fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lamora Nie dzisiaj :)
1
@13th Oho.... ;D
"Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie..." ;D
1
@Joey Ja z ogromną przyjemnością ;D dzisiaj piwko i relax ;) czego również wam wszystkim życzę ;)
9
@Chakalaka Pewnie boli go silny Trzaskowski ;D
1
@Cobra303 No właśnie Bartuś już się pakuje. Co ten gość narobił syfu w tym klubie to poezja.
2
@neeed No nie do tak poważnego klubu jednak trzeba gościa z jajami a nie marionetkę.
0
@PeteR10 Lub Dario z "Ślepnąc od świateł". On się z poziomkami nie pier****li ;)
2
@Hushovt Ja również strasznie żałowałem, ze to właśnie Boromir umarł. Genialna postać.
1
@barcelonaLM Oby się spełniło ;)
0
@Pablopicasso27 kebab na cienkim z kurczaczkiem i do tego sosik mieszany... ;D
0
@monsterrize Może masz rację to tylko mój punkt widzenia na sprawę ;) ja po prostu nie zakładam, że Barcelona jest pierwszym wyborem dla Hiszpana zwłaszcza, że tu nawet nie wiadomo kto będzie trenerem w przyszłym sezonie iajk drużyna będzie wyglądał w przyszłym sezonie. Generalnie jest spory bałagan organizacyjny. Natomiast w City ma wszystko poukładane + znakomity trener świetna drużyna + pieniądze bo nie oszukujmy się to jest ważny element. Piłkarz absolutnie znakomity choć mogą martwić trochę ciągłe kontuzje. ;)
0
@monsterrize Wspominać to on sobie może jak zobaczy ile będzie zarabiał tygodniowo to odłoży swoje wspomnienia. Poza tym sam widzi co się dzieje obecnie w tym klubie.
@SeeleyBooth dokładnie Pep zabrał Thiago do Bayernu znają się jak łyse konie w dodatku za free? idealna opcja.
1
Thiago zostanie wolnym zawodnikiem i coś czuję, że Pep ściągnie go do City.
0
@Mario96w ;D
6
Dzisiaj pogoda może być bardzo niebezpieczna więc uważajcie na siebie.
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FeloRPS @MichalZZZ To zdrówka panowie ;)
2
@COU_11 W takim razie zdrówko! ;)
0
@Hosh Co racja to racja. Moim zdaniem nikt oprócz Setiena nie chciał prowadzić tego bałaganu w dodatku w połowie sezonu.
1
No cóż czas wyciągnąć wnioski....
1
Jeszcze pół godziny i LR wybuchnie ;D
1
@Mario96w Ponieważ w większości kraju pogoda ma być bezchmurna więc spokojnie uda się zobaczyć ;)
0
@mat32 Dokładnie jeśli zobaczysz księżyc to wzrok kierujesz w górę i w prawo ;)
@matirix20 Polecam ;)
3
A tymczasem dzisiaj o g. 21-56 planowany jest start rakiety Falcon 9 z Centrum Kosmicznego im. Kennedy'ego. A najlepsze jest to, że przelot rakiety będzie widoczny na Polskim niebie!!! Nareszcie. W godzinach między 22:13 i 22:19 będzie widoczna z każdego miejsca w naszym kraju 35 stopni nad horyzontem kierunek południowy -zachód. Także jak Barcelona zamuli to zapraszam na świeże powietrze. Przypominam godzina 22:13 - 22:19. ;D
1
@kubix05 O kurcze, ale z kozą to pierwszy raz widzę ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barca_Big_Moment Słuszna uwaga pana Rafała.
0
@Criss18Barca Czytałem, że jeśli Bournemouth utrzyma się w PL to zaproponuje Borucowi roczny kontrakt.
0
@speed1 0-0 lub 1-1 dzisiaj.
1
@Nano22 No Yerbunia przed pracą to obowiązek ;)