0

@Hasszz Szczerze to dla mnie możesz robić co chcesz.

0

@Hasszz Skoro fikcja to możesz spać spokojnie. ;)

1

@Fawrf Ale Kubuś chyba wodę gazowaną z cytrynką woli.

2

@Fawrf Fawrf tutaj ta herbatka z cukrem bez cytrynki.

1

@IronSanHybrid No cóż można było się tego spodziewać. To taka Polska tradycja. Zamiast świętować i cieszyć się wolnością idziemy się napier...ć o tak. Co kraj to obyczaj.

1

@Granto Żle zrozumiałeś mój wpis i na siłę próbujesz coś udowodnić. Nigdzie nie napisałem, że to popieram czy akceptuje. Wręcz odwrotnie takie postępowanie czy to w kościele w teatrze czy w sejmie trzeba piętnować i karać bez względu na to kto i jaką funkcję zajmuje. Jestem wierzący i takie postępowanie jest karygodne. Jeszcze raz powtórzę jeśli ksiądz dopuszcza się przestępstwa powinien być ukarany i natychmiastowo usunięty z kościoła. Ja chodzę do kościoła nie dla księdza tylko dla Boga. Tak samo moje modlitwy skierowane są do Boga a nie do księdza.

35

@Chakalaka Ja jestem wierzący i powiem jedno. Do kościoła chodzę dla Boga i tylko przed Nim klękam w kościele nie przed Księdzem. Tylko Bóg zna prawdę. Tyle.

0

@justfootball Jacuś Jacula kochana. Człowiek Legenda- prawy, zacny i bardzo skromny człowiek. Elita elit środowiska politycznego. Gdyby wszyscy politycy potrafili w tak szybkim tempie wydawać publiczne pieniądze wszystkim nam żyło by się lepiej. Polakom.

0

@Artsssfc Zdecydowanie Pani Julia ;)

1

@Janiama Dziwisz i moja pierwsza myśl jaka mi się pojawiła to cytat z filmu Wojtka Smarzowskiego "Kler". "Kościół jest święty, ale tworzą go ludzie grzeszni". To idealne podsumowanie.

1

@IronSanHybrid Dobrze napisane i jak zwykle w punkt ;D

0

@konrad1661 Widać gołym okiem, że już wypłaszczamy.

8

@Jordi10 Nie to nie przypadek tylko słynne wartości królewskich o których tak dumnie głosi czerwony Ramosik.

1

I upadł, upadł wielki rzyt madryt przed Valencią. Dziękujemy Nietopezrze!!.

1

Łysy wstawaj zesrałeś się xD

0

@AllBundy Legia grała w LM a amica poznań w Pucharze Polski. Dupka boli? i ma boleć. ;D (L)

0

@xVENUMx pokazały moc xDxDxD A widziałem, że w Amice jakieś promocje mają ;D

3

@semafor Kiedyś miałem podobny dylemat na szczęście trafiłem na tę historię, która całkowicie odmieniła moje życie.
"Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."

0

@Mixtape Nic do Niego nie mam tak wybrali Amerykanie i takiego Prezydenta będą mieli. Natomiast można wiele zarzucić Trumpowi, ale ma jaja i stawia na swoim zobaczymy co pokaże Biden. Bo coś mi się wydaje, że to będzie taki dobry wujek - miękka faja.

8

@Mixtape Będzie dobry jeśli dożyje do końca kadencji. No taka jest prawda. Moim zdaniem cały ten Biden to zwykła marionetka.

3

@IronSanHybrid O jest i Jacuś. Jacula kochana mój bohater prawdziwa Legenda. Prawdziwy wizjoner i uczciwy szary poseł. Szkoda, że pozostali posłowie nie biorą przykładu z Jacusia. xD

0

@HERORICH2 Głos rozsądku i ja to bardzo szanuję. ;D

0

"Uważaj, nie stwarzaj okazji szujom
Wciąż krążą, wypatrują, dla nich się nie liczy
Że dobry z ciebie chłopak, szuje nie maja zasad, no popatrz"...
Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski.

1

Morawiecki: "Musimy nacisnąć hamulec bezpieczeństwa". Także trzymajmy się ramy...

1

@MesQueUnClub96 To cisza przed porażką Trumpa.

2

@itmustbejoke Moim zdaniem temat aborcji został "rzucony" aby odwrócić uwagę właśnie od wirusa. Wszyscy wiemy, że pis nie ma żadnego planu na walkę z Pandemią. Generalnie taka jest strategia rządzenia pisiorków jak coś nie idzie po ich myśli to cyk rzucają nowy temat tak aby Jarek miał czas wszystkich naprostować co i jak mają mówić.

2

@Dani13 Jak zwykle w punkt. I ja to szanuje.

2

Trenerzy się zmieniają a Barcelona nadal klepie od lewej do prawej.

1

Ufff... udało się. No cóż troszkę bardziej wymagający rywal i robi się ciężko.

13

O widzę płacz na LR po ogłoszeniu składów więc pewne 3 pkt. także można spokojnie obejrzeć meczyk.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?