fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms TZn jest już prawie nasz tylko Bartek pieniądze z bankomatu wypłaci.
1
@joloskyy Eeee pewnie zasnął i nie zdążył odbezpieczyć tej gaśnicy.
1
@Kettger Nasz Kapitan Lwie Serce - Legenda ;)
1
@Danny Gaucho No, ale czemu tak nie po równo? ;)
3
"czy Tobie czasem Wąski sufit na łeb się nie spadł" ;D A Pan Siara jakiego jest zdania?
2
@Dajnatace O to jest pytanie ;)
0
@Kusco15 Moim zdaniem strasznie uogólniłeś pisząc o tym, że nie wolno pokazywać słabości zwłaszcza w relacji z kobietami. Jak w życiu tak w związku/ach każdy szuka czegoś innego. I tak jest również z partnerami. Nie oznacza to jednak, że wszystkie kobiety są be.
1
@RomanHoffer i to jest zrozumiałe i naturalne, że czegoś nie wiesz u mnie jest podobnie. Inni się tym interesują i mają wiedzę. Ja sam również nie mam takich umiejętności więc szukam i metodą prób i błędów się uczę. Tak było z malowaniem np. Nigdy tego nie robiłem. Kilka filmików instruktażowych i do dzieła. Jasne nie wyszło za 1,2,3 razem poszło kilka słów na K.... i za 4 razem było tak jak trzeba. Trzeba szukać i się uczyć tylko na spokojnie krok po kroku.
0
@RomanHoffer Moim zdaniem za bardzo po sobie jeżdzisz jeśli mogę użyć takiego zwrotu. Masz prawo czegoś nie widzieć/nie potrafić. Na tym polega nauka ;). Zobacz prosta wymiana oleju a ile rzeczy się dowiedziałeś. Trzeba próbować i się uczyć. Cierpliwości. ;)
2
@ronni37 Moim zdaniem powinieneś pójść na pogrzeb i tak jak koledzy napisali wyżej kose masz z kolegą a nie jego Mamą.
1
@Ojciec5tkidzieci I trzeba dodać, że swego czasu grali bardzo fajną piłkę. Mimo, że nie kibicuje OM to mieli bardzo fajną ekipę i kilku wybitnych reprezentantów Francji. ;)
1
@Ojciec5tkidzieci W tym miejscu przypomnijmy sobie zwycięski skład OM z tego spotkania wygranego 3-0:
Mandanda, Bia, Azpilicueta, Amalfitano, Ayew, Diarra, Diawara, Morel, N'Koulou, Remy ;D
0
@GeFcIo No dokładnie ten blok dał mu czysty korytarz i łatwe pkt ;)
1
@zadafcb Jestem w szoku, że po takim zagraniu ten gościu wstał o własnych siłach ;D
1
Tymczasem QB Bengals J. Burrow świeżynka w NFL (nr. 1 draftu ) zalicza w debiucie pierwsze przyłożenie. ;) Brawo.
1
@zadafcb GOAT brak słów ;)
1
@zadafcb Szkoda a było tak blisko... ale za to dobrze gramy w def,
1
Ale Dzik z tego Taylora wchodzi w def Miami jak w masełko ;D
8
@Majkel34 Z drugiej strony słaba ta rewolucja skoro Amigos nadal grają. Suarez zacznie machać łapami, zacznie kopać się po czole. Słabo to wygląda a tu przecież potrzeba świeżości również w ataku. Luis to genialny grajek moim zdaniem jednak jego czas w Barcelonie dobiegł końca.
1
@zadafcb He's Back!!!! pięknie Cam! ;D
1
@zadafcb Kurde piękny pass szkoda, ze Julek tego nie utrzymał. Oby tylko nam Newtona nie połamali no.
1
Jest i On pierwszy drive Cam Newton ;D Prowadź Cam!!!
1
@ronni37 priv
0
@Takaniec Nie jestem pewien, ale chyba nie. Swego czasu 11 pokazywało NFL, ale chyba się z tego wycofali.
2
@NaFazieHitman Uli na zdjęciu: Who's the Boss? :D
2
@ronni37 Tylko stacje amerykańskie. Jeśli jesteś zainteresowany to na 10 minut przed spotkaniem podeślę Ci link. ;)
1
@zadafcb Jeszcze trochę i zaczynamy!!! ;) Cam we do it? Yes we Cam ;D Prowadź Cam. ;)
1
Za nieco ponad godzinkę startujemy!!! Let's play Ball.
6
@ObywatelPL "Widzew robi frytki z cebuli" złoto xD
0
@macio_944 Młodzi faktycznie fajnie zagrali natomiast trzeba zwrócić uwagę przeciwko komu graliśmy. To nie Atleti, rzut madryt czy Sevilla. Jestem ciekawy co młodzi zaprezentują z silniejszymi rywalami. To dopiero początek. Zobaczymy jak będzie dalej.