewnej części nie prawdziwe. Czyli wypisz wymaluj Bartomeu. Cieszę się, że tego krętacza już nie ma w naszym klubie.

0

@Klimach fan Proszę do grona tych wybitnych Legend pamiętać o jeszcze jednym czyli zdobywcy złotej piłki - George Weah. PSG to nie jest sztuczny twór, ale trzeba napisać wprost, że dzieki petrodolarom wskoczył do absolutnego topu.

0

@tristan87 Przyszła złota piłka - Ryszard Lwie Serce.

0

@dv7wisnia Była? My jesteśmy Mafią i wchłaniamy wszystko i wszystkich zobacz co zrobiliśmy z Kawiarenką El Jarka. xD Cicho wszędzie głucho wszędzie. A ze strachu przed nami łysy jakby szybciej klaszcze. xD

0

Być może choć tak jak napisałem wyżej w tej rodzinie już dawno przekroczono wszelkie granice i takie historie jak ta nie robią na nich wrażenia. I słusznie bo co im zrobią?.

1

@Zip Co nie zmienia faktu, że "cudze chwalimy a swego nie znamy". Mamy kilku młodych i zdolnych młodzików przestańmy szukać na siłę nowych Basketsów czy Suarezów a skupmy na promowaniu naszych.

0

@fcbfan1993 Moim zdaniem tej rodzinie nic nie jest w stanie zaszkodzić tyle co tam jest syfu i zakłamania to głowa mała. Także przeczytali te żale i dalej się bawią bo co innego mają robić?

0

@paweldunajecfcb O to będzie dziś pite xD gratuluje i zdrówka jak najwięcej. ;)

0

@Batys Moim zdaniem na efekty działań nowego prezydenta jednak sobie poczekamy. Niech ładnie wszystko uporządkuje wewnątrz klubu a jest tego syfu sporo. ;)

2

@Pressinho I te wnioski wypływają po porażce z MU? xD Myślę, że Pepa gówno obchodzi wyrównanie jakiegoś rekordu. ;D Mimo porażki prezentują się wybornie i spokojnie prowadzą w PL a i w CL nie widzę żadnej paniki.

1

@jakub1906 Dlaczego najgorsza Środa? na Lm nie ma co się nastawiać i moim zdaniem to było jasne. Obecnie są mocniejsze zespoły od nas. Powinniśmy wyjść na Psg na pełnej i pokazać kawał dobrej piłki. A co najważniejsze przestać się kompromitować w tych elitarnych rozgrywkach. Także po zwycięstwo w Środę i skupić się na walce w LL i finale CDR. ;)

0

@Commando Przecież mają lepszego Arthura ;D

1

@Commando Was nie ale mnie obchodzi.
@MesQueUnClub96 No niech się uczy Pirlinho ;D

0

Lazio jak zwykle xD Forza Juve!!!

3

@Przemek2323 Taki "American dream" made in Poland xD

2

@Thomas99PL Tu nie ma nad czym dyskutować. GIGI - Legenda Forza Juve!!!

0

@martin3131 Wiesz jaki jest Pep. On wszystko strasznie przeżywa i analizuje, myślę, że On tak odreagowuje to wszystko. Moim zdaniem normalna sprawa.

3

@martin3131 Z tym przytulaniem to dla mnie naturalna sprawa. Gdybyś Ty tak ciągle zbierał lanie od Pepa też byś chciał aby ktoś Cię przytulił. ;D Klopp również tak robi.

1

@Fawrf Kurcze ludzie to mają w życiu szczęście. No cóż życzę wytrwałości i dalszych sukcesów samozaparcia i jak najwięcej melanży niech pozostali biorą przykład, że jak się chce to można wszystko. ;) Zdrówko.

1

@Ronaldinho10VB Kurcze moim zdaniem ocena Rysia jest mocno niesprawiedliwa. Chłopak wchodzi na ostatnie 10-15 minut i gra tak jak gra. Brakuje mu ogrania z starszymi kolegami widać, że nie czuje czaczy. Natomiast jestem ciekawy jakby się prezentował mając w nogach tyle minut co Pedri. Ludzie no więcej obiektywizmu wszyscy krzyczycie więcej minut dla wychowanków a jak już są w kadrze to płaczecie, że to nie poziom dla Barcy? Uważacie, ze Xavi od razu wskoczył na najlepszy poziom? No nie. Rysiek ma problem, który nazywa się Koeman i stawia na "swojego" Pedriego.

11

@Janiama Jani chłopak się cieszy z genialnej remontady. Jesteś do młodego Rysia uprzedzony. ;)

0

@BartqRKO Szczerze to bardziej podoba mi się ekipa KD. ;)

3

Jak tak dalej będzie to Losery mogą nie zagrać w pucharach w przyszłym sezonie. I zajebiście. xD

1

@BartqRKO Dokładnie tak ;D często tak mam o 15 patrzę w grafik i cyk dzisiaj gra Boston dzisiaj to znaczy następnego dnia o 1 czy 2 w nocy. ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?