1

@Encore Jutro na spokojnie sobie obejrzę szkoda nocki ;)

0

@BorzyKrzys xD xD xD jedna wielka mafia.

2

@NeroTFP Nasi "święci" na których nie zasłużyliśmy.

0

@Janiama Przecież działania pana Morawieckiego, Szumowskiego i całej tej patologii pisowskiej to jedna wielka hipokryzja. Władza nie przestrzega to dlaczego Polacy mają to robić? przykład idzie od góry. A poza tym pan Szumowski zapewniał, że jesteśmy na etapie wypłaszczania.

0

@tadzik447 O dziękuje Tadziu lepiej skorzystać z NASA bo faktycznie nasi zawsze coś wymyślą ;)

1

@tadzik447 Zapinamy pasy i lecimy w nieznane.

1

@DaPi A żyje się powolutku.

3

@Shapiro Łukaszenkę to ostatnio wszytko boli ;)

1

@Coutinho007 No to prawda, ale i jego szczęście opuści już za rok ;).

1

@Coutinho007 Gdyby na stadionie byli kibice możliwe, że pojawiłby się białe chusteczki.

2

@Comentateiro @Adamski69 Panowie bez spiny ;) oczywiście użyłem skrótu, który określa go jako genialnego zawodnika. Giannis to zdecydowany faworyt w tym wyścigu. Natomiast co do Rakiet to przecież nie my zbudowaliśmy ten zespół i graja tak jak grają. ;)

4

@Jaca27 Jeszcze jak chodziłem do podstawówki to był tak taki Paweł i ja jechałem na rowerze i go spotkałem i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody i po drodze do domu wtedy jeszcze już do domu pojechałem.

1

@Encore I bardzo dobrze Brodacz w genialnej formie to i Rakiety grają mega fajnie. PO tuż tuż. Oj będzie się działo. ;)

2

@Encore co tu dużo pisać - MVP.

2

@osa91 A dlaczego niestety? prawnik to bardzo szanowany zawód ;)

1

@dominik127pl Widać, że rodzinny z Ciebie chłopak i prawilny :D a ta Judyta to wolna?

0

@Gomess Kurcze zwróćcie uwagę jak zawodnicy słuchają Pepa coś pięknego z otwartymi ustami ;D Pep jest genialny.

1

@NeroTFP I taka ciekawostka odnośnie karnego Baggio. Ojciec Sebastian, trener drużyny franciszkanów, komentując finał mundialu powiedział, że "„Gdyby Baggio pomodlił się do Boga, a nie do swojego Buddy, być może piłka nie poleciałaby wysoko nad poprzeczką”.

0

@Comentateiro I to jest słuszna koncepcja.

1

@messi564 Jestem katolikiem i nie chcę się kłócić tylko wyrażam swoją opinię. Chodzisz do kościoła dla Boga nie dla księży do Boga. Ksiądz jest tylko pośrednikiem. Pytał jak często chodzisz bo chciał wiedzieć czy jesteś praktykujący. I to wszystko. Natomiast napisałeś, że "chodzisz kiedy tego potrzebujesz" pamiętaj, że w życiu może być różnie i gdy Ty poprosisz go o pomoc On postąpi dokładnie tak jak Ty. "Jak Kuba bogu tak Bóg Kubie".

1

@DLFCB I tak właśnie powinno być co to jest za kara -5 pkt i milion złotych? Przecież to jest śmiech na sali. Moim zdaniem brakuje jaj w piętnowaniu takiej patologii.

0

@pawel0304 Mam nadzieję, że Michał Karbownik chłopak ma ogromny potencjał.

3

@DLFCB Wyrok pokazuje jaka jest patologia w Polskiej piłce.

0

@FafitFCB Ciekawe co sobie myśli Messi oglądając taką fotkę Grizza. Hm..

0

@TheCaptainVeB Celtics tylko Boston i to od dawna ;) i powiem tak jeśli Kemba będzie zdrowy (a ma duże problemy z lewym kolanem) to uważam, że jest to potencjał na finał Wschodu czyli Bucks - Celtics. Natomiast Bucks mają moim zdaniem bardziej kompletną drużynę + niesamowity Grek ;). Celtics nie mają ławki i jednak moim zdaniem brakuje cm pod koszem. Co do finału to ja nie widzę Lakers tylko sąsiadów Clippers vs Bucks "ofensywą wygrywa się mecze a obroną mistrzostwa" i tutaj Clipki mają więcej argumentów i mam nadzieję na serię 7 spotkań w finale ;).

0

@TheCaptainVeB Kto wie, może właśnie tak się stanie i zostanie w Bucks na wiele wiele lat ;) oby mu tylko zdrowie dopisało a będzie dobrze ;)

4

A tak wyglądają ulice Karaczi (Pakistan) po Niedzielnym oberwaniu chmury:


1

@Kidd @TheCaptainVeB Jeśli Bucks nie wygrają w tym sezonie to Antka już nie będzie w Wisconsin. Obecna kadra jest coraz starsza i ciężko będzie uzupełnić rotację takimi zawodnikami jak Lopez, który w przyszłym sezonie będzie miał 33 na karku a jak sądzę Grek nie będzie czekał na nowy team. Obecnie Bucks moim zdaniem to najlepszy zespół w NBA podkreślam "zespół" nie zlepek wytatuowanych gwiazdorków. To raz a dwa uważam, że Millwaukee to nie jest rynek dla tak potężnej marki jakim jest Antek. Widzę go w Kalifornii, Miami a kto wie może nawet w NY.

5

@Esio widzę, że się opłacało ;)

1

@SHIBA Oby tylko pogoda dopisała ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?