2

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkim użytkownikom życzę mnóstwo spokoju, zdrowia i przede wszystkim jak najwięcej odpoczynku. Zdrowych i spokojnych Świąt!!.

4

@clyde A za chwilę się okażę, że tak naprawdę człowiek nie jest człowiekiem tylko zmutowanym tuńczykiem. A całą tę historię wymyśliły mrówki na złość gąsienicom.

1

Sztanga i Szaman razem na murawie? i emocje gwarantowane xD

0

@lucas/catalan Wiesz dobrze, że taka sytuacja nie trafia się często... A szkoda.

0

@Encore Najważniejsze, że masz dla kogo żyć i odwrotnie. ;)

0

Święta Bożego Narodzenia to najtrudniejszy czas dla Kochanek i Kochanków.

1

@zadafcb No ładnie prawie mam wszystko podobnie z tym, że MVP to zdecydowanie Giannis i raczej nikt mu nie podskoczy no może Tatum. ;)

1

@IronSanHybrid Co złego to nie ja ;)

2

@IronSanHybrid Święte słowa ;)

2

Borek jak uderzy z "kopyta" to nie ma co zbierać. xD

0

@Colon Kurcze w życiu to trzeba mieć szczęście.

0

"Wstań, unieś głowę, wsłuchaj się w słowa pieśni o małym rycerzu".

2

Powiem wam, że podśmiechujek z Valdka było co nie miara i pewnie słusznie, ale zaczynam tęsknić za tym kucaniem przy linii i modleniem Messi "pomusz".

5

A moim zdaniem będzie tak. Z biegiem czasu (sezonu) gdzie tych spotkań będzie jednak sporo Rysiek będzie grał w podstawie. Koeman się dąsa, ale jak przyjdzie co do czego to mu zmięknie rura i Rysiu będzie grał. No nie ma opcji chłopak ma spory talent. Tylko trzeba go rozbujać.

1

@IronSanHybrid No głos rozsądku i jak zwykle w punkt ;D

4

@IronSanHybrid @matirix20 @Bartunek @PeteR10 Jeszcze raz dziękuję za waszą pomoc. Zdrówka Panowie!. ;)

1

@IronSanHybrid Super bardzo dziękuję Ci za pomoc ;D

1

@IronSanHybrid Paczkę nadam na poczcie więc mam nadzieję, że to Oni ją przykleją. A mam jeszcze jedno pytanie. Paczka jest zapakowana oryginalnie nic nie otwierałem czy na poczcie trzeba kupić jakąś koszulkę na paczkę czy coś takiego? czy wystarczy paczka z listem przewozowym?.

1

@IronSanHybrid @matirix20 @PeteR10 Pany i o to właśnie mi chodzi. ;D Jest problem i wiem, że na takich ludzi jak Wy można liczyć i ja to bardzo SZANUJE!. I jeszcze jedno list przewozowy wydrukuje i czym to przykleić? jak nie mam kleju? taśma przezroczysta może być? bo wiem, że ten list ma się trzymać.

1

@Bartunek Zgoliłem wąsy więc nie jestem już Januszem. ;) A tak na poważnie no tak po ludzku chcę mu pomóc może to prezent czy coś ważnego.

1

@IronSanHybrid Powinienem tak zrobić masz rację, ale już skontaktowałem się z tym gościem od paczki a ten wysłał mi list i wszystko opłacił.

2

Pany mam problem. Kurier zostawił mi paczkę adresowaną do kogoś innego. Ponieważ chcę pomóc zadzwoniłem do adresata i powiedziałem mu, że mam jego paczkę. Ten wysłał mi list przewozowy (paczka opłacona) a moim zadaniem jest tę paczkę nadać. I moje pytanie. Czy mogę ten list przewozy nakleić na ten stary list? I rozumiem, że wystarczy paczkę dać w okienku i po ptakach tak? Pomóżcie Pany.

0

@avanes Prawda jest taka, że to nie Kadyks nas ograł tylko My sami się ograliśmy.

0

@Szicek10 Albo Oni nas.

11

No to szopkę czas rozpocząć.

0

@Pawel13sz Haaland? przecież On nie ma DNA Barcy.

0

@NaFazieHitman Bardzo możliwe ;)

1

@Encore Prawda? i tak sobie pomyślałem, że to może syn z poprzednich małżeństw, ale nie. A podobny jak nie wiem co. ;D

1

@masq Myślę, że to przez zazdrość tak zaniżone oceny.

4

Nie wiem jak Wam, ale ten Nathan Ake to mi przypomina młodego Gullita ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?