fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kubox Przecież Sikorski już dawno temu to powiedział. "Polski już nie ma".
14
@NeroTFP Pamiętam, że to była moja codzienna rutyna przed wyjściem do szkoły. xD piękne czasy, aż łezka się w oku zakręciła.
2
Ale czwartej nie strzelicie ;D
1
@shinthps Jednym słowem: "Cudze chwalicie a swego nie znacie" ;D
4
Trochę jednak trwało za nim nasi kopacze pojęli wizję Wuja.
6
Ale mi się marzy aby tak jeden meczyk naszej repry skomentował Paris Platynov no chłopak ma ogromny talent. xD
0
No gramy 11 na 10 może być ciężko naszym coś ugrać. Ciekawe co zrobi Wuja.
0
Ale dzisiaj czyszczą komentarze na LR jak nigdy xD
0
"Zrobię porządek z wami wszystkimi...".
0
@covidout Na zdrówko!!! ;)
1
@Ascend Nie pierwszy i nie ostatni raz TVPrawda kompletnie zakłamuje rzeczywistość szkoda czasu na to ścierwo.
2
@BartqRKO To też pokazuje, że zawsze warto wierzyć w marzenia + ciężka i jeszcze raz ciężka praca i efekty same przyjdą. Fajnie, że chłopak dostał szansę a my kibice możemy cieszyć się jego znakomitą grą. ;)
2
@NeroTFP Tylko Yerba mate ;)
2
@Tomo1989 Proste i wszyscy są zadowoleni. I tak się rozwiązuje problemy. ;D
@NGTRX W życiu nic nie dzieje się przypadkiem a po drugie bo to zła kobieta była. Głowa do góry i do przodu.
0
@cinero1996 Moje gratulacje i zdrówka jak najwięcej. ;D
3
@Kluivert_P O kurde poważnie w takim miejscu znalazł kobietę swojego życia? w życiu to jednak trzeba mieć szczęście.
1
Jesteś żołnierzem co masz w rękach? co masz k***a w rękach wiadro?
0
@Tuc Bardzo fajnie i oby tak dalej chłopaki. ;)
0
@Criss18Barca I bardzo dobrze. Te pieniądze będą potrzebne ludziom. Kto wie jak długo potrwa ta sytuacja.
0
Dobrze, ze chociaż politycy na szybkości przyznali sobie podwyżki teraz mogą spać spokojnie.
7
@SonBarcaGoku Jeśli trenerami naszej kadry dalej będą dyrygować Janusze to raczej nigdy się nie doczekamy znaczącego skoku jakości. Kiedyś Radek Majewski w jednym z wywiadów porównał trenera z naszej kopanej do trenera zagranicznego. Nasz rodak na ławce podczas zgrupowań kadry coś tam rysował coś krzyczał generalnie Polska szkoła trenerska chyba każdy wie o co chodzi. Natomiast zagraniczny jak coś mówił to wszyscy słuchali z otwartymi ustami. Chłonęli jego koncepcje gry, ustawienia na boisku, różne koncepcje/warianty na to co się dzieje na boisku. Generalnie taki trener, który coś tam w tej trenerce osiągnął na dobrym poziomie zwłaszcza za granicą ma większy autorytet w szatni. I moim zdaniem to widać no co taki Wuja może nauczyć Lewego? xD.
2
@student97r To dobrze, że wraca zyska na tym całe widowisko. ;)
2
O ja pier.... jaka kontuzja Prescotta rozgrywającego Dallas Cowboys. To koniec sezonu dla chłopaka. Wracaj szybko do zdrowia byku. Uwaga drastyczne!!!
0
@kaamil1910 Do Euro jest jeszcze mnóstwo czasu i jeszcze wszystko sie zmieni 100 razy kontuzje, brak gry w swoich ligach może to wszystko zmienić nie nastawiaj się, że młody X czy Y już będzie grał na Euro. To raz a dwa obraz gry reprezentacji za Wuja jest dokładnie taki sam. Wrzutka na Złota piłkę i może jakoś będzie. Jednym słowem marnowanie potencjału tej kadry.
3
@Hubso I to jest problem tej kadry. Polski Janusz na ławce trenerskiej i długa na Lewego ot i cała filozofia gry naszej kadry. A pamiętasz za Benhakera jak klepaliśmy Portugalię Ronaldo? można grać ładnie i z polotem? można. Tylko nie z Januszem na ławce.
0
@kaamil1910 zagralismy całkiem jakie spotkanie? dobre? no cóż widzę, że każdy ma zupełnie inne oczekiwania co do możliwości tej kadry z panem Złota Piłka na kapitanie.
0
Raiders dzisiaj super zawody wielkie brawa i w dodatku na wyjeżdzie.
0
"They may take our lives but they'll never take our freedom".
1
@Elisan12 nocny reflektor teren przeczesuje,
owo światło to jak ja dobrze znam. ;)
4
@PitBullx ...chociaż dokoła wszyscy już posnęli , nie mogę leżeć a nie mogę wstać, mija ostatnia nocka w mojej celi.