1

@jedrek7000 Uważam, że nie tylko młodzi podchodzą z respektem do Koemana starzy widać również przecież Ronald to żywa Legenda tego klubu. ;)

13

Powoli do Barcelony wraca magia.

2

@SergioTomas No nie bez powodu Koeman widzi w nim ogromny potencjał. Niech się chłopak ogrywa i zdrowia jak najwięcej a będziemy mieli z jego gry mnóstwo radości.

1

Może to trochę za wcześnie, ale widać, że Koeman odzyskał najlepszą wersję Busiego.

3

Czesiu dzisiaj przekombinował z taktyką i chłopaki nie zrozumieli co mają grać. Brak mi słów...

0

@tobiasson92 Za Legię ;)

1

@Krzywy95 Karabach jest dobry.

0

@tobiasson92 No trzymam kciuki za nich, ale to chyba nie wystarczy....

1

No dobra Czesiu aby do końca sezonu a następnie Mioduski zamieni Cię na nowszy lepszy model.

2

@Janiama Azerowie są mądrze budowani i to daje efekty w postaci co rocznych występach w Europie. A u nas drogo sprzedać i kupować po promocji a może się uda. I tak to się kręci a szkoda bo mamy fajnych młodych chłopaków tylko co z tego skoro my ściągamy szrot z zachodu bo kiedyś grał w Benfice tylko, że rezerwach to będzie lepszy. No okazuje się, że nie jest.

5

Niestety, ale Legia jest dzisiaj tłem dla Karabachu...

1

@Encore I oby 6 był dla niego szczęśliwy. Powodzenia Igy!! ;D

1

@kkbarca Mam nadzieję, że nic z tego nie będzie i zostaną z Hazardem.

0

@Colon Kurcze, ale ma pare ta dziewczyna.

0

@ZygmuntTrzeciFaza O przepraszam ja jestem neutralny co do Suareza.

0

Huesca - Atleti 0-0 no cóż jak to mawiał "bałwanek" w LL nie ma słabych drużyn.

1

@baczmus No jak to gdzie? tylko do Sasina on wszystko potrafi załatwić.

2

@heniek168 I to jest kluczowy moment. Jeśli bezpiecznie przeleci będzie już na ostatniej prostej. ;D

3

@Barca_Big_Moment Z tym wypożyczeniem wcale bym się nie zdziwił i pewnie w całości Barcelona by opłacała jego pensję takie interesy to ja szanuje. ;D

0

@SuperPatsonFCB Szczere wyrazy współczucia Bracie... Bądz dzielny dla Niej. Trzymaj się!.

0

@marcin62 I jesteś już na czarnej liście ;D

12

@Witam Nie.

1

@Janiama A ja bym własnie Dembe zostawił. Może to trochę za wcześnie, ale widać, że Koeman ma wizję gry Barcelony a Dembe może być ważnym jeśli nie najważniejszym elementem całej układanki. Kontuzje martwią, ale zaczekajmy może faktycznie za Valverde przygotowanie fiz. kulało i stąd te liczne kontuzje. Chłopak ma ogromny potencjał do tego jest szybki i dynamiczny a tego właśnie Barcelona potrzebuje jak tlenu.

5

@MNSbEstEver Taki Amerykański Holender.

0

@Colon Dokładnie tak mieszanka obecnych i tych byłych gwiazd ligi. Ale efekt zajeb...ty. Akcja ze stołem genialna. ;D ta pierwsza babeczka to sędzia z tego co kojarzę a drugiej nie znam.

1

I takie balety to ja szanuje ;D


1

@Encore O i to się chwali bardzo zdrowo i prawidłowo. ;)

0

@Mixtape Oj tak, ale dzięki temu wygrasz więcej niż Ci się wydaje nie wspominając o organizmie, który przez używki mocno dostaje. Szkoda na to zdrowia szanujmy je bo mamy je tylko jedno.

1

@Encore O bardzo chętnie tylko bez cukru. ;D

4

@Mixtape Dziękuję nie piję i jak to mawiał pan Zagłoba: "Zawsze mówiłem, że gorzałka ino tęgiej głowie służy tfu tfu...". ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?