1

@student97r @KapiFCB @Encore pamiętam tę akcję ;) no cóż zobaczymy czy to będzie dobry ruch. Natomiast chodzą słuchy, że Bradley nie chce jechać do Orlando z uwagi na pandemię i kryzys w USA. Może ten ruch ma uzupełnić rotację Lakers. Kurcze nie wiem jak Wy, ale ja już nie mogę się doczekać wznowienia rozgrywek. Coś czuję, że mistrzem może zostać ktoś na kogo nikt nie liczył.

1

@Don-Corleone Za gówniaka siadałem i słuchałem dziadków jak opowiadali mi co wyprawiał na boisku Kaka dla młodszych użytkowników którzy nie wiedzą - Kaziu Deyna. To był pan piłkarz prawdziwy kapitan prawdziwy lider nigdy nasza kadra nie miała i chyba już nigdy nie będzie mieć takiego lidera. Ach... Ja ze swojej strony dodam, że jestem wdzięczny niebiosom, że dane mi jest oglądać tak wielkiego piłkarza jak Messi, który już od kliku sezonów ciągnie ten wóz zwany Barceloną. Rozgrywa, asytstuje, strzela generalnie robi na boisku wszystko. Prawdziwa Legenda. Czy Messi jest dobrym kapitanem? nie wiem ja w szatni nie siedzę natomiast wiem jedno długo takiego piłkarza w Barcelonie nie zobaczymy.

0

@kamil9040 To prawda natomiast w życiu jak i w polityce powinna funkcjonować równowaga. Rząd i prezydent tej samej partii nie sprawdził się za panowania SLD, nie sprawdził się za czasów PO/PSL i nie sprawdza się obecnie za Pis.

0

@HolyGoalie97 Sęk w tym, że real grając słabo zgarnia 3 punkty.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

I po emocjach, ale dobra przynajmniej Papugi spadną z ligi.

0

@jedrek7000 Jestem zdania, że Ci co mają wyjechać i tak wyjadą bez znaczenia kto będzie rządził.

1

Komentarz usunięty

0

@l0Messini Bo nie mają innych argumentów. Więc ciągle szczekają na rządy PO/PSL.

0

@michal26 63 % frekwencja

0

@michal26 Dudzia - 41,8 Trzaskowski - 30,4

3

I tak własnie jest obecnie z Barceloną.
"Jeżeli nie wiesz do jakiego portu płyniesz, żaden wiatr nie będzie właściwy." Seneka

0

@Maniek9444 Życie pisze najlepsze scenariusze. Wielkie brawa Rafał i powodzonka!

5

@norbi77 Mój ulubiony tekst ;D czas wyciągnąć wnioski ;)

1

Zobaczcie z jaką łatwością Celta wchodzi w naszą 16. 2-3 podania i na pustaka coś pięknego.

0

Tylko Rysiek zszedł z boiska i wszystko poszło w pi****u.

0

Messi pokazał nową sztuczkę :D

0

@masq Zauważyłem, że jeden leming rzucił hasłem i teraz każdy odbija piłeczki ;D jasne, że mnie razi tak jak ostatnie lata rządów PO bardzo nieudolne. I teraz patrzę na kolejne rządy i sytuacja jest dokładnie taka sama. Obiecamy Polakom to i owo tylko oddajcie na nas swój głos a odmienimy oblicze tej ziemi.

0

@Hushovt Dokładnie wszyscy są najgorsi tylko nie pis.

1

@masq A przepraszam pis co robi? nie wprowadza nowych podatków? Serio nie zraża Cię obłuda partii rządzącej? Dużo krzyczą na poprzedników a co sami robią?

1

@prokofiew No i to jest słuszna koncepcja ;)

1

@SteuerFreiMoney Sam używam Sky-Watchera 114/500 i to mój pierwszy teleskop z którego korzystam po dziś dzień. W zupełności wystarczy do obserwowania planet w naszym układzie. Natomiast trochę gorzej z obiektami głębokiego nieba czyli mgławicami tu już obraz jest słabszy natomiast przy bardzo dobrych warunkach udało mi się zobaczyć Andromedę i jestem z tego faktu bardzo dumny ;). Bo to nie jest prosta sprawa zwłaszcza w mieście.
https://deltaoptical.pl/teleskopy tutaj masz link do sklepu i zobacz sobie. Za mniejsze pieniądze masz fajne Sky watchery jak na początek 200-300 zł w zupełności wystarczy. Chodzi o to abyś sam zobaczył czy obserwacje nieba to coś dla Ciebie. To co widzisz na róznego rodzaju materiałach czyli piękne i gwiażdziste niebo w rzeczywistości wygląda zupełnie inaczej. Więc nie kupuj drogich zabawek tylko spokojnie zobacz jak to wygląda w Twoich warunkach. A gdy wciągniesz się na dobre to przesiądziesz się na coś lepszego i może zainteresujesz się astrofotografią bo to dopiero jest coś fantastycznego ;).
Tutaj wrzucam filmik gościa, który nagrał trochę materiału odnośnie obserwacji oczywiście sprzęt ma już bardzo konkretny, ale będziesz miał obraz czego można się spodziewać obserwując wieczorne niebo. ;)


2

@SteuerFreiMoney Chłopaku a co Ty chcesz przez ten teleskop zobaczyć to najważniejsze pytanie. I tak jak słusznie @SHIBA napisał czy masz jakieś doświadczenie z obserwowaniem gwiazd?

4

@FanBarca1899 Zapnij pasy.

0

@darek60 Tym klubem wstrząśnie tylko odejście Bartka. "Ryba psuje się od głowy".

0

@Zioolek10 Od dłuższego czasu już nie a zatrzymałem się na FM12 ;) moja ulubiona seria ;)

1

@Zioolek10 Tylko daj znać co z tego wyszło ;)

1

@RonaldoR9 Uważam, że Arthur by się tak odbudował jak kiedyś Gomes. "Dajcie mu szane, dajcie mu szanse" i dostał... w innym klubie.

0

@SeeleyBooth I za chwilę usłyszymy:
Arthur: Barcelona to wielki klub, ale moim marzeniem była gra w Juventusie ;D

0

@amanter Spokojnie Bartek zostanie jeszcze rok i sobie odbijemy te nieudolne rządy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?