0

@mariosss20 dogrywka + karne.

1

Coś czuję, że Cholo wreszcie wygra LM.

0

@Pablo481A jeśli chodzi o wspomniany serial "Upadek królestwa" to czytałem, że powstanie 5 sezon.

2

@Hushovt Czekam szczególnie na Legolasa jedna z najlepszych postaci w LOTR.

0

@Kubox priv

1

@JimMorrisonFCB A w Obi sprawdzałeś?

0

@Krychaaa10 Sugerujesz, że naszym brakuje luzu? ;D

0

@Azi Widać u Andrew spory progres ;D

4

@DLFCB Coś mi się wydaję, ze kontrakt dobiegł końca a ty nie zaproponowałeś lepszych warunków ;)

0

@Kajtek77 Duncan, Curry, Garnett, Leonard, Pierce to moja 5 ;)

4

@kielon93 Kurcze człowiek przyzwyczaił się do wtorkowych i środowych wieczorów z LM ;)

0

@Unikatowy priv

0

@PawkoFCB Ale stary to było wiadomo, że to będzie działać tak a nie inaczej. Oglądam NBA czy NFL gdzie możliwości VAR są już dawno i tam również wały chodzą takie, że człowiek śmieje się pod nosem. Uważam, że i tak to jest lepsze rozwiązanie niż sędziowie za bramkowi, którzy nie mają pojęcia po co są.

0

Zwróćcie uwagę jaką przewagę stwarzamy prostopadłymi piłkami. Coś pięknego gramy szybko bez tego ciągłego klepania szkoda tylko , że tak rzadko to się udaje.

3

Setien zauważył w tej drużynie potencjał xD

2

Marca jutro: Sędzia pomaga Barcelonie xD

0

Brawo Grizzly!!! piękna bramka.

8

Dwa podania i Villareal jest już pod naszą bramką.

1

@Hushovt Zdecydowanie Moria to jedno z najciekawszych miejsc w świecie Tolkiena a "Zguba Durina" jest z tym miejscem mocno związana. :)

0

@NeroTFP Tak jak pozostałe polskie kluby w Europie.

3

@Kuczek Może potrzebują kasy i dlatego zdecydowali się na taki ruch.

1

@Hushovt Oby tylko nie spuchli w II połowie :)

0

@tadzik447 Tadziu ważne, że Legia wyżej w tabeli :D

1

@Joey zdróweczko ;D

2

@Joey @Joey No to panowie wasze zdrowie i wszystkiego dobrego! ;D

1

@kuz Nie wiem jak wam, ale strasznie mi brakuje takiej pazerności na bramki u naszych zawodników. Dogodna sytuacja do strzału to co robimy? podajmy do Leo.

0

@tadzik447 Sam zobaczysz, że ten cały pis się szybko rozsypie jak domek z kart. Ludzie na nich głosowali bo mieli dość nieudolnych rządów PO/PSL i dokładnie to samo dzieje się teraz z pisem. Ludzie powoli zaczynają mieć dość tych ciągłych kłótni i obrzucanie się kupami. No ile można? Nigdy tego nie zrozumiem mając taką władzę i zamiast zmieniać nasz kraj na lepsze ( a przecież tutaj wszystko wymaga naprawy) to my ciągle szukamy pretekstu do kłótni i tracimy cenny czas. Wszyscy się rozwijają tylko nie my.

0

@tadzik447 Tadziu każda władza upada to tylko kwestia czasu.

0

@Colon Oba filmy znakomite.

1

@czosnekfcb Dudzia strasznie się spasł za państwowe widać gołym okiem, że kondycyjnie by nie wytrzymał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?