fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oho Paryż puchnie.
0
@Slazmi dokładnie ;D
1
@Yomek7 ;D
1
@Yomek7 :D powiem Ci, że ten film zasługuje na to aby obejrzeć go po raz 127 ;)
6
@Yomek7 Dokładnie film absolutnie epicki. Klimat, gra aktorska, genialna ścieżka dzwiękowa aj długo by wymieniać. ;)
13
"My name is Maximus Decimus Meridius..."
0
@Colon Może nie tyle The Beatles co utwór Johna Lennona - Imagine. Znakomity
2
Nasz człowiek. Powodzenia trenerze!!!
https://zapodaj.net/55592d0ac49a8.jpg.html
2
@kamilop Żeby myśleć o wzmocnieniach to trzeba kogoś sprzedać. A wszyscy wiemy jak wygląda polityka transferowa obecnego zarządu.
0
@FCB24 Celtics vs 76 ;)
0
@Azi Klub nie chce się wiązać na dłużej z prostego powodu. Nikt nie ma pewności czy zawodnik X czy Y wypali co za tym idzie płacimy za dwa lata i cześć. Bardzo dobry ruch Legii.
0
@Mihcim Mou już dawno się skończył.
1
@Firestone Kontener fajek w bonusie i jedziemy po triplete!. xD
1
@Rust_Cohle @urbie999 Panowie tu trzeba wypie****lić kilku tłustych dziadków i durnego prezesa, który niszczy ten klub i budować nowy zespół/projekt a nie ich ustawiać do pionu. To nie są małe dzieci.
1
Jeszcze trochę i będziecie chcieli zobaczyć "the special 5" na ławce trenerskiej Barcelony xD.
1
@kulek22 Sporo racji natomiast to może być ogromna szansa dla samego Pimienty. Nikt nie wie co się wydarzy w przyszłości i czy otrzyma podobną ofertę. Zna Chłopaków z Barcy B może spokojnie ich wprowadzać do 1 drużyny i robić czystkę. Tak jak to zrobił Pep.
1
@VenoM Widać, że bardzo ambitny chłopak i szybko chce się zrehabilitować. I to się chwali ;)
0
@KamilZ Żeby kogoś sprowadzić do Barcelony najpierw trzeba kogoś sprzedać a widziałeś jak się w Barcelonie sprzedaje xD.
21
Podśmiechujek z Pjanicia nie ma końca a tu się za chwile okaże, że gość będzie jednym z lepszych pomocników w kadrze.
2
@Lionello Masz dużo racji i trzeba budować "Drużynę"pod Leo, ale budować drużynę a nie zbierać z łapanki ludzi, którzy do tej Barcy nie pasują. Natomiast trzeba pamiętać jedno: Barcelona była przed Messim i będzie po nim. Przed Messim wygrywaliśmy ligę i LM i po nim również wygramy. To absolutna Legenda i najlepszy piłkarz w historii, ale trochę przesadzacie pisząc, że po zakończeniu kariery Barcelona zejdzie na psy.
1
@Nolife1899 Uważam, że ten czas wyjdzie nam kibicom i klubowi na dobre. W dłuższej perspektywie pojawią się młodzi głodni gry i zwycięstw chłopaki z La Masii. Tak jak Rysiek bez kompleksów.
1
@bari_94 PO będą rozgrywane normalnie.
1
@BarcaFan17 To prawda chłopak ma wielki talent. Teraz najważniejsze aby Grizzlies zbudowali ekipę pod młodego i będzie bardzo ciekawie. Oczywiście niech kontuzje omijają go szerokim łukiem a będzie dobrze ;).
@MESSIah16 To prawda zobaczymy jak daleko zajdzie. Trzymam mocno kciuki za niego i całe PTB mam nadzieję, ze sprawią sensację i pokonają Lakers ;)
5
Tymczasem w NBA Lakers poznali swojego rywala w I rundzie PO. W formule play-in PTB pokonało Grizzlies 126-122 i ostatecznie zajęło 8 miejsce w konferencji Zachodniej.
0
Stara piłkarska prawda mówi: "Niewykorzystane sytuacje się mszczą" szkoda Pepa. No nie ma szczęścia jak nic.
1
@Cvzx Nie chyba a na pewno.
0
Brawo i Jazda City!!!!
0
A może by tego Rudiego Garcie na trenera? Pamiętam, że swego czasu fajnie Rome prowadził.
1
@graco14 Michał Pol idealnie podsumował Barcelone.
"To jest zbrodnia na footbollu tak zmarnować potencjał Messiego." I tego mi najbardziej szkoda.
0
@Triv44 @myscooter I tego się właśnie obawiam, że możemy to jeszcze przebić.