0

@Piotr777 Na dobrą sprawę to jeszcze nikt nic nie wie. Ktoś napisał, ktoś wymyślił i tak to wyglada. Messi nic nie powiedział o swojej przyszłości.

0

@LioMessi10 Jest info niżej. Bucks bojkotują.

2

Artek Boruc po meczu...nic dodać nic ująć.


0

@Keson Na paliwku zaoszczędzone i premii nie trzeba wypłacać.

0

@Zip Zaczekaj na Amice ona nigdy nie zawodzi ;D

12

@Cariones I takich prawdziwych fanów się szanuje ;)

0

@lukaszbrk Rozumiem, ale to jest tylko piłka i może się wszystko wydarzyć ;) nawet grając w 10 można nie przegrać. ;)

1

@lukaszbrk przecież jest 0-0. Nikt jeszcze nie odpadł.

0

@Dani13 Podobno w realu jakaś awaria.

0

@justfootball Otis mój skryba...


0

@mariosss20 To akurat był cytat niestety nie zdążyłem z umieszczeniem cudzysłowia.

0

@MrShakira I cyk porażka w ćwierćfinale LM ale byłby śmiech...

2

Barcelona to Messi a Messi to Barcelona.

0

Tymczasem naukowcy z NASA potwierdzają, że do Ziemi zbliża się asteroida 2018VP1 , która może wejść w naszą atmosferę 2 listopada czyli... dzień przed wyborami prezydenckimi w USA ;D. Spokojnie nic nam nie grozi na widok Trumpa rozpadnie się w atmosferze. A oto nasz bohater ;)


0

godzina 22-18 a na stronie 6173 cules ładnie. ;D

0

Bartolomeu jest jak Łukaszenka będzie trzymał się koryta, aż do ostatniej minuty swojej kadencji.

0

Kurcze, ale powiem wam, że obecna historia z Messim bije na głowe ostatnie dymy na LR xD

1

I ja mu wtedy mówię: Messi zostań ten rok okularnik odejdzie i znowu wygramy triplete.

2

@IronSanHybrid Mądrego to i dobrze posłuchać. Pamiętam jaki tu był płacz po odejściu Ronaldinho. A Messi okazał się dużo lepszy od Brazylijczyka.

0

No i się zaczęło xD

0

Będzie ważny jak będzie trzeźwy a z tym ostatnio u niego jest różnie.

0

@Esio :D Możesz śmiało polować ;)

2

@shinthps Akurat zostały mi jeszcze po Valverde więc jak znalazł ;)

1

@Esio Dzięki o to mi właśnie chodzi zależy mi na tym aby czas nagrywania był jak najdłuższy kosztem jakości.
@Bykunn wiem o co Ci chodzi natomiast chcę złapać złodzieja na gorącym uczynku ;) a że posiadam starą kamerkę samochodową małych rozmiarów więc idealnie nada się do monitoringu ;D

0

Pany sprawa jest. Jeśli na kamerce samochodowej mam rozdzielczość FH i jak ją zmniejszę to nagrywane pliki będą mniej ważyły dobrze to rozkminiam? chodzi mi o wydłużenie czasu zapisywania na karcie.

0

@GeraltzKatalonii Pudło Sterlinga w 88 minucie.... masakra. Przecież to nawet Duda by trafił.

3

Ogromne dramy przewinęły się dzisiaj przez LR i nie wiem czy ktoś podawał info o tym, że stacje telewizyjne Canal+ oraz TVP będą transmitować mecze PKO Ekstraklasy do końca sezonu w 2023 roku. Dzięki nowym umowom z Canal+ i z TVP będą mogły zagwarantować klubom stabilne wypłaty na poziomie 225 milionów złotych również w kolejnych trzech sezonach.

3

@IronSanHybrid Najważniejsze, że łódkę uratowali. Bohaterzy ;D

0

@Mesi12 na 100% przecież Barcelona to klub jego marzeń a Bartek to jego ukochany prezes.

0

@mesqueunbarca To prawda ;D natomiast nie będą grali razem do 50 jestem pewien, że obaj to rozumieją. To była kwestia czasu. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?