0

@msmsms TZn jest już prawie nasz tylko Bartek pieniądze z bankomatu wypłaci.

1

@joloskyy Eeee pewnie zasnął i nie zdążył odbezpieczyć tej gaśnicy.

1

@Kettger Nasz Kapitan Lwie Serce - Legenda ;)

1

@Danny Gaucho No, ale czemu tak nie po równo? ;)

3

"czy Tobie czasem Wąski sufit na łeb się nie spadł" ;D A Pan Siara jakiego jest zdania?

2

@Dajnatace O to jest pytanie ;)

0

@Kusco15 Moim zdaniem strasznie uogólniłeś pisząc o tym, że nie wolno pokazywać słabości zwłaszcza w relacji z kobietami. Jak w życiu tak w związku/ach każdy szuka czegoś innego. I tak jest również z partnerami. Nie oznacza to jednak, że wszystkie kobiety są be.

1

@RomanHoffer i to jest zrozumiałe i naturalne, że czegoś nie wiesz u mnie jest podobnie. Inni się tym interesują i mają wiedzę. Ja sam również nie mam takich umiejętności więc szukam i metodą prób i błędów się uczę. Tak było z malowaniem np. Nigdy tego nie robiłem. Kilka filmików instruktażowych i do dzieła. Jasne nie wyszło za 1,2,3 razem poszło kilka słów na K.... i za 4 razem było tak jak trzeba. Trzeba szukać i się uczyć tylko na spokojnie krok po kroku.

0

@RomanHoffer Moim zdaniem za bardzo po sobie jeżdzisz jeśli mogę użyć takiego zwrotu. Masz prawo czegoś nie widzieć/nie potrafić. Na tym polega nauka ;). Zobacz prosta wymiana oleju a ile rzeczy się dowiedziałeś. Trzeba próbować i się uczyć. Cierpliwości. ;)

2

@ronni37 Moim zdaniem powinieneś pójść na pogrzeb i tak jak koledzy napisali wyżej kose masz z kolegą a nie jego Mamą.

1

@Ojciec5tkidzieci I trzeba dodać, że swego czasu grali bardzo fajną piłkę. Mimo, że nie kibicuje OM to mieli bardzo fajną ekipę i kilku wybitnych reprezentantów Francji. ;)

1

@Ojciec5tkidzieci W tym miejscu przypomnijmy sobie zwycięski skład OM z tego spotkania wygranego 3-0:
Mandanda, Bia, Azpilicueta, Amalfitano, Ayew, Diarra, Diawara, Morel, N'Koulou, Remy ;D

0

@GeFcIo No dokładnie ten blok dał mu czysty korytarz i łatwe pkt ;)

1

@zadafcb Jestem w szoku, że po takim zagraniu ten gościu wstał o własnych siłach ;D

1

Tymczasem QB Bengals J. Burrow świeżynka w NFL (nr. 1 draftu ) zalicza w debiucie pierwsze przyłożenie. ;) Brawo.


1

@zadafcb GOAT brak słów ;)

1

@zadafcb Szkoda a było tak blisko... ale za to dobrze gramy w def,

1

Ale Dzik z tego Taylora wchodzi w def Miami jak w masełko ;D

8

@Majkel34 Z drugiej strony słaba ta rewolucja skoro Amigos nadal grają. Suarez zacznie machać łapami, zacznie kopać się po czole. Słabo to wygląda a tu przecież potrzeba świeżości również w ataku. Luis to genialny grajek moim zdaniem jednak jego czas w Barcelonie dobiegł końca.

1

@zadafcb He's Back!!!! pięknie Cam! ;D

1

@zadafcb Kurde piękny pass szkoda, ze Julek tego nie utrzymał. Oby tylko nam Newtona nie połamali no.

1

Jest i On pierwszy drive Cam Newton ;D Prowadź Cam!!!

1

@ronni37 priv

0

@Takaniec Nie jestem pewien, ale chyba nie. Swego czasu 11 pokazywało NFL, ale chyba się z tego wycofali.

2

@NaFazieHitman Uli na zdjęciu: Who's the Boss? :D

2

@ronni37 Tylko stacje amerykańskie. Jeśli jesteś zainteresowany to na 10 minut przed spotkaniem podeślę Ci link. ;)

1

@zadafcb Jeszcze trochę i zaczynamy!!! ;) Cam we do it? Yes we Cam ;D Prowadź Cam. ;)

1

Za nieco ponad godzinkę startujemy!!! Let's play Ball.


6

@ObywatelPL "Widzew robi frytki z cebuli" złoto xD

0

@macio_944 Młodzi faktycznie fajnie zagrali natomiast trzeba zwrócić uwagę przeciwko komu graliśmy. To nie Atleti, rzut madryt czy Sevilla. Jestem ciekawy co młodzi zaprezentują z silniejszymi rywalami. To dopiero początek. Zobaczymy jak będzie dalej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?