- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1445 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Deviler
1
Lubicie napoje bez cukru?
16 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1445 Culés
2
Małe pocieszenie dla fanów Bostonu :D @fart @zadafcb @takisobiektos https://mobile.twitter.com/NBAAllStar/status/1365423124649439237
2
@Encore Imo Sabonis dużo bardziej zasługiwał
2
@kamiVeB Jest Sabonis ale z ławki za Duranta. Jt jako starter.
2
@Encore Po ostatnich wynikach kompletnie ta wiadomość nie ma dla mnie znaczenia. Oby tylko kontuzji nie złapał. Boston na chwilę obecną poza PO. To jest jakaś kpina.
2
@fart Kogo wina? Ainge chciał zjeść ciastko i mieć ciastko nie handlując tymi wszystkimi pickami od Memphis czy Sacramento w przeszłości i jednocześnie walczyć o tytuł. W dodatku pozwolił odejść wielu zawodnikom za darmo. Horford, Irving, Morris, Hayward. To jest jakaś kpina jak on przespał ostatnie lata. Niech się cieszy, że z Browna i Tatuma takie gwiazdy wyrosły.
0
@BartqRKO Sporo racji nie od dziś wiadomo, że Danny lubi kisić wsztstkie picki. Natomiast moim zdaniem On czeka na kovoś pokroju AD z Lakers nie od dziś wiadomo, że ma na jego punkcie "bzika" ;D I jest jak jest. A szkoda bo tutaj jest spory potencjał. Szkoda tylko, że Boston ciągle jest tak postrzegany jako ekipa z ogromnymi możliwościami zamiast bić się o finał NBA.
0
@fart To co Boston mógł zaoferować przez ostatnie 2-3 lata, to w tym momencie powinni być wymieniani jako kandydat do tytułu w jednym rzędzie obok Nets, Lakers czy Clippers. Ciekawe czy Ainge poczyni jakieś ruchy przed trade deadline :d