fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@daniel32778 I ja to rozumiem moim zdaniem nie ma co myśleć nad City czy innymi bo PSG gra dobrze i nasza przygoda może się właśnie na tej ekipie zakończyć. Nie oszukujmy się gramy słabo i to nie tylko z mocnymi ekipami, ale często właśnie męczymy się z średniakami. Oni dzisiaj zagrają spokojnie bo wiedzą, żę rewanż jest u nich.
1
@daniel32778 Tylko po co nastwiasz się na City i inne Bayerny skoro może być tak, że nie damy rady PSG?
0
@msmsms Już nie mogę się doczekać występu tej trójki xD
2
@Katalończyk 99 Myślę, że nie ma takiej zaliczki, której Barcelona by nie roztrwoniła. Dla Barcelony Impossible is nothing.
0
@socha Na mnie również gdyby Pique i Lengle byli w formie a wszyscy wiemy w jakiej są obecnie.
0
@MarioVeB! Ale nie spinaj dupy bo widzę, że już masz mokro. Tak nazwał Busiego komentator. I zluzuj bo widzę, że już emocje sięgnęły zenitu. Nie rozumiesz to nie komentuj.
0
@ObiektywnyKibic121 Zwróć uwagę, że z Kumanem na ławce z trudniejszym przeciwnikiem nas nie ma. I coś czuję, że dzisiaj będzie podobnie. 2-3 szybkie dzwony i zaczniemy nasze słynne klepanie od jednej do drugiej strony.
0
@MarioVeB! Besket? nie znam, ale rozumiem, że chodziło Ci o Baskets.
0
@ObiektywnyKibic121 @ranger3120 coś czuję, że dzisiaj możemy pobić Rome i Live. O Bayernie nie wspomnę xD
3
Baskets + Lengle + Pique, który nie grał ile 3-4 miesiące? będzie się działo xD wylew na wylewie.
0
@Azi To prawda, ale trzeba jednak pamiętać, że Barcelona była po przebudowie a mimo to odnalazł się w nowym projekcie fantastycznie. Jak ktoś jest dobry to wchodzi i gra. Natomiast jeśli ktoś się męczy na boisku z takimi gwiazdami jak Messi (czyt. Gomes) to nic z niego nie będzie. Zwykły średniak.
1
@Encore Dokładnie co prawda Alvis świetnie grał w Sevilli i nabrał prwności , ale to w Barcelonie pokazał maxa swoich umiejętności. ;)
0
@NorbiTBOB W pierwszym sezonie Alvis dzielił i rządził. Widać było joge w jego grze. Był efektywny i efektowny zarówno z przodu jak i z tyłu. Szybki i przebojowy. Dest taki nie jest.
2
@VamosRakieta jak zwykle w punkt.
1
@BartqRKO Uwielbiam jak komentujący żyje spotkaniem to jest ta truskawka dla oglądających.
0
@BartqRKO Ale nas porobili w tej akcji. Komentarz Przemka rewelacja jeden z moich ulubionych komentatorów.
1
@mrboom Gratulacje!!!! I wszystkiego co najlepsze.
1
@robsesh Sporo racji z tymi mediami natomiast ja wychodzę z założenia, że lepiej mieć jakiś wybór niż go nie mieć. Karmienie plebsu TVPrawdą ma swoje granice. Zobacz na Węgrzech co Orban robi.
1
@YoNoEntiendoNada Jestem za Barceloną, ale sam Mbappe porobi wiatraki z naszych Szamanów. I to już w pierwszym spotkaniu nie będzie co zbierać.
2
@Jakchcesz Może nie w sezonie, ale w ostatnim czasie to na pewno jeden z najlepszych zawodników. Asystuje, strzela i należy również docenić jego wkład w ostatnich wynikach Barcelony. Widać, że chłopak się stara i co najważniejszy widać, że koledzy więcej mu ufają.
11
@VirtuoZ Po Romie i Live uważam, że dla Barcelony nie ma bezpiecznego wyniku. Pokazaliśmy w ostatnim czasie, że każdy bezpieczny wynik potrafimy roztrwonić.
0
@Kluivert_P Obawiam się, że na innych planetach (jeśli do tego dojdzie) będzie podobnie. Skoro nie potrafimy dbać o naszą planetę. Człowiek nauczył się żyć i iść na skróty i widać tego efekty.
2
@Rust_Cohle Co prawda ja nie dziękuję, ale cenię sobie kulturalną wypowiedz.
2
@Rust_Cohle Jest średnim układem w małej Galaktyce, która jest czarnym rakiem w białym kosmosie.
2
@Mathew16 @Rust_Cohle Największą planetą w naszym układzie jest Jowisz.
22
Największym rakiem tej planety jest człowiek.
0
@PaCo Otóż to ;)
0
@LeoMessi1994 Bo w życiu to trzeba mieć motywację aby strzelać i strzelać. A tego by mi nie zabrakło ;D
0
@LeoMessi1994 Ludzie to mają szczęście w życiu ;D
0
@itmustbejoke Piękna kobieta. Ehh..