fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@jedrek7000 Uważam, że nie tylko młodzi podchodzą z respektem do Koemana starzy widać również przecież Ronald to żywa Legenda tego klubu. ;)
13
Powoli do Barcelony wraca magia.
2
@SergioTomas No nie bez powodu Koeman widzi w nim ogromny potencjał. Niech się chłopak ogrywa i zdrowia jak najwięcej a będziemy mieli z jego gry mnóstwo radości.
1
Może to trochę za wcześnie, ale widać, że Koeman odzyskał najlepszą wersję Busiego.
3
Czesiu dzisiaj przekombinował z taktyką i chłopaki nie zrozumieli co mają grać. Brak mi słów...
0
@tobiasson92 Za Legię ;)
1
@Krzywy95 Karabach jest dobry.
0
@tobiasson92 No trzymam kciuki za nich, ale to chyba nie wystarczy....
1
No dobra Czesiu aby do końca sezonu a następnie Mioduski zamieni Cię na nowszy lepszy model.
2
@Janiama Azerowie są mądrze budowani i to daje efekty w postaci co rocznych występach w Europie. A u nas drogo sprzedać i kupować po promocji a może się uda. I tak to się kręci a szkoda bo mamy fajnych młodych chłopaków tylko co z tego skoro my ściągamy szrot z zachodu bo kiedyś grał w Benfice tylko, że rezerwach to będzie lepszy. No okazuje się, że nie jest.
5
Niestety, ale Legia jest dzisiaj tłem dla Karabachu...
1
@Encore I oby 6 był dla niego szczęśliwy. Powodzenia Igy!! ;D
1
@kkbarca Mam nadzieję, że nic z tego nie będzie i zostaną z Hazardem.
0
@Colon Kurcze, ale ma pare ta dziewczyna.
0
@ZygmuntTrzeciFaza O przepraszam ja jestem neutralny co do Suareza.
0
Huesca - Atleti 0-0 no cóż jak to mawiał "bałwanek" w LL nie ma słabych drużyn.
1
@baczmus No jak to gdzie? tylko do Sasina on wszystko potrafi załatwić.
2
@heniek168 I to jest kluczowy moment. Jeśli bezpiecznie przeleci będzie już na ostatniej prostej. ;D
3
@Barca_Big_Moment Z tym wypożyczeniem wcale bym się nie zdziwił i pewnie w całości Barcelona by opłacała jego pensję takie interesy to ja szanuje. ;D
0
@SuperPatsonFCB Szczere wyrazy współczucia Bracie... Bądz dzielny dla Niej. Trzymaj się!.
0
@marcin62 I jesteś już na czarnej liście ;D
12
@Witam Nie.
1
@Janiama A ja bym własnie Dembe zostawił. Może to trochę za wcześnie, ale widać, że Koeman ma wizję gry Barcelony a Dembe może być ważnym jeśli nie najważniejszym elementem całej układanki. Kontuzje martwią, ale zaczekajmy może faktycznie za Valverde przygotowanie fiz. kulało i stąd te liczne kontuzje. Chłopak ma ogromny potencjał do tego jest szybki i dynamiczny a tego właśnie Barcelona potrzebuje jak tlenu.
5
@MNSbEstEver Taki Amerykański Holender.
0
@Colon Dokładnie tak mieszanka obecnych i tych byłych gwiazd ligi. Ale efekt zajeb...ty. Akcja ze stołem genialna. ;D ta pierwsza babeczka to sędzia z tego co kojarzę a drugiej nie znam.
1
I takie balety to ja szanuje ;D
1
@Encore O i to się chwali bardzo zdrowo i prawidłowo. ;)
0
@Mixtape Oj tak, ale dzięki temu wygrasz więcej niż Ci się wydaje nie wspominając o organizmie, który przez używki mocno dostaje. Szkoda na to zdrowia szanujmy je bo mamy je tylko jedno.
1
@Encore O bardzo chętnie tylko bez cukru. ;D
4
@Mixtape Dziękuję nie piję i jak to mawiał pan Zagłoba: "Zawsze mówiłem, że gorzałka ino tęgiej głowie służy tfu tfu...". ;D