4

Kurcze dopiero co odpaliłem neta i czytam, że Czarna Pantera nie żyje.... brak słów. Młody gość i już go nie ma... ;(

0

@masq " W sieci pająka" bardzo fajny natomiast jeśli zainteresuje Cię postać Alexa Crossa to są jeszcze 2 filmy "Kolekcjoner" i "Alex Cross". ;D miłego oglądania.

0

@masq Może to nie do końca ten gatunek, ale polecam film Koneser a jeśli chodzi o tematykę to starsze filmy jak "W sieci pająka" czy "Kolekcjoner kości".

0

@Tomifcbarca Z tego co mi wiadomo to Messi jeszcze nic nie powiedział. Więc nie rozumiem tego płaczu. Na chwile obecną opieramy się na bzdurach pismaków.

1

@Mr.Monteg Byłem w bardzo podobnej sytuacji i powiem Ci jedno "czas leczy rany". Na chwile obecną żyjesz tym co było i co się stało, ale z czasem zrozumiesz, że to była najlepsza decyzja w Twoim życiu. Teraz masz czas dla siebie i nie zmarnuj go musisz koniecznie zająć głowę - spróbuj rozwijać zainteresowania, spróbuj czegoś nowego. Zobaczysz, że wszystko się zmieni na Twoją korzyść. Powodzonka bracie trzymam za Ciebie kciuki. Dasz radę!!.

0

@Sawik_10 A ministerstwo szuka odpowiedzi za 600 tyś.

0

@GadulkiGembulki Komar jest jak Harimatis :D "Widać, nie widać"


0

"600 tysięcy złotych - tyle Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej chce wydać, by znaleźć odpowiedz na pytanie, dlaczego Polacy powstrzymują się z decyzją o założeniu rodziny - informuje tvn24.pl. Bo to, że program 500 plus na wzrost urodzeń nie wpływa, przyznaje sam rząd."podaje Business insider. Ja pierd****le.... 600 tyś.
Śp. Rafał Wójcikowski genialnie podsumował program 500+ szkoda tylko, że nikt nie słuchał...


2

@Jaca27 O kurna Sub zero vs Scorpion ;D Fight!

2

@dominik127pl I jaki jest morał tej historii Dominik? "Chciwy dwa razy traci". ;) a przy obecnym kursie z Bambino to nawet 3 razy traci. ;)

1

@Criss18Barca Widać chłopaki mają jeszcze mleko pod nosem. Są seriale i jest Klan. ;D

0

@SelloutCrowd Oczywiście, że tak "mały" dał nam wszystkim Cule tyle radości, pobił mnóstwo rekordów jednym słowem zapisał się w historii futbolu złotymi literami i to wszystko na naszych oczach. I takiego go zapamiętamy tak jak magiczny uśmiech Ronaldinho. ;)

2

@SelloutCrowd Nie smuć się na banerze pojawi się nowa mordka i zaświeci słoneczko. Płakaliśmy po Ronaldinho - pojawił się Messi i po Messim przyjdzie nowa gwiazda. Barcelona była jest i będzie. Messi i tak kiedyś odejdzie tak jak Puyol, Xavi i Inesta. Czas na nowych gladiatorów.

1

@Filip_10 Rozmowy z katem - Moczarskiego.

0

@HansLanda I razem z Valdkiem zaliczyli dwie kompromitacje, które przejdą do historii klubu.

0

@justfootball Są też plusy jak to nasz premier opowiada. Polacy będą zdrowi i jeszcze na podwyżki biednych posłów się znajdzie. "Wilk syty i owca cała" xD

1

@PatrychoO Ciężko nie być zmęczonym skoro prowadzą Cię takie twory jak Valdek czy Kike a do tego wszystkiego prezes, który nic nie potrafi zrobić. Sporo tego...

1

@Coutinho007 no tak :D choć gdyby 100 + Gabi+Eric i Silva jak czytam to zajefajny deal. ;)

4

Jeszcze się okaże, że ten zły i niedobry Bartek nasz prezio zrobi deal wszechczasów dla klubu. Menda jedna.

5

@NeroTFP Zwłaszcza z Vidalem widać, że gość nie wylewa za kołnierz.

2

@Lamora Coś ci się rozmazało na ręce....xD

4

@GIGAKOKS Stary co Ty porównujesz historię jakiegoś turlacza z najlepszym piłkarzem w historii.

3

@MesQueUnClub96 I to jest dobra wiadomość Borek jak ruszy z "kopyta" to nie ma co zbierać xD

1

@Ghotti A na ch***j mnie ten kaktus ;)

18

@Robert1603 Uważam, że ani Ty ani ja nikt z wyjątkiem wąskiego grona nie wie czy Messi miał wpływ na kogoś czy nie miał z prostego powodu my nie siedzimy w szatni i tego nie wiemy. Opieramy swoje wywody na podstawie historyjek pismaków, którzy dla zwiększenia nakładu czy też lajków wypisują bzdury.

17

@Robert1603 Widać również różnicę ile pucharów zdobył Messi a ile Lewy. Aj.

1

@DonVincenzo Dokładnie masz rację znakomicie przepracowali okres zawieszenia i nie robili transferów na zasadzie łapanki jak w Barcelonie ;) konkretny plan i jego realizacja. Moim zdaniem teraz do pełni szczęścia pozostała tylko cierpliwość aby chłopaki się zgrali i ciężka praca.

3

@Coutinho007 Bartek i jego psychika ;D


6

@student97r Trzeba przyznać, że Chelsea genialnie planuje swoje transfery. Widać również pewien pomysł w budowaniu kadry. I mimo, że nie jestem ich wielkim fanem to brawa za mądrą politykę transferową. ;)

0

@yoodash Kibice FA są na całym świecie ;). NFL promuje spotkania poza USA i daje szansę poczuć te emocje. Spotkanie Texans vs Jaguars i 85 000 tysięcy kibiców uwaga w Londynie zobacz ile Anglików jest tym zaineteresowanych. To cudowny sport pełen niesamowitych emocji i genialnych zagrań.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?