fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mariosss20 dogrywka + karne.
1
Coś czuję, że Cholo wreszcie wygra LM.
0
@Pablo481A jeśli chodzi o wspomniany serial "Upadek królestwa" to czytałem, że powstanie 5 sezon.
2
@Hushovt Czekam szczególnie na Legolasa jedna z najlepszych postaci w LOTR.
0
@Kubox priv
1
@JimMorrisonFCB A w Obi sprawdzałeś?
0
@Krychaaa10 Sugerujesz, że naszym brakuje luzu? ;D
0
@Azi Widać u Andrew spory progres ;D
4
@DLFCB Coś mi się wydaję, ze kontrakt dobiegł końca a ty nie zaproponowałeś lepszych warunków ;)
0
@Kajtek77 Duncan, Curry, Garnett, Leonard, Pierce to moja 5 ;)
4
@kielon93 Kurcze człowiek przyzwyczaił się do wtorkowych i środowych wieczorów z LM ;)
0
@Unikatowy priv
0
@PawkoFCB Ale stary to było wiadomo, że to będzie działać tak a nie inaczej. Oglądam NBA czy NFL gdzie możliwości VAR są już dawno i tam również wały chodzą takie, że człowiek śmieje się pod nosem. Uważam, że i tak to jest lepsze rozwiązanie niż sędziowie za bramkowi, którzy nie mają pojęcia po co są.
0
Zwróćcie uwagę jaką przewagę stwarzamy prostopadłymi piłkami. Coś pięknego gramy szybko bez tego ciągłego klepania szkoda tylko , że tak rzadko to się udaje.
3
Setien zauważył w tej drużynie potencjał xD
2
Marca jutro: Sędzia pomaga Barcelonie xD
0
Brawo Grizzly!!! piękna bramka.
8
Dwa podania i Villareal jest już pod naszą bramką.
1
@Hushovt Zdecydowanie Moria to jedno z najciekawszych miejsc w świecie Tolkiena a "Zguba Durina" jest z tym miejscem mocno związana. :)
0
@NeroTFP Tak jak pozostałe polskie kluby w Europie.
3
@Kuczek Może potrzebują kasy i dlatego zdecydowali się na taki ruch.
1
@Hushovt Oby tylko nie spuchli w II połowie :)
0
@tadzik447 Tadziu ważne, że Legia wyżej w tabeli :D
1
@Joey zdróweczko ;D
2
@Joey @Joey No to panowie wasze zdrowie i wszystkiego dobrego! ;D
1
@kuz Nie wiem jak wam, ale strasznie mi brakuje takiej pazerności na bramki u naszych zawodników. Dogodna sytuacja do strzału to co robimy? podajmy do Leo.
0
@tadzik447 Sam zobaczysz, że ten cały pis się szybko rozsypie jak domek z kart. Ludzie na nich głosowali bo mieli dość nieudolnych rządów PO/PSL i dokładnie to samo dzieje się teraz z pisem. Ludzie powoli zaczynają mieć dość tych ciągłych kłótni i obrzucanie się kupami. No ile można? Nigdy tego nie zrozumiem mając taką władzę i zamiast zmieniać nasz kraj na lepsze ( a przecież tutaj wszystko wymaga naprawy) to my ciągle szukamy pretekstu do kłótni i tracimy cenny czas. Wszyscy się rozwijają tylko nie my.
0
@tadzik447 Tadziu każda władza upada to tylko kwestia czasu.
0
@Colon Oba filmy znakomite.
1
@czosnekfcb Dudzia strasznie się spasł za państwowe widać gołym okiem, że kondycyjnie by nie wytrzymał.