fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz Szczerze to dla mnie możesz robić co chcesz.
0
@Hasszz Skoro fikcja to możesz spać spokojnie. ;)
1
@Fawrf Ale Kubuś chyba wodę gazowaną z cytrynką woli.
2
@Fawrf Fawrf tutaj ta herbatka z cukrem bez cytrynki.
1
@IronSanHybrid No cóż można było się tego spodziewać. To taka Polska tradycja. Zamiast świętować i cieszyć się wolnością idziemy się napier...ć o tak. Co kraj to obyczaj.
1
@Granto Żle zrozumiałeś mój wpis i na siłę próbujesz coś udowodnić. Nigdzie nie napisałem, że to popieram czy akceptuje. Wręcz odwrotnie takie postępowanie czy to w kościele w teatrze czy w sejmie trzeba piętnować i karać bez względu na to kto i jaką funkcję zajmuje. Jestem wierzący i takie postępowanie jest karygodne. Jeszcze raz powtórzę jeśli ksiądz dopuszcza się przestępstwa powinien być ukarany i natychmiastowo usunięty z kościoła. Ja chodzę do kościoła nie dla księdza tylko dla Boga. Tak samo moje modlitwy skierowane są do Boga a nie do księdza.
35
@Chakalaka Ja jestem wierzący i powiem jedno. Do kościoła chodzę dla Boga i tylko przed Nim klękam w kościele nie przed Księdzem. Tylko Bóg zna prawdę. Tyle.
0
@justfootball Jacuś Jacula kochana. Człowiek Legenda- prawy, zacny i bardzo skromny człowiek. Elita elit środowiska politycznego. Gdyby wszyscy politycy potrafili w tak szybkim tempie wydawać publiczne pieniądze wszystkim nam żyło by się lepiej. Polakom.
0
@Artsssfc Zdecydowanie Pani Julia ;)
1
@Janiama Dziwisz i moja pierwsza myśl jaka mi się pojawiła to cytat z filmu Wojtka Smarzowskiego "Kler". "Kościół jest święty, ale tworzą go ludzie grzeszni". To idealne podsumowanie.
1
@IronSanHybrid Dobrze napisane i jak zwykle w punkt ;D
0
@konrad1661 Widać gołym okiem, że już wypłaszczamy.
8
@Jordi10 Nie to nie przypadek tylko słynne wartości królewskich o których tak dumnie głosi czerwony Ramosik.
1
I upadł, upadł wielki rzyt madryt przed Valencią. Dziękujemy Nietopezrze!!.
1
Łysy wstawaj zesrałeś się xD
0
@AllBundy Legia grała w LM a amica poznań w Pucharze Polski. Dupka boli? i ma boleć. ;D (L)
0
@xVENUMx pokazały moc xDxDxD A widziałem, że w Amice jakieś promocje mają ;D
3
@semafor Kiedyś miałem podobny dylemat na szczęście trafiłem na tę historię, która całkowicie odmieniła moje życie.
"Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem."
0
@Mixtape Nic do Niego nie mam tak wybrali Amerykanie i takiego Prezydenta będą mieli. Natomiast można wiele zarzucić Trumpowi, ale ma jaja i stawia na swoim zobaczymy co pokaże Biden. Bo coś mi się wydaje, że to będzie taki dobry wujek - miękka faja.
8
@Mixtape Będzie dobry jeśli dożyje do końca kadencji. No taka jest prawda. Moim zdaniem cały ten Biden to zwykła marionetka.
3
@IronSanHybrid O jest i Jacuś. Jacula kochana mój bohater prawdziwa Legenda. Prawdziwy wizjoner i uczciwy szary poseł. Szkoda, że pozostali posłowie nie biorą przykładu z Jacusia. xD
0
@HERORICH2 Głos rozsądku i ja to bardzo szanuję. ;D
0
"Uważaj, nie stwarzaj okazji szujom
Wciąż krążą, wypatrują, dla nich się nie liczy
Że dobry z ciebie chłopak, szuje nie maja zasad, no popatrz"...
Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski.
1
Morawiecki: "Musimy nacisnąć hamulec bezpieczeństwa". Także trzymajmy się ramy...
1
@MesQueUnClub96 To cisza przed porażką Trumpa.
2
@itmustbejoke Moim zdaniem temat aborcji został "rzucony" aby odwrócić uwagę właśnie od wirusa. Wszyscy wiemy, że pis nie ma żadnego planu na walkę z Pandemią. Generalnie taka jest strategia rządzenia pisiorków jak coś nie idzie po ich myśli to cyk rzucają nowy temat tak aby Jarek miał czas wszystkich naprostować co i jak mają mówić.
2
@Dani13 Jak zwykle w punkt. I ja to szanuje.
2
Trenerzy się zmieniają a Barcelona nadal klepie od lewej do prawej.
1
Ufff... udało się. No cóż troszkę bardziej wymagający rywal i robi się ciężko.
13
O widzę płacz na LR po ogłoszeniu składów więc pewne 3 pkt. także można spokojnie obejrzeć meczyk.