La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1556 Culés

2

Spokojnie za Lucho również przegraliśmy pierwszy klasyk a reszta jest historią. Gramy dalej.

4

@fart Jeszcze w styczniu Koeman posadzi na ławie Messiego, Busquetsa, Pique, Albe i Ter Stegena i wtedy na pewno wygramy tryplet

0

@barcelonaLM Problemów jest mnóstwo i to nie tylko boiskowych bo samo zarządzanie klubem woła o pomstę do nieba. Ale co zrobisz? nic nie zrobisz. To początek sezonu nie ma co płakać głowa do góry i jedziemy dalej.

3

@fart Za Lucho był najlepszy napastnik na świecie Luisito w tamtym okresie, Messi o 5 lat młodszy, Crack Neymar, Rakitić, któremu się chciało biegać, dużo lepszy Busi, Mascherano, Najlepszy PO na świecie Alves, Alba w lepszej dyspozycji, nawet Mathieu dawał radę świetnie i do tego Xavi i Don Andres. Nie ma co porównywać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?