fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Chwytliwy Głowa do góry!! jest kolejna szansa nie martw się będzie dobrze. Wszystkiego dobrego trzymam kciuki i powodzonka. ;)
2
@19cukier48 Mówi się o ciężkiej depresji Ilicica.
0
@Szreko @Danny Gaucho Coś czuję Panowie, że rekord jeszcze długo nie zostanie pobity. ;) prawdziwy killer pola karnego.
1
@NeroTFP Widać u Grizza nerwowy uśmieszek xD
5
A tymczasem swoje 50 urodziny obchodzi prawdziwa legenda angielskiej piłki pan Alan Shearer.
- 559 występów na boiskach PL i 283 bramki
- 63 występy w koszulce reprezentacji Anglii i 30 bramek.
Zdrówka panie Shearer!!!
1
@bixmix Dzisiaj pewne 1-0 dla bandy Cholo.
0
@victor Takie rzeczy tylko w królestwie Putina xD
2
Messi wolne a lala karne fajnie by się uzupełnili xD.
0
@mextexperu Natomiast trzeba oddać Atalancie, że postawiła wysoko poprzeczkę P$G jeszcze chwila i przygoda z LM by się zakończyła.
0
W Barcelonie by trafił xD
5
Wielkie P$G upada po raz pierwszy.
1
@VamosRakieta Popcorn mam gotowy ;D
0
@Azi Czasami nawet Hulk dostaje wpie... dostanie lanie ;D
0
@Keson To podstawa chłopaki tak właśnie muszą do tego podejść jak do finału bo inaczej będzie żle. Bayern nie przyjechał tam podziwiać Messiego tylko aby wygrać cały turniej i oni również wyjdą mocno nakręceni wiedzą, że Barcelona przechodzi kryzys będą mocno zmotywowani. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy oby zwycięsko dla Barcelony. ;)
0
@max1982 Z tego co pamiętam to 19% najlepiej poszukać informacji w Urzędzie.
0
@Keson To fakt naszych piłkarzy stać na to aby wygrać z każdym i również stać na to aby przegrać z każdym. Gramy przeciętnie a na dodatek na neutralnym terenie a jak wiadomo gra Barcelony poza CN jest mówiąc delikatnie słaba jak sik pająka.
0
@Kurkmen Stary idż na studia, które Cię interesują a nie na kierunek, na którym już planujesz ile zarobisz w przyszłości. Nie ma nic lepszego jak praca/zajęcie do którego idziesz z uśmiechem i wiesz, ze chcesz to robić.
1
@tobiasson92 Słyszałem już różne określenia: "niezłe jaja", "ale jaja", jaja jak berety" ale "ponure jaja" pierwszy raz słyszę xD
0
@FilipeX Ronaldo, Messi, Ronaldinho.
1
@shinthps :) polecam Yerbe zamiast kawy. ;)
2
@shinthps Ja to mam ochotę na herbatkę z cukrem bez cytrynki. ;)
2
@Janiama Obawiam się, że z Busim w składzie i szybkimi zawodnikami Bayernu będzie taki wiatr hulał jak ta lala. Fakt trudno mu odebrać piłkę natomiast on nie ma siły wrócić za akcją co powoduję ogromną dziurę przed naszą 16. My nie gramy z Granadą czy Osasuną tylko szybko grającym Bayernem.
1
@adam444 Zapnij pasy ;) i powodzonka.
1
@Filip_10 Wygląda to naprawdę fajnie ;) dla mnie 1 fajniejsza. Życzę dużo wytrwałości i powodzonka w dalszych pracach ;).
0
@SeeleyBooth Polska rzeczywistość 2020 xD
2
@NeroTFP Faktycznie Brazole coś z tym symulowaniem mają we krwi. Przykład Neymara, którego symulki znają chyba wszyscy nawet tenisiści ;D
15
@darek60 "Bo Pić To Trzeba Umić" ;D
3
@SHIBA Moim zdaniem są dwie opcje: Natura lub człowiek, który w swoim niepohamowaniu zniszczy ten świat.
1
@tomono I chyba ważniejsze jest pytanie czy Polska jest na taką sytuację przygotowana? bo coś mi się wydaję, że będzie tak jak z pierwszym śniegiem w Polsce - niby wszyscy wiedzieli tylko nie służby porządkowe.
2
@SHIBA Obawiam się, że nigdy to nie nastąpi: po pierwsze ludzie nie mają nic ciekawego do zaoferowania - technologia/rozwój a po drugie nie wystarczy nam czasu. Uważam, że wcześniej czy póżniej Ziemia i życie na niej przestanie istnieć. To nasze przeznaczenie.