6

@NeroTFP Mało tego tą orkiestrą dyrygował genialny trener, który miał wizję i wszystko poukładał tak jak należy.

1

@marcin000019 Jestem innego zdania za Valdka może jeszcze na CN to jakoś tam grali, ale właściwie każdy mecz wyjazdowy to strach w oczach o wynik końcowy. Już nie wspomnę kompromitacji na wyjazdach z Romą czy na Anfield. Natomiast pełna zgoda co do polityki transferowej tutaj klapa po całości. To jest niesamowite ile transferów nie wypaliło.

0

@Statistics Ja zmierzam do tego, że w tej drużynie brakuje szybkości. Wyprowadzamy kontrę to ręce same opadają... mamy obecnie 3 zawodników, którzy potrafią na szybkości podać do przodu. Brak ruchu do piłki nawet walki i takiej zadziorności nie ma a przecież to są jakieś podstawy.

0

@Kamilos84 Cytując klasyka "jak zwykle w punkt" ;D

0

@koziar Przecież oni przychodzą tu poczytać u nich kawiarenka jest czynna do 23.

1

Trener Kotas bardzo ładnie podsumował: "Bieganie, bieganie to jest podstawa a nie jakieś korytarze podaniowe, przesuwanki, drony cuda niewidy a piłka jest prosta... w drużynie trzeba mieć wojowników bo w piłkę się zapieprza..." A obecnie w Barcelonie jest tak: Suarez kiwa się sam ze sobą i macha łapami, Messi widać, że sam nic nie zrobi a reszta patrzy się co zrobi kapitan. Klepanie, klepanie, i jeszcze raz...do tyłu.


2

@IronSanHybrid @Katalończyk 99 @Coutinho007 Cała prawda o obecnej Barcelonie. Smutne to trochę...

13

Setien po meczu xD


1

Ale asysta Busiego pierwsza klasa ;D

0

Kurcze 9 czerwonych w przedostatniej kolejce LL. Widać walka do końca.

9

@haryveb944 U nas to brakuje wszystkiego.

11

rzut madryt xDxDxD

0

Ta Celta Vigo to jeszcze z ligi spadnie.

0

1

2

@Mario96w Mało tego 1-1 i bronimy bo jeszcze przegramy ;D

0

Koniec LL już tuż tuż i przed nami najlepszy czas - czas "wyciągania wniosków" xD

3

Stara prawda głosi " jeśli po podaniu składów LR się cieszy to strata punktów gwarantowana" xD

0

@barcelonaLM Piękny widok ;)

2

@Joey Carlos mimo, że grał m.in dla białych absolutna legenda "człowiek żelazne płuca" i ten charakterystyczny rozbieg do rzutu wolnego coś pięknego ;)

2

@NeroTFP Kahn - Maldini, Puyol, Nesta, Cafu - Nedved, Ronaldinho, Xavi - "Pippo" Inzaghi, Ronaldo, "Titi" Henry.

1

@katalonia15 Ja rozpoczynałem swoją przygodę z Yerbą od Guarani Energia con Guarana firmy ESBA i polecam serdecznie.

0

@AmigoBlancos Będzie tak: 89 minuta 0-0 sędzia fauluje Casemiro i dyktuje karnego dla realu. Bramkę strzela Ramosinio i 3 pkt w madrycie ;)

0

@mateusz33 Dzięki za informację bo akurat tego nie wiedziałem.

7

Jaruś już na wakacjach ;D
https://zapodaj.net/65794dce2c9d9.jpg.html

0

@Kimirionum Rudy gra w Sportingu a obecnie leczy poważną kontuzję.

1

@MichalZZZ Dokładnie tak było chłopak miał wtedy 21 lat jeśli dobrze pamiętam naprawdę miał świetny okres nie tylko na Ukrainie, ale przecież wygrał LE.

1

@MichalZZZ Pamiętam, że nawet Pep w samych superlatywach mówił o tym jak Ukrainiec sobie radzi w Szachtarze. No, ale wyszło jak wyszło. Ja liczyłem na niego.

1

@MichalZZZ Zdecydowanie Dmytro Czyhryński i Hleb. Ten pierwszy znakomicie wyglądał w Szachtarze. Oglądałem dokument "take the ball..." i tam widać jak Dmytro to przeżywał strasznie mi było go szkoda.

3

@Kredon I tak będzie przez następne 3 lata.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?