fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Arkon Rakiety chciały iść w small ball (z różnych powodów) może to miałoby sens gdyby mieli znakomitych strzelców. A jest jak jest i widać efekty. Ja również trzymam kciuki za LAC i mam nadzieję na długą serię w finale konferencji Zachodniej.
1
@Borneo Oczywiście masz rację.
0
@Jonyx Moim zdaniem 2 więcej było dynamiki i szybkości w grze.
0
@NeroTFP No właśnie ja do tego zmierzam. Niby podśmiechujki z niego, ale gdy już był na boisku to prawdziwa skała. No chłopak nie do zajechania. Czy do przodu czy do tyłu nie ma problemu. Podać do Messiego i zrobić przewagę? nie ma sprawy. A teraz? 45 minut i już chłopaki do zmiany. xD
77
Tak patrzę na Barcelonę i powiem wam, że od momentu odejścia Douglasa nasza prawa strona nie istnieje.
0
@ObiektywnyKibic121 Jasna sprawa ;)
0
@culesjasiules PO również by się przydał.
3
@SinMistico MoNey zobaczył wzory nowych koszulek P$G i powiedział: No nie panowie ja wysiadam. Dalej bawcie się sami. xD
5
@chudymc Dembe dzisiaj naprawdę bardzo dobry występ zwłaszcza, że tyle czasu nie grał. Szybki i dynamiczny oby tylko nie złapał kontuzji a będzie dobrze.
4
@lukaszbrk Dramatycznie....
0
@MrCules Spokojnie to dopiero pierwsze 45 minut sparingu. Poczekajmy na mecze o stawkę.
0
xD xD xD o kurde 2-1, ale mamy za to większe posiadani piłki.
0
@Nihas Dembe i Grizzly z karnego.
0
Busi przypakował i już czyści na boisku.
0
OJO jutro Marca i As: Messi obrażony nie strzela karnych. xD
0
Dembele i 1-0!!!
2
@DonMatteo901 To prawda wyglądaja dobrze, ale z ocenami to jednak poczekajmy. Na początku sezonu każdy wydaję się mocny a po 3 kolejkach zaczyna się seryjne gubienie pkt. ;)
3
@zadafcb Marcus Smart - serce tej drużyny ;) Brawo Celtics!!!!
1
@clyde Kurcze znam ten ból powodzonka i może uda się spokojnie przespać.
0
@kris81 Moim zdaniem duet Leonard -George wysyła jutro Denver na rybki. ;)
1
@Chakalaka No nie Albus nie ma nawet podjazdu do Pana Tomka. Szanujmy się.
0
@lukasbarca86 TA podobno jakiś użytkownik go wku****ł to znaczy zdenerwował go i postanowił zawiesić działalność. Szkoda bardzo chłopaka.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-8973987#comment-8973987
2
@Hushovt Obejrzałem wszystkie części HP i ja nie czuje kompletnie nic do tej ekranizacji. W takim sensie, że nie porwała mnie. Natomiast LOTR mnie oczarowało. Przeczytałem dzieło Tolkiena i byłem zachwycony tym co zobaczyłem na ekranie. Świat, który przedstawił nam Peter był wspaniały. To jest oczywiście moje zdanie.
2
@Teletubis @Hushovt @PatrychoO @IronSanHybrid A powiem wam, że teraz mam ochotę na herbatkę z cytrynką i cukrem ;D A poważnie to oczywiście każdy lubi co innego. Uważam, że w LOTR akcja jest dynamiczna non stop coś się dzieje. I to mi się bardzo podoba. ;)
5
Powiem wam tak szczerze, że ten cały Harry Porter to nawet nie ma podjazdu do Władcy Pierścieni.
2
@IronSanHybrid Jak zwykle: krótko zwięźle i na temat brawo. ;D I to jest konkretne podsumowanie.
0
@FafitFCB Joe chyba z poziomką przyszedł i dlatego.
1
@Cwaniak4 Rakitić wróci do swoich braci Amigos ;)
0
@KapiFCB I teraz powiem Ci tak szczerze, że to już są konkretne podstawy. Właśnie tak przebiega gra jak napisałeś 4 próby, podania górą i bieg, NFL Madden jest znakomite dla zgłębiania taktyki i to prawda zagrywek jest multum. Natomiast wystarczy oglądać spotkania. Tam masz wszystko wytłumaczone wystarczą dwa mecze i już wiesz o co chodzi. ;) a gierka jest znakomita. ;)
3
@MesQueUnClub96 MaTs-Roberto, Pique, Lenglet, Alba, Busi, Rakitić, Pjanić, Messi Suarez, Grizzly. ;) tak sobie wyobrażam Barcę za 5 lat ;D