2

Okładka dzisiejszego Sportu: „Pośmiewisko Ligi Mistrzów” - real stracił trzy gole w pierwszej połowie, prezentując fatalny poziom gry przed Klasykiem. Szmatławiec bo szmatławiec, ale w punkt. xD

4

@Triv44 Oby tylko się nie zesrali po drodze. Wiesz jak jest.

0

@RomanHoffer Cytując klasyka "szkoda szczępić ryja" na Szpaka. Legenda mikrofonu bez dwóch zdań, ale momentami mega przegina z tymi podnietami.

0

@Tekeruto Cały Paris ;) wszystko dla widzów.

4

Kurcze jakby to Paris Platynov powiedział: "K***a ten Bayern nic nie gra, bramki na farcie, no po moich błędach bramki strzela. Je***na Fifa na jak tak można drodzy widzowie". xD

9

xDxDxD brawo masz za swoje łysy xD szczęście Cię opuściło i bardzo dobrze. Oliwa sprawiedliwa!.

0

@RudY Słowo klucz "wygrywał". Czas przeszły.

1

Widzisz łysy samym klaskaniem spotkania LM nie wygrasz. xD

0

@Krzychu1010 Zdecydowanie filmy Wojtka Smarzowskiego: "Wesele", "Drogówka",czy "Pod mocnym Aniołem".

5

@Encore Ja bym właśnie Lipska nie lekceważył. Bardzo fajna piłkę chłopaki grają i stawiam właśnie na RB. ;)

2

@tristan87 Stąpasz po bardzo cienkim lodzie ;D

0

@ObiektywnyKibic121 i dziwi mnie, że nic nie gramy w tym kierunku. to aż się prosi aby tak grać. Przez te klepanie dajemy przeciwnikowi czas aby się ustawił. Szkoda.

1

Barcelona bez tego klepania wygląda bardzo ciekawie. Bramki na 4 i 5 do 1 dwa podania i szybka gała do skrzydłowego i patelnia Pedri i przy 5 dokładnie to samo 2-3 podania i już Messi z Dembe robią wiatr. Tak powinna grać Barcelona mając szybkich skrzydłowych a nie 50 podań do boku i do środka.

0

@Tomek54321 no dokładnie Suarez tak strzelał ;D

0

Bramka Fatiego ala Suarez z "fałsza" ;D

3

@Danny Gaucho Dopiero mi ineternet włączyli więc nadrabiam zaległości co nie zmienia faktu - sto lat byczku ;D

4

A tymczasem swoje 60 urodzinki obchodzi Jean-Claude Van Damme!! Krwawy sport", "Kickboxer" czy "Strażnik czasu"to były filmy. No cóż sto lat byczku!!.
https://www.instagram.com/p/CGerkiRFmqY/?utm_source=ig_embed

0

No cóż porażka wpadła i tyle. Gramy dalej sezon długi i jest jeszcze mnóstwo do poprawy. Pamiętajmy, że to początek Koemana dajmy mu czasu niech się chłopaki zgrają i jedziemy dalej. Początki Guardioli i Lucho również nie były kolorowe. Głowa do góry.

2

Rzut madryt upadł po raz pierwszy.

0

@paweldunajecfcb Pamiętaj "Co masz zrobić jutro zrób dziś".

4

@derlysy1979 Święte słowa. Wszyscy kradną za PO robili to po kątach a za PIS legalnie i jeszcze wmawiają Polakom, że tak trzeba.

0

@FATIlity31 A spróbuj dmuchnąć w kratkę wentylacyjną. Tylko pamiętaj odłącz lapka od zasilania.

1

@FATIlity31 Tak jak napisał @Bamboleo wyłączenie kompa podczas grania i do tego głośna praca oznacza zapchanie kurzem wiatraczka. Wystarczy wyczyścić wiatraczek i wszystko wróci do normy. Ja czasami dmucham tak "profilaktycznie" w kratkę wentylatora i śmiga jak ta lala. ;)

1

@badej60 Spokojnie jak podrośniesz to będzie w sam raz ;)

2

@Danny Gaucho Przecież to każdy wie, że prawdziwy Mikołaj żyje tylko w Grudniu Panie Danny no. ;)
@Kwiatek67 To ładnie się bawią ;)

1

Zaraz zaraz Mikołaj jest w Grudniu chyba? xD

1

@Ricc A najlepsze w tym całym bałaganie jest to, że nakładają na ludzi obostrzenia a sami robią zupełnie odwrotnie ot i tak nam się żyje w państwie Pisiurowym.

3

@Janiama Zbliża się bardzo trudny okres dla nas wszystkich taka prawda. A najgorsze jest to, że nikt nie wie kiedy i jak to wszystko się skończy.

1

@kosiarz92 Kalisz by go uratował. A to taki dobry chłopak i prawilna mordeczka.

1

@msmsms A przepraszam w okresie wakacyjnym nasza władza co robiła po za durnymi wypowiedziami? czas był na wszystko. Mądre głowy cały czas ostrzegały, że II fala będzie dużo poważniejsza. I co zrobiła nasza władza? zmarnowała kilka miesięcy i tak jak słusznie zauważyłeś zamiast zebrać mądrych i przygotować odpowiedni plan A i B a nawet C i D to pieprz**** te swoje dyrnoty.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?