fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@busquets5 @DanielOOL Panowie i ja się zupełnie z tym zgadzam natomiast każdy z nas widzi jaką wartość obecnie daje Artek. Wchodzi młody Rysiek i w kilka minut robi więcej niż Artur w 60-70 minut. A może zamiast wydawać kolejne grube mln za młodych -gniewnych i ciągle określanych wielkimi talentami dajmy szanse Ryśkowi.
1
Coś czuję (jeśli oczywiście to prawda), że z Pjaniciem będzie jak z transferem Pauliny. Wszyscy stękali, płakali a gościu przyszedł i swoją grą pozamykał buzie.
1
@Shad problem w tym, że tu właściwie każdy zawodnik oprócz Messiego boi się cokolwiek zrobić. Skrzydłowy potrzebuje szybkiej piłki a obecnie nikt nie potrafi podać do przodu.
0
@Encore No nie kompletnie tego nie widzę ;) James i prezydentura? no nie ;) natomiast ładnie napisał to "Zielony" szacunek w sporcie to bardzo ważna sprawa.
4
@FCbarca750 No cóż to prawda natomiast Ci sami ludzie będą za X lat wspominali Barcelonę Guardioli z 6 wygranymi pucharami czego boski real nigdy nie osiągnął.
2
@Hakiru Dokładnie tak wygrali 1-0 a i w kolejnym sezonie dokładnie na początku sezonu 18/19 w meczu na bejubeju przegrali tylko 1-0.
@Coutinho007 ja również bardziej stawiam na stratę pkt realu właśnie na San Mames tam zawsze ciężko się gra.
2
@Gomess To prawda jednak w ostatnim czasie Papugi sporo napsuły krwi realowi do tego dochodzi jeszcze walka o utrzymanie więc może być różnie.
@Coutinho007 Mam nadzieję, że się jednak postawią ;)
3
@Kettger Nie ważne kto ma rację ważne, że świetnie się to oglądało ;)
1
@Sysia11 Za to defensywa nie najlepsza więc mogą mieć spore problemy. Z Lazio w 11 min 0-2. Mam nadzieję na wielkie spotkanie.
1
No to chyba jednak nie będzie "ten sezon" dla Lazio. Wielkie brawa za walkę dla graczy i trenera Atalanty. Czapki z głów.
2
@Joey Po wysiłku najlepiej piwko wchodzi dlatego zdrówka jak najwięcej ;)
0
@Misanthrope Może nie o gołębiach natomiast Tyson to bardzo barwna postać w świecie boksu i myślę, że może być z tego bardzo ciekawy materiał.
1
I ciekawostka na wieczór aktor Jamie Foxx znany z takich filmów jak "Ray"czy choćby "Django" wcieli się w rolę uwaga!! Mike'a "Bestii" Tysona :)
https://www.instagram.com/p/CBnT19aBWJ8/?utm_source=ig_embed
1
@kylo12 Masz rację w odróżnieniu od reszty statystów przynajmniej potrafi zagrać 2-3 proste piłki do przodu i co za tym idzie cała gra jest szybsza a Messi robi wiatr na prawej stronie. I jakoś to wreszcie wygląda.
0
@Mati90fcb Oj ja akurat do emeryturki to mam jeszcze bardzo bardzo daleko. Więc piwko i chillout. Może i Tobie się przyda ;)
7
Łubu dubu, Łubu dubu,
niech żyje nam kapitan naszego klubu,
niech żyje nam!!!
Czasem, aż oczy bolą jak się przemęcza,
asystuje, strzela, rozgrywa i wszystkiego dopilnuje,
i jeszcze inni, niektórzy (zwłaszcza na tej stronie) wtykają mu szpilki,
to nie kibice to wilki.
To mówiliśmy My kibice Barcelony - niech nam żyje Leo sto lat!!!
0
Ale co Rysiu zagrał piłeczkę no miodzio cud i orzeszki brawo rakieta brawo Rysiek!!
1
@Avada Kedavra priv
0
@Foro Nieszczególnie.
1
@neutrealnykibic Najpierw solidnie się przygotuj od A do Z a następnie wybierz termin.
1
@Mazi I niestety tak będzie dopóki dziadowskie pisiorki będą przy korycie. Wszystkich krytykują, oskarżają i wytykają błędy a co sami robią? robią dokładnie to samo co ich poprzednicy. Mam nadzieję, że już niedługo skończą się ich nieudolne rządy tak podzielonego narodu dawno nie było. Czego pisory nie dotkną zamieniają w bałagan i chaos.
4
@Kuracjusz Kowal mówi po prostu jak jest.
1
@FCMichalo Mam nadzieję, że będzie to ktoś z dwójki Sasin - Suski ;D
0
@kamilop Valverde lubi to ;)
1
@student97r Kurcze oby tylko kontuzje omijały zawodników szerokim łukiem po tak długim okresie bez treningów/ spotkań.
1
@student97r Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko się skończy. Pandemia już pokazała na co ją stać i jak bardzo niebezpieczna potrafi być a szczególnie w USA.
0
@barcelonaLM Oby się spełniło. ;)
0
@Janiama Myślę, że kibice nie wiedzieli, że chodzi o uraz i stąd taka reakcja.
1
@Chwytliwy Pełna zgoda kasa w błoto. Przypomina mi Gomesa, każdy kontakt z piłką to strach w oczach co z nią dalej zrobić. A taki Rysiek wchodzi i po prostu gra.
0
@justfootball Tak ja napisał wyżej @joloskyy na przedmiotach, które były dla mnie ważne nie ściągałem natomiast na tych, które nie miały dla mnie znaczenia ściągałem.