fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Borneo Pewnie, że tak wszędzie, ale nie do tej TV. Jak widać jemu to nie przeszkadza.
0
@TheNekro94 Jak widać Pan Marcin szybko przekalkulował w głowie, że za taki hajs honor i poczucie wartości można porzucić.
3
Można się śmiać z Pana Marcina "odklepię wszystko" Najmana, ale On wie doskonale jak się ustawić. Wszystko przegrywa a nadal jest w centrum uwagi. A do tego wszystkiego został bardzo cenionym ekspertem w TVPrawda. xD A Wy siedzicie i klepiecie w te klawiaturki w zaparowanych okularkach. Nawet mi was nie żal. xD
2
@zadafcb U lala piękny catch ;D
1
@Drahenfelst I brawo.
1
@JackH Oj tak stare klasyki Celtics-Lakers to było to na co wszyscy czekali. W tych seriach było wszystko. Walka, bójki, wyzwiska i ta genialna atmosfera. Larry kozak.
0
@Mns21 No to co ja zrobię, że tak jest? no nic nie zrobię.
1
@Bartosz85 I oby tak do końca i będzie pięknie. (L)
0
@JackH Dobry ruch. Ławka Celtów to chyba jedna z najsłabszych jeśli nie najsłabsza w całej NBA. A jak wiadomo Kemba to jednak starter więc JT będzie w rotacji. Do tego na C Tristan Thompson i już jakoś to wszystko wygląda. Zobaczymy czy coś jeszcze wpadnie.
0
@Roobo Dokładnie o to chodzi.
0
@Ratamahatta A ja bym do tego dodał fakt, że nie trafiliśmy z odpowiednimi transferami/piłkarzami aby napędzić Messiego.
0
I teraz tak patrzę na Barcelonę i powiem wam, że to wszystko zaczęło się jakoś psuć od odejścia Douglasa. Był Dogi były puchary nima Brazylijczyka i nima pucharów.
0
@Roobo Za tak grającego Antka nikt nie da nawet 50 mln. Pamietaj, ze to Barcelona - Janusze biznesu.
0
Kadra się powoli kurczy i liczę na to, że Koeman w końcu postawi na Ryśka a ten odmieni oblicze tej nędznej, wolnej i do bólu słabej Barcelony.
0
@Oskar00 Takie cyrki tylko w Barcelonie.
0
Amigosi się kruszą...
0
@DanielOOL :D no szkoda xD ale za to mamy Griezmana.
@Encore Jest dobry, ale nie oszukujmy się gra w drużynie gdzie gra się do przodu a nie klepie od boku do boku i na wszelki wypadek do bramkarza.
9
No Haaland dzisiaj 4 bramki ładnie idzie chłopak. Szkoda, że nie ma DNA Barcy.
1
I taka ciekawostka w żadnym z 5 rozegranych dzisiaj spotkań Fortuny 1 ligi nie wygrał gospodarz.
Żródło: Flashscore.
0
@kuz A co tam już się odwaliło?
7
Dajcie spokój nie od dzis wiadomo, że po reprezentacjach Barcelonie zawsze ciężko idzie. To stara piłkarska prawda.
0
@POLAK12345 To masz szczęście jak zamówiłem telefon do dostałem cegłę.
0
Kurcze jak człowiek patrzy na grę Barcelony to już zaczyna tęsknić za meczami eliminacyjnymi reprezentacji.
0
@against_modern_football Uczy się DNA Barcy. Daj mu trochę czasu.
0
@Mns21 Spokojnie to jeszcze za wcześnie na takie typy. Przyjdą kontuzje i zobaczysz, że wszystko się jeszcze 100 razy po zmienia.
0
@Mns21 @Encore xD no nie wierzę xD Niech idzie przynajmniej mamy wolną kasę w budżecie.
0
@Mns21 Widać, że w NO szykuję się znakomita ekipa. Zobaczymy co będzie dalej i czy Zion się nie połamie.
1
@Mns21 I to jest dobra wiadomość teraz tylko, żeby zdrówko dopisało i będzie dobrze. ;)
1
@koziar Dokładnie. Kurcze kiedyś się po nocach grało w Diablo. Stare dobre czasy.
0
@koziar Jest za 15 czwarta a ja właśnie oglądałem sobie Intro Diablo 4. ;)