fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Kurcze w takie 3 godzinki (mecz Barcelony) potrafimy tyle nakręcić komentarzy, że szok. Kawiarenka robi pewnie tyle w 1,5 roku xD
1
@Bartosz85 Legia wróciła tam gdzie jej miejsce czyli na fotel lidera i oby już do końca tak zostało. ;)
0
Widać, że oszczędzamy się na LM.
0
@Encore Inaczej nie da się tego nazwać. To nie pierwszy raz.
1
Nie ma Sztangi i od razu gramy inaczej. No taka prawda. Dwa wylewy tej drużyny Lenglet i Busi.
3
Ta drużyna to jeden wielki kabaret xD
1
Forza Forza Juve!!!
0
@Coutinho007 Najbardziej jestem rozczarowany De Jongiem. W Ajaxie szybki i gra do przodu a u nas.
2
@VamosRakieta i to jak. Nikt tak pięknie nie rozgrywał do boku i do tyłu. Tesknie za tym... ;D
0
@VamosRakieta Czasami tak jest. Najważniejsze, że ty dałeś z siebie wszystko. Dzięki Rakieta!!! ;D
0
@escarabajo No to prawda ten gość wygląda znakomicie, ale też myślę, że Gerrard to widzi i pozwala mu na taką grę. To też mądrość trenera jak widzi, że chłopak ma potencjał to go nie blokuje a wręcz rozwija. ;)
1
@Rysiu Prawda. Przecież On tak na dobrą sprawę zamiata całą ligę Szkocką. A i w LE radzi sobie znakomicie. Jestem ciekawy jak sobie poradzi w większym klubie.
3
Nie jestem jakimś wielkim fanem tego pana, ale jak patrzę co robi z ekipą Rangers Steve Gerrard to czapki z głów. Rośnie nam wielki trener z ogromnym talentem i charyzmą.
2
@kamiVeB Historia pokazuje, że po tak ciężkich kontuzjach bardzo bardzo ciężko jest wrócić na szczyt a zwłaszcza w tak silnej i bardzo dynamicznej lidze jaką jest NBA to nie podkręcenie kostki tylko zerwany Achilles. KD to wielki gracz, ale nie takich kontuzje sprowadzały do parteru. Zobaczymy jak będzie.
1
@student97r Derby LA, Celtics - Bucks o mamusiu na takie mecze się czeka ;D
4
@kamiVeB Po tak poważnej kontuzji KD nie wierzę, że sam Irving poprowadzi Nets do finału konferencji. Kontuzje PG13 czy choćby Rosa pokazały, że do pełni formy potrzeba roku a nawet dwóch na pełnych obrotach aby zbliżyć się do dawnej formy. I ja rozumiem, że mówimy tu o jednym z najlepszych koszykarzy w lidze, ale moim zdaniem te jeszcze nie ten sezon.
2
@Coutinho007 @Murazor Coś w tym jest. Hazard w Chelsea chodził jak ta lala. Mało kontuzji i kluczowy zawodnik. Po przejściu do Madrytu kontuzja goni kontuzję. Jeszcze trochę a chłopak się kompletnie rozsypie. Szkoda Belga tak po ludzku.
26
I taka ciekawostka Dembele nie połamał się już od 11 spotkań (w których zagrał). Zdrowy Dembele to dobry Dembele. Zdrówka jak najwięcej byczku. ;)
1
@Hubso I to były bardzo mądrze zainwestowane 100 zł. ;D Zdrówko!!! ;D
1
Brawo Grizzly!!! Nareszcie Koeman odzyskał najlepszą wersję Francuza.
0
Słuchajcie a może dzisiaj tak dla odmiany będziemy wszystkich sprzedawać tak od 80 minuty.
1
Julian Nagelsmann - Pan trener.
1
@Bartunek Absolutnie masz rację. Nie znam osoby no może poza matematykami czy zdolnymi analitykami, którzy przed pierwszą transakcją już mają w głowie obraz: 2 limuzyny, wakacje na Bahamah dwie fajne foczki itd. :D i to już jest pierwszy krok do porażki. Głowa, głowa i jeszcze raz głowa. Grubasy dzielą i rządzą na tym rynku i trzeba za nimi podążać. Nie odwrotnie.
1
@Irmscher10 Bardzo mądre słowa i to jest prawda. Skoro zarabiasz to zielonych jak najwięcej życzę. ;)
1
@Bartunek Ja akurat jestem na forexie już 9 lat i powiem tak jak ktoś nie potrafi tego robić to zawsze będzie tracił. Tak było jest i będzie. Natomiast jeśli będziesz zbierał okruszki na spokojnie krok po kroku to będziesz w gronie tych 5%.
2
@matirix20 Powiem Ci, że to nie jest dla wszystkich. Nie bez powodu tylko 5% uczestników rynku zarabia. Reszta to tak zwane leszczyki na, których się zarabia. Nie każdy może się tym zajmować a zwłaszcza hazardziści. Oni w pierwszej kolejności oddają swoje pieniądze. U mnie na początku był wielka ekscytacja jak widzisz gdy $ rosną. Ale bez odpowiedniej wiedzy i zarządzania kapitałem szybko pożegnałem się z wypracowanym zyskiem. I tak jest na rynku nie ma znaczenia jakim czy to surowce, waluty, czy akcje. Jak nie masz planu na to co robisz to na 95% stracisz wszystko.
0
@svensonFCB Zapamiętaj, że nie ma głupich pytań. ;)
9
@Hubso I takie pewniaczki to ja szanuję. ;)
3
Kurcze tak sobie oglądam i powiem wam, że nasz Filipek ma ogromne umiejętności. Mam nadzieję, że i u nas tak będzie czarował. Oby to był ten sezon.
0
@Kamilos84 Widziałem właśnie masakra co się z tymi ludźmi dzieje. Brak hamulców czyli taka wolna amerykanka robimy co chcemy i co nam zrobicie?.