fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@NeroTFP Mało tego tą orkiestrą dyrygował genialny trener, który miał wizję i wszystko poukładał tak jak należy.
1
@marcin000019 Jestem innego zdania za Valdka może jeszcze na CN to jakoś tam grali, ale właściwie każdy mecz wyjazdowy to strach w oczach o wynik końcowy. Już nie wspomnę kompromitacji na wyjazdach z Romą czy na Anfield. Natomiast pełna zgoda co do polityki transferowej tutaj klapa po całości. To jest niesamowite ile transferów nie wypaliło.
0
@Statistics Ja zmierzam do tego, że w tej drużynie brakuje szybkości. Wyprowadzamy kontrę to ręce same opadają... mamy obecnie 3 zawodników, którzy potrafią na szybkości podać do przodu. Brak ruchu do piłki nawet walki i takiej zadziorności nie ma a przecież to są jakieś podstawy.
0
@Kamilos84 Cytując klasyka "jak zwykle w punkt" ;D
0
@koziar Przecież oni przychodzą tu poczytać u nich kawiarenka jest czynna do 23.
1
Trener Kotas bardzo ładnie podsumował: "Bieganie, bieganie to jest podstawa a nie jakieś korytarze podaniowe, przesuwanki, drony cuda niewidy a piłka jest prosta... w drużynie trzeba mieć wojowników bo w piłkę się zapieprza..." A obecnie w Barcelonie jest tak: Suarez kiwa się sam ze sobą i macha łapami, Messi widać, że sam nic nie zrobi a reszta patrzy się co zrobi kapitan. Klepanie, klepanie, i jeszcze raz...do tyłu.
2
@IronSanHybrid @Katalończyk 99 @Coutinho007 Cała prawda o obecnej Barcelonie. Smutne to trochę...
13
Setien po meczu xD
1
Ale asysta Busiego pierwsza klasa ;D
0
Kurcze 9 czerwonych w przedostatniej kolejce LL. Widać walka do końca.
9
@haryveb944 U nas to brakuje wszystkiego.
11
rzut madryt xDxDxD
0
Ta Celta Vigo to jeszcze z ligi spadnie.
0
@Dr_Cabasisi ;)
1
@Dr_Cabasisi priv
2
@Mario96w Mało tego 1-1 i bronimy bo jeszcze przegramy ;D
0
Koniec LL już tuż tuż i przed nami najlepszy czas - czas "wyciągania wniosków" xD
3
Stara prawda głosi " jeśli po podaniu składów LR się cieszy to strata punktów gwarantowana" xD
0
@barcelonaLM Piękny widok ;)
2
@Joey Carlos mimo, że grał m.in dla białych absolutna legenda "człowiek żelazne płuca" i ten charakterystyczny rozbieg do rzutu wolnego coś pięknego ;)
2
@NeroTFP Kahn - Maldini, Puyol, Nesta, Cafu - Nedved, Ronaldinho, Xavi - "Pippo" Inzaghi, Ronaldo, "Titi" Henry.
1
@katalonia15 Ja rozpoczynałem swoją przygodę z Yerbą od Guarani Energia con Guarana firmy ESBA i polecam serdecznie.
0
@AmigoBlancos Będzie tak: 89 minuta 0-0 sędzia fauluje Casemiro i dyktuje karnego dla realu. Bramkę strzela Ramosinio i 3 pkt w madrycie ;)
0
@mateusz33 Dzięki za informację bo akurat tego nie wiedziałem.
7
Jaruś już na wakacjach ;D
https://zapodaj.net/65794dce2c9d9.jpg.html
0
@Kimirionum Rudy gra w Sportingu a obecnie leczy poważną kontuzję.
1
@MichalZZZ Dokładnie tak było chłopak miał wtedy 21 lat jeśli dobrze pamiętam naprawdę miał świetny okres nie tylko na Ukrainie, ale przecież wygrał LE.
1
@MichalZZZ Pamiętam, że nawet Pep w samych superlatywach mówił o tym jak Ukrainiec sobie radzi w Szachtarze. No, ale wyszło jak wyszło. Ja liczyłem na niego.
1
@MichalZZZ Zdecydowanie Dmytro Czyhryński i Hleb. Ten pierwszy znakomicie wyglądał w Szachtarze. Oglądałem dokument "take the ball..." i tam widać jak Dmytro to przeżywał strasznie mi było go szkoda.
3
@Kredon I tak będzie przez następne 3 lata.