1

Kurcze w takie 3 godzinki (mecz Barcelony) potrafimy tyle nakręcić komentarzy, że szok. Kawiarenka robi pewnie tyle w 1,5 roku xD

1

@Bartosz85 Legia wróciła tam gdzie jej miejsce czyli na fotel lidera i oby już do końca tak zostało. ;)

0

Widać, że oszczędzamy się na LM.

0

@Encore Inaczej nie da się tego nazwać. To nie pierwszy raz.

1

Nie ma Sztangi i od razu gramy inaczej. No taka prawda. Dwa wylewy tej drużyny Lenglet i Busi.

3

Ta drużyna to jeden wielki kabaret xD

1

Forza Forza Juve!!!

0

@Coutinho007 Najbardziej jestem rozczarowany De Jongiem. W Ajaxie szybki i gra do przodu a u nas.

2

@VamosRakieta i to jak. Nikt tak pięknie nie rozgrywał do boku i do tyłu. Tesknie za tym... ;D

0

@VamosRakieta Czasami tak jest. Najważniejsze, że ty dałeś z siebie wszystko. Dzięki Rakieta!!! ;D

0

@escarabajo No to prawda ten gość wygląda znakomicie, ale też myślę, że Gerrard to widzi i pozwala mu na taką grę. To też mądrość trenera jak widzi, że chłopak ma potencjał to go nie blokuje a wręcz rozwija. ;)

1

@Rysiu Prawda. Przecież On tak na dobrą sprawę zamiata całą ligę Szkocką. A i w LE radzi sobie znakomicie. Jestem ciekawy jak sobie poradzi w większym klubie.

3

Nie jestem jakimś wielkim fanem tego pana, ale jak patrzę co robi z ekipą Rangers Steve Gerrard to czapki z głów. Rośnie nam wielki trener z ogromnym talentem i charyzmą.

2

@kamiVeB Historia pokazuje, że po tak ciężkich kontuzjach bardzo bardzo ciężko jest wrócić na szczyt a zwłaszcza w tak silnej i bardzo dynamicznej lidze jaką jest NBA to nie podkręcenie kostki tylko zerwany Achilles. KD to wielki gracz, ale nie takich kontuzje sprowadzały do parteru. Zobaczymy jak będzie.

1

@student97r Derby LA, Celtics - Bucks o mamusiu na takie mecze się czeka ;D

4

@kamiVeB Po tak poważnej kontuzji KD nie wierzę, że sam Irving poprowadzi Nets do finału konferencji. Kontuzje PG13 czy choćby Rosa pokazały, że do pełni formy potrzeba roku a nawet dwóch na pełnych obrotach aby zbliżyć się do dawnej formy. I ja rozumiem, że mówimy tu o jednym z najlepszych koszykarzy w lidze, ale moim zdaniem te jeszcze nie ten sezon.

2

@Coutinho007 @Murazor Coś w tym jest. Hazard w Chelsea chodził jak ta lala. Mało kontuzji i kluczowy zawodnik. Po przejściu do Madrytu kontuzja goni kontuzję. Jeszcze trochę a chłopak się kompletnie rozsypie. Szkoda Belga tak po ludzku.

26

I taka ciekawostka Dembele nie połamał się już od 11 spotkań (w których zagrał). Zdrowy Dembele to dobry Dembele. Zdrówka jak najwięcej byczku. ;)

1

@Hubso I to były bardzo mądrze zainwestowane 100 zł. ;D Zdrówko!!! ;D

1

Brawo Grizzly!!! Nareszcie Koeman odzyskał najlepszą wersję Francuza.

0

Słuchajcie a może dzisiaj tak dla odmiany będziemy wszystkich sprzedawać tak od 80 minuty.

1

Julian Nagelsmann - Pan trener.

1

@Bartunek Absolutnie masz rację. Nie znam osoby no może poza matematykami czy zdolnymi analitykami, którzy przed pierwszą transakcją już mają w głowie obraz: 2 limuzyny, wakacje na Bahamah dwie fajne foczki itd. :D i to już jest pierwszy krok do porażki. Głowa, głowa i jeszcze raz głowa. Grubasy dzielą i rządzą na tym rynku i trzeba za nimi podążać. Nie odwrotnie.

1

@Irmscher10 Bardzo mądre słowa i to jest prawda. Skoro zarabiasz to zielonych jak najwięcej życzę. ;)

1

@Bartunek Ja akurat jestem na forexie już 9 lat i powiem tak jak ktoś nie potrafi tego robić to zawsze będzie tracił. Tak było jest i będzie. Natomiast jeśli będziesz zbierał okruszki na spokojnie krok po kroku to będziesz w gronie tych 5%.

2

@matirix20 Powiem Ci, że to nie jest dla wszystkich. Nie bez powodu tylko 5% uczestników rynku zarabia. Reszta to tak zwane leszczyki na, których się zarabia. Nie każdy może się tym zajmować a zwłaszcza hazardziści. Oni w pierwszej kolejności oddają swoje pieniądze. U mnie na początku był wielka ekscytacja jak widzisz gdy $ rosną. Ale bez odpowiedniej wiedzy i zarządzania kapitałem szybko pożegnałem się z wypracowanym zyskiem. I tak jest na rynku nie ma znaczenia jakim czy to surowce, waluty, czy akcje. Jak nie masz planu na to co robisz to na 95% stracisz wszystko.

0

@svensonFCB Zapamiętaj, że nie ma głupich pytań. ;)

9

@Hubso I takie pewniaczki to ja szanuję. ;)

3

Kurcze tak sobie oglądam i powiem wam, że nasz Filipek ma ogromne umiejętności. Mam nadzieję, że i u nas tak będzie czarował. Oby to był ten sezon.


0

@Kamilos84 Widziałem właśnie masakra co się z tymi ludźmi dzieje. Brak hamulców czyli taka wolna amerykanka robimy co chcemy i co nam zrobicie?.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?