fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim użytkownikom życzę mnóstwo spokoju, zdrowia i przede wszystkim jak najwięcej odpoczynku. Zdrowych i spokojnych Świąt!!.
4
@clyde A za chwilę się okażę, że tak naprawdę człowiek nie jest człowiekiem tylko zmutowanym tuńczykiem. A całą tę historię wymyśliły mrówki na złość gąsienicom.
1
Sztanga i Szaman razem na murawie? i emocje gwarantowane xD
0
@lucas/catalan Wiesz dobrze, że taka sytuacja nie trafia się często... A szkoda.
0
@Encore Najważniejsze, że masz dla kogo żyć i odwrotnie. ;)
0
Święta Bożego Narodzenia to najtrudniejszy czas dla Kochanek i Kochanków.
1
@zadafcb No ładnie prawie mam wszystko podobnie z tym, że MVP to zdecydowanie Giannis i raczej nikt mu nie podskoczy no może Tatum. ;)
1
@IronSanHybrid Co złego to nie ja ;)
2
@IronSanHybrid Święte słowa ;)
2
Borek jak uderzy z "kopyta" to nie ma co zbierać. xD
0
@Colon Kurcze w życiu to trzeba mieć szczęście.
0
"Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o małym rycerzu".
2
Powiem wam, że podśmiechujek z Valdka było co nie miara i pewnie słusznie, ale zaczynam tęsknić za tym kucaniem przy linii i modleniem Messi "pomusz".
5
A moim zdaniem będzie tak. Z biegiem czasu (sezonu) gdzie tych spotkań będzie jednak sporo Rysiek będzie grał w podstawie. Koeman się dąsa, ale jak przyjdzie co do czego to mu zmięknie rura i Rysiu będzie grał. No nie ma opcji chłopak ma spory talent. Tylko trzeba go rozbujać.
1
@IronSanHybrid No głos rozsądku i jak zwykle w punkt ;D
4
@IronSanHybrid @matirix20 @Bartunek @PeteR10 Jeszcze raz dziękuję za waszą pomoc. Zdrówka Panowie!. ;)
1
@IronSanHybrid Super bardzo dziękuję Ci za pomoc ;D
1
@IronSanHybrid Paczkę nadam na poczcie więc mam nadzieję, że to Oni ją przykleją. A mam jeszcze jedno pytanie. Paczka jest zapakowana oryginalnie nic nie otwierałem czy na poczcie trzeba kupić jakąś koszulkę na paczkę czy coś takiego? czy wystarczy paczka z listem przewozowym?.
1
@IronSanHybrid @matirix20 @PeteR10 Pany i o to właśnie mi chodzi. ;D Jest problem i wiem, że na takich ludzi jak Wy można liczyć i ja to bardzo SZANUJE!. I jeszcze jedno list przewozowy wydrukuje i czym to przykleić? jak nie mam kleju? taśma przezroczysta może być? bo wiem, że ten list ma się trzymać.
1
@Bartunek Zgoliłem wąsy więc nie jestem już Januszem. ;) A tak na poważnie no tak po ludzku chcę mu pomóc może to prezent czy coś ważnego.
1
@IronSanHybrid Powinienem tak zrobić masz rację, ale już skontaktowałem się z tym gościem od paczki a ten wysłał mi list i wszystko opłacił.
2
Pany mam problem. Kurier zostawił mi paczkę adresowaną do kogoś innego. Ponieważ chcę pomóc zadzwoniłem do adresata i powiedziałem mu, że mam jego paczkę. Ten wysłał mi list przewozowy (paczka opłacona) a moim zadaniem jest tę paczkę nadać. I moje pytanie. Czy mogę ten list przewozy nakleić na ten stary list? I rozumiem, że wystarczy paczkę dać w okienku i po ptakach tak? Pomóżcie Pany.
0
@avanes Prawda jest taka, że to nie Kadyks nas ograł tylko My sami się ograliśmy.
0
@Szicek10 Albo Oni nas.
11
No to szopkę czas rozpocząć.
0
@Pawel13sz Haaland? przecież On nie ma DNA Barcy.
0
@NaFazieHitman Bardzo możliwe ;)
1
@Encore Prawda? i tak sobie pomyślałem, że to może syn z poprzednich małżeństw, ale nie. A podobny jak nie wiem co. ;D
1
@masq Myślę, że to przez zazdrość tak zaniżone oceny.
4
Nie wiem jak Wam, ale ten Nathan Ake to mi przypomina młodego Gullita ;D