fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr777 Na dobrą sprawę to jeszcze nikt nic nie wie. Ktoś napisał, ktoś wymyślił i tak to wyglada. Messi nic nie powiedział o swojej przyszłości.
0
@LioMessi10 Jest info niżej. Bucks bojkotują.
2
Artek Boruc po meczu...nic dodać nic ująć.
0
@Keson Na paliwku zaoszczędzone i premii nie trzeba wypłacać.
0
@Zip Zaczekaj na Amice ona nigdy nie zawodzi ;D
12
@Cariones I takich prawdziwych fanów się szanuje ;)
0
@lukaszbrk Rozumiem, ale to jest tylko piłka i może się wszystko wydarzyć ;) nawet grając w 10 można nie przegrać. ;)
1
@lukaszbrk przecież jest 0-0. Nikt jeszcze nie odpadł.
0
@Dani13 Podobno w realu jakaś awaria.
0
@justfootball Otis mój skryba...
0
@mariosss20 To akurat był cytat niestety nie zdążyłem z umieszczeniem cudzysłowia.
0
@MrShakira I cyk porażka w ćwierćfinale LM ale byłby śmiech...
2
Barcelona to Messi a Messi to Barcelona.
0
Tymczasem naukowcy z NASA potwierdzają, że do Ziemi zbliża się asteroida 2018VP1 , która może wejść w naszą atmosferę 2 listopada czyli... dzień przed wyborami prezydenckimi w USA ;D. Spokojnie nic nam nie grozi na widok Trumpa rozpadnie się w atmosferze. A oto nasz bohater ;)
0
godzina 22-18 a na stronie 6173 cules ładnie. ;D
0
Bartolomeu jest jak Łukaszenka będzie trzymał się koryta, aż do ostatniej minuty swojej kadencji.
0
Kurcze, ale powiem wam, że obecna historia z Messim bije na głowe ostatnie dymy na LR xD
1
I ja mu wtedy mówię: Messi zostań ten rok okularnik odejdzie i znowu wygramy triplete.
2
@IronSanHybrid Mądrego to i dobrze posłuchać. Pamiętam jaki tu był płacz po odejściu Ronaldinho. A Messi okazał się dużo lepszy od Brazylijczyka.
0
No i się zaczęło xD
0
Będzie ważny jak będzie trzeźwy a z tym ostatnio u niego jest różnie.
0
@Esio :D Możesz śmiało polować ;)
2
@shinthps Akurat zostały mi jeszcze po Valverde więc jak znalazł ;)
1
@Esio Dzięki o to mi właśnie chodzi zależy mi na tym aby czas nagrywania był jak najdłuższy kosztem jakości.
@Bykunn wiem o co Ci chodzi natomiast chcę złapać złodzieja na gorącym uczynku ;) a że posiadam starą kamerkę samochodową małych rozmiarów więc idealnie nada się do monitoringu ;D
0
Pany sprawa jest. Jeśli na kamerce samochodowej mam rozdzielczość FH i jak ją zmniejszę to nagrywane pliki będą mniej ważyły dobrze to rozkminiam? chodzi mi o wydłużenie czasu zapisywania na karcie.
0
@GeraltzKatalonii Pudło Sterlinga w 88 minucie.... masakra. Przecież to nawet Duda by trafił.
3
Ogromne dramy przewinęły się dzisiaj przez LR i nie wiem czy ktoś podawał info o tym, że stacje telewizyjne Canal+ oraz TVP będą transmitować mecze PKO Ekstraklasy do końca sezonu w 2023 roku. Dzięki nowym umowom z Canal+ i z TVP będą mogły zagwarantować klubom stabilne wypłaty na poziomie 225 milionów złotych również w kolejnych trzech sezonach.
3
@IronSanHybrid Najważniejsze, że łódkę uratowali. Bohaterzy ;D
0
@Mesi12 na 100% przecież Barcelona to klub jego marzeń a Bartek to jego ukochany prezes.
0
@mesqueunbarca To prawda ;D natomiast nie będą grali razem do 50 jestem pewien, że obaj to rozumieją. To była kwestia czasu. ;)