fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@EnCePina Busi i asekuarcja? czyli + 10 do ataku przeciwnika. xD
0
@Dargani I takie życie w tej Barcelonie. Masche DM a został obrońcą, Roberto pomocnik a został PO. I tak to się kręci xD w Barcelonie musisz umieć grac na każdej pozycji no sorry taki mamy klimat. ;D
5
"Panie Prezesie, Panie Boniek, Zbyszku..." - Wielki Bór xD dobrym barszczyku to podstawa. ;)
1
"Chłopcy z Domaniewskiej - Smokowski -Borek -Stanowski - Pol". xD
0
Brawo Cam genialnie to rozegrałeś....
0
@Survier Ja to na chwilę obecną widzę człowieka - orkiestrę jest wszędzie a ja mam na myśli raczej gościa, który jest w II linii a nie raz na prawej stronie raz w ataku czy z lewej strony. Nie. Chciałbym zobaczyć jak Messi rządzi w środku pola.
0
@jordus100 Ja to widzę Messiego na rozegraniu. Co ten chłopina ma za przegląd pola to ja nie mam pytań.
0
@brains Dokładnie mając tak szybkich skrzydłowych to aż sie prosi do gry z kontry. A my nadal sobie klepiemy do boku. Po co? skoro można rozegrać 2-3 podania i na szybkości uruchomić Dembe, który robi wiatr. Klepanie do boku to jest marnowanie potencjału tej ekipy. To raz a dwa nadal w II linii nie ma gościa, który potrafi jedną prostopadłą uruchomić atak. Dzisiaj taką piłkę zagrał do Fatiego (wyszedł sam na sam) ... obrońca.
1
@Coutinho007 Otóż to.
1
@Coutinho007 Cieszmy się małymi rzeczami. :)
3
@cules_ Dla mnie osobiście zdecydowanie Sasin. Człowiek Legenda. Jak nie masz co zrobić z wolnymi 70 mln złotych to zadzwoń do niego. Prawdziwy magik. "Jest i ni ma".
0
Ale za to w LM mamy komplet zwycięstw i pierwsze miejsce w grupie.
1
@JeymanO On po prostu już nie ma siły ciągnąć ten wózek. Chłopak jest zmęczony tym całym syfem jaki jest w Barcelonie. I w cale mu się nie dziwię jak nie wiesz co zrobić to podaj do Messiego. No ile można?.
0
@lambard Rzeczywistość: mam dobry kontrakt, kopię sobie z Amigosami i mam wywalone jajka - Busi.
3
Prawda jest taka, że po zejściu Busiego Barcelona wreszcie ruszyła z kopyta. No taka prawda.
1
You - Bucharest - www.fcbarca.com = Error
1
Brawo Grizzly!!!! A teraz jazda z nimi.
0
@Elosek Ja mówię od początku tak spróbować przecież my marnujemy potencjał z przodu. Teraz będzie klepanie od jednej do prawej zamiast ruszyć na szybkości z piłką.
@Hubso Jak? może dajmy pograć przeciwnikowi zamiast klepać 35 minut piłkę.
1
Mając tak szybkie skrzydła powinniśmy grać z kontry zamiast klepać od lewej do prawej. To aż sie prosi aby taki Dembe na pełnej K.... wjechał w 16. strasznie się męczymy w ataku pozycyjnym.
0
@sebo939 Kiedyś Pan Sławek w studiu C+ o tym mówił, że promujemy grę ofensywną. Czyli jeśli jest długość pindola to puszczamy grę.
0
@sebo939 Pewnie "somsiad" płacze. Ostatnio nie ma szczęścia i bardzo mu dobrze. ;D
3
@IronSanHybrid Jak zwykle krótko, zwięźle i na temat i ja to bardzo szanuje. ;D
0
@BoRoWieC A widzisz ja mam czystą jedyneczkę i zobaczymy kto wygra ;)
1
@Kvothe07 Dziękuję. przepraszam, że nie odpisałem wcześniej, ale dostałem bana. Jeszcze raz dziękuję.
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Pany potrzebuje zapięcie do roweru dla mojej Mamy pamiętam, że kiedyś była tutaj o tym dyskusja na LR i padły ciekawe propozycje tylko pamięć już nie ta i nie pamiętam gdzie to zapisałem sobie więc poratujcie.
0
@barcelonaLM Problemów jest mnóstwo i to nie tylko boiskowych bo samo zarządzanie klubem woła o pomstę do nieba. Ale co zrobisz? nic nie zrobisz. To początek sezonu nie ma co płakać głowa do góry i jedziemy dalej.
2
Spokojnie za Lucho również przegraliśmy pierwszy klasyk a reszta jest historią. Gramy dalej.
0
@HK23 Zastanawiam się dlaczego wyłączyłeś przecież każda gra ma sprawiać nam przyjemność (no może oprócz fify) ;D mnie nigdy nie nudziły zwycięstwa po 5-6 do zera. ;D
3
@Encore Dokładnie a przed nami jakże ważny klasyk. Ciemne chmury zbierają się nad Łysym.