1

@Lamora Nie dzisiaj :)

1

@13th Oho.... ;D
"Będzie! Będzie zabawa!
Będzie się działo!
I znowu nocy będzie mało.
Będzie głośno, będzie radośnie..." ;D

1

@Joey Ja z ogromną przyjemnością ;D dzisiaj piwko i relax ;) czego również wam wszystkim życzę ;)

9

@Chakalaka Pewnie boli go silny Trzaskowski ;D

1

@Cobra303 No właśnie Bartuś już się pakuje. Co ten gość narobił syfu w tym klubie to poezja.

2

@neeed No nie do tak poważnego klubu jednak trzeba gościa z jajami a nie marionetkę.

0

@PeteR10 Lub Dario z "Ślepnąc od świateł". On się z poziomkami nie pier****li ;)

2

@Hushovt Ja również strasznie żałowałem, ze to właśnie Boromir umarł. Genialna postać.

1

@barcelonaLM Oby się spełniło ;)

0

@Pablopicasso27 kebab na cienkim z kurczaczkiem i do tego sosik mieszany... ;D

0

@monsterrize Może masz rację to tylko mój punkt widzenia na sprawę ;) ja po prostu nie zakładam, że Barcelona jest pierwszym wyborem dla Hiszpana zwłaszcza, że tu nawet nie wiadomo kto będzie trenerem w przyszłym sezonie iajk drużyna będzie wyglądał w przyszłym sezonie. Generalnie jest spory bałagan organizacyjny. Natomiast w City ma wszystko poukładane + znakomity trener świetna drużyna + pieniądze bo nie oszukujmy się to jest ważny element. Piłkarz absolutnie znakomity choć mogą martwić trochę ciągłe kontuzje. ;)

0

@monsterrize Wspominać to on sobie może jak zobaczy ile będzie zarabiał tygodniowo to odłoży swoje wspomnienia. Poza tym sam widzi co się dzieje obecnie w tym klubie.
@SeeleyBooth dokładnie Pep zabrał Thiago do Bayernu znają się jak łyse konie w dodatku za free? idealna opcja.

1

Thiago zostanie wolnym zawodnikiem i coś czuję, że Pep ściągnie go do City.

0

6

Dzisiaj pogoda może być bardzo niebezpieczna więc uważajcie na siebie.


2

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@FeloRPS @MichalZZZ To zdrówka panowie ;)

2

@COU_11 W takim razie zdrówko! ;)

0

@Hosh Co racja to racja. Moim zdaniem nikt oprócz Setiena nie chciał prowadzić tego bałaganu w dodatku w połowie sezonu.

1

No cóż czas wyciągnąć wnioski....

1

Jeszcze pół godziny i LR wybuchnie ;D

1

@Mario96w Ponieważ w większości kraju pogoda ma być bezchmurna więc spokojnie uda się zobaczyć ;)

0

@mat32 Dokładnie jeśli zobaczysz księżyc to wzrok kierujesz w górę i w prawo ;)
@matirix20 Polecam ;)

3

A tymczasem dzisiaj o g. 21-56 planowany jest start rakiety Falcon 9 z Centrum Kosmicznego im. Kennedy'ego. A najlepsze jest to, że przelot rakiety będzie widoczny na Polskim niebie!!! Nareszcie. W godzinach między 22:13 i 22:19 będzie widoczna z każdego miejsca w naszym kraju 35 stopni nad horyzontem kierunek południowy -zachód. Także jak Barcelona zamuli to zapraszam na świeże powietrze. Przypominam godzina 22:13 - 22:19. ;D

1

@kubix05 O kurcze, ale z kozą to pierwszy raz widzę ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Barca_Big_Moment Słuszna uwaga pana Rafała.

0

@Criss18Barca Czytałem, że jeśli Bournemouth utrzyma się w PL to zaproponuje Borucowi roczny kontrakt.

0

@speed1 0-0 lub 1-1 dzisiaj.

1

@Nano22 No Yerbunia przed pracą to obowiązek ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?