fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
„Mądry człowiek może nauczyć się więcej z głupiego pytania niż głupiec może nauczyć się z mądrej odpowiedzi”. - Bruce Lee
1
@itmustbejoke No to sto lat!!! ;)
2
@Encore No to Jordan się ucieszy ;D Ball i jego rodzinka. xD
0
@BartqRKO Oczywiście to tylko spekulacje. Pamiętam, że chyba Rose miał podobne urazy i już na szczyt nie wrócił. No zobaczymy jak to się potoczy.
1
@BartqRKO Jeśli to prawda to sezon ma z głowy szkoda bardzo....
1
@BartqRKO Za chwilę wszystko będzie jasne co zrobi GSW. Oni już wiedzą jak wygląda cała sytuacja.
0
@Tomo_95 Złodziej jeden. No sam widzisz jak jest. ;)
0
@BartqRKO Troche dziwne myślenie GSW, który w dużej mierze oparty jest właśnie na ... drafcie i szykują się po starego Aldriga, który może połamać się w każdej chwili za młodego gościa, który może odpalić i najlepsze lata mieć przed sobą w tej organizacji. Ciekawe myślenie w GSW teraz KT się połamał i z starym Aldrigem osiągną wielką... kupe.
0
@Transu96 No widzisz a ten szczylek bawi się w najlepsze. Takie to życie jak nie masz szczęścia w życiu jak Wuja to szukasz elementów pada po podłodze. ;)
1
@Encore Edwards i wspomniany Wiseman wyglądają bardzo ciekawie. Natomiast już nie takie talenty wchodziły do ligi i znikały więc ciężko coś przewidzieć. Pamiętam jak do ligi wchodził Antek w drafcie wybrany w II dziesiątce długi i szczupły. A teraz prawdziwa Bestia i twarz ligi. Podobnie było z Gobertem wybrany z 27 pickiem. A teraz jeden z najlepszych defensorów ligi.
1
@Encore Ale za to z przodu bardzo konkretnie ;)
0
@BartqRKO A jeśli nie jest to nic poważnego to dlaczego mają Wisemana nie wybrać? przecież ten chłopak ma ogromny potencjał i może dać olbrzymie możliwości na parkiecie. To raz a dwa chłopak będzie na Rookie kontrakcie więc kasa zostanie na wzmocnienie ławki.
0
"Anders Vejrgang - warto zapamiętać to nazwisko. 14-letni Duńczyk to prawdziwe objawienie sceny esportowej w grze FIFA21. Nastolatek demoluje kolejnych rywali, aktualnie legitymując się nieprawdopodobnym bilansem 150-0!" Nastolatek swój sukces osiągnął grając w formacji 4-5-1 następującym składem: Pope - Nelson Semedo, Gomez, Varane, Mendy - Kante, Rashford, Zidane, Mbappe, Neymar - C. Ronaldo.
https://pbs.twimg.com/media/EmLzTzWW4AEWdlY?format=jpg&name=small
A jakie są wasze wyniki drodzy gracze? A gdyby ktoś pytał to skopiowałem to z strony sportowefakty coś tam.
https://sportowefakty.wp.pl/esport/910284/fifa21-niesamowity-14-latek-150-zwyciestw-bez-zadnej-porazki-w-fut
0
@hank_moody Słuszna uwaga. Dziękuję.
0
@Tomek54321 Luzik śmiechy tylko.
2
Z Lewym na boisku było 1-0... także xD
0
Pewniaczek xD
1
@Katalonbar No nie ma się co dziwić Czesio wziął ich w obroty i widać efekty. No taka prawda.
1
No to teraz się zacznie xD
1
@VamosRakieta ;D
2
@VamosRakieta No nie bądźmy szczerzy My nic kompletnie nie gramy. Kopiemy się po czole bez składu i ładu. Gdzie My do FFLN. Nie zasłużyliśmy na to.
0
@NeroTFP To takie Polskie xD
0
@dniel Tylko, że to Lewy wygrał Czampions Lig. A Wuja ile wygrał? no własnie więc może machać rekami ile chce.
0
@POLAK12345 Nie.
0
@kuz Bardzo podobny ;) ma wiedzę gość.
0
Pan Piotr pięknie pozamiatał w 1 z 10. Szacunek ;) idzie jak przecinak. ;D
1
@student97r Przy okazji jednej z dyskusji na LR odnośnie Rakiet padło bardzo ciekawe spostrzeżenie, że Westbrook przy Brodzie bardzo się zmienił. I faktycznie grał bardziej zespołowo. No zobaczymy co się wydarzy. ;D
2
@Encore No właśnie ;D przecież nikt nie wie co ten gość jeszcze potrafi. Natomiast Wess jest denerwujący, ale to jednak gość, który przy fajnej ekipie może sporo dać.
1
@student97r @Encore No nie Panowie wymiana jak dla mnie na korzyść Wizz. Rakiety biorą kompletną niewiadomą jakim jest Wall. Gość długo nie grał ile rok , 1,5 roku w kosza a tym czasie szukał Boga. Wess jest jaki jest, ale grać w kosza potrafi. ;) Duet Beal- Wess i będzie wiatr. ;)
0
@DaPi Oczywiście tak jak napisałem zawodnicy z absolutnego topu w każdej dyscyplinie mają swoje "odchyłki" i LBJ nie jest tu wyjątkiem. ;D