1

@daniel32778 I ja to rozumiem moim zdaniem nie ma co myśleć nad City czy innymi bo PSG gra dobrze i nasza przygoda może się właśnie na tej ekipie zakończyć. Nie oszukujmy się gramy słabo i to nie tylko z mocnymi ekipami, ale często właśnie męczymy się z średniakami. Oni dzisiaj zagrają spokojnie bo wiedzą, żę rewanż jest u nich.

1

@daniel32778 Tylko po co nastwiasz się na City i inne Bayerny skoro może być tak, że nie damy rady PSG?

0

@msmsms Już nie mogę się doczekać występu tej trójki xD

2

@Katalończyk 99 Myślę, że nie ma takiej zaliczki, której Barcelona by nie roztrwoniła. Dla Barcelony Impossible is nothing.

0

@socha Na mnie również gdyby Pique i Lengle byli w formie a wszyscy wiemy w jakiej są obecnie.

0

@MarioVeB! Ale nie spinaj dupy bo widzę, że już masz mokro. Tak nazwał Busiego komentator. I zluzuj bo widzę, że już emocje sięgnęły zenitu. Nie rozumiesz to nie komentuj.

0

@ObiektywnyKibic121 Zwróć uwagę, że z Kumanem na ławce z trudniejszym przeciwnikiem nas nie ma. I coś czuję, że dzisiaj będzie podobnie. 2-3 szybkie dzwony i zaczniemy nasze słynne klepanie od jednej do drugiej strony.

0

@MarioVeB! Besket? nie znam, ale rozumiem, że chodziło Ci o Baskets.

0

@ObiektywnyKibic121 @ranger3120 coś czuję, że dzisiaj możemy pobić Rome i Live. O Bayernie nie wspomnę xD

3

Baskets + Lengle + Pique, który nie grał ile 3-4 miesiące? będzie się działo xD wylew na wylewie.

0

@Azi To prawda, ale trzeba jednak pamiętać, że Barcelona była po przebudowie a mimo to odnalazł się w nowym projekcie fantastycznie. Jak ktoś jest dobry to wchodzi i gra. Natomiast jeśli ktoś się męczy na boisku z takimi gwiazdami jak Messi (czyt. Gomes) to nic z niego nie będzie. Zwykły średniak.

1

@Encore Dokładnie co prawda Alvis świetnie grał w Sevilli i nabrał prwności , ale to w Barcelonie pokazał maxa swoich umiejętności. ;)

0

@NorbiTBOB W pierwszym sezonie Alvis dzielił i rządził. Widać było joge w jego grze. Był efektywny i efektowny zarówno z przodu jak i z tyłu. Szybki i przebojowy. Dest taki nie jest.

2

@VamosRakieta jak zwykle w punkt.

1

@BartqRKO Uwielbiam jak komentujący żyje spotkaniem to jest ta truskawka dla oglądających.

0

@BartqRKO Ale nas porobili w tej akcji. Komentarz Przemka rewelacja jeden z moich ulubionych komentatorów.

1

@mrboom Gratulacje!!!! I wszystkiego co najlepsze.

1

@robsesh Sporo racji z tymi mediami natomiast ja wychodzę z założenia, że lepiej mieć jakiś wybór niż go nie mieć. Karmienie plebsu TVPrawdą ma swoje granice. Zobacz na Węgrzech co Orban robi.

1

@YoNoEntiendoNada Jestem za Barceloną, ale sam Mbappe porobi wiatraki z naszych Szamanów. I to już w pierwszym spotkaniu nie będzie co zbierać.

2

@Jakchcesz Może nie w sezonie, ale w ostatnim czasie to na pewno jeden z najlepszych zawodników. Asystuje, strzela i należy również docenić jego wkład w ostatnich wynikach Barcelony. Widać, że chłopak się stara i co najważniejszy widać, że koledzy więcej mu ufają.

11

@VirtuoZ Po Romie i Live uważam, że dla Barcelony nie ma bezpiecznego wyniku. Pokazaliśmy w ostatnim czasie, że każdy bezpieczny wynik potrafimy roztrwonić.

0

@Kluivert_P Obawiam się, że na innych planetach (jeśli do tego dojdzie) będzie podobnie. Skoro nie potrafimy dbać o naszą planetę. Człowiek nauczył się żyć i iść na skróty i widać tego efekty.

2

@Rust_Cohle Co prawda ja nie dziękuję, ale cenię sobie kulturalną wypowiedz.

2

@Rust_Cohle Jest średnim układem w małej Galaktyce, która jest czarnym rakiem w białym kosmosie.

2

@Mathew16 @Rust_Cohle Największą planetą w naszym układzie jest Jowisz.

22

Największym rakiem tej planety jest człowiek.

0

@PaCo Otóż to ;)

0

@LeoMessi1994 Bo w życiu to trzeba mieć motywację aby strzelać i strzelać. A tego by mi nie zabrakło ;D

0

@LeoMessi1994 Ludzie to mają szczęście w życiu ;D

0

@itmustbejoke Piękna kobieta. Ehh..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?