1

@busquets5 @DanielOOL Panowie i ja się zupełnie z tym zgadzam natomiast każdy z nas widzi jaką wartość obecnie daje Artek. Wchodzi młody Rysiek i w kilka minut robi więcej niż Artur w 60-70 minut. A może zamiast wydawać kolejne grube mln za młodych -gniewnych i ciągle określanych wielkimi talentami dajmy szanse Ryśkowi.

1

Coś czuję (jeśli oczywiście to prawda), że z Pjaniciem będzie jak z transferem Pauliny. Wszyscy stękali, płakali a gościu przyszedł i swoją grą pozamykał buzie.

1

@Shad problem w tym, że tu właściwie każdy zawodnik oprócz Messiego boi się cokolwiek zrobić. Skrzydłowy potrzebuje szybkiej piłki a obecnie nikt nie potrafi podać do przodu.

0

@Encore No nie kompletnie tego nie widzę ;) James i prezydentura? no nie ;) natomiast ładnie napisał to "Zielony" szacunek w sporcie to bardzo ważna sprawa.

4

@FCbarca750 No cóż to prawda natomiast Ci sami ludzie będą za X lat wspominali Barcelonę Guardioli z 6 wygranymi pucharami czego boski real nigdy nie osiągnął.

2

@Hakiru Dokładnie tak wygrali 1-0 a i w kolejnym sezonie dokładnie na początku sezonu 18/19 w meczu na bejubeju przegrali tylko 1-0.
@Coutinho007 ja również bardziej stawiam na stratę pkt realu właśnie na San Mames tam zawsze ciężko się gra.

2

@Gomess To prawda jednak w ostatnim czasie Papugi sporo napsuły krwi realowi do tego dochodzi jeszcze walka o utrzymanie więc może być różnie.
@Coutinho007 Mam nadzieję, że się jednak postawią ;)

3

@Kettger Nie ważne kto ma rację ważne, że świetnie się to oglądało ;)

1

@Sysia11 Za to defensywa nie najlepsza więc mogą mieć spore problemy. Z Lazio w 11 min 0-2. Mam nadzieję na wielkie spotkanie.

1

No to chyba jednak nie będzie "ten sezon" dla Lazio. Wielkie brawa za walkę dla graczy i trenera Atalanty. Czapki z głów.

2

@Joey Po wysiłku najlepiej piwko wchodzi dlatego zdrówka jak najwięcej ;)

0

@Misanthrope Może nie o gołębiach natomiast Tyson to bardzo barwna postać w świecie boksu i myślę, że może być z tego bardzo ciekawy materiał.

1

I ciekawostka na wieczór aktor Jamie Foxx znany z takich filmów jak "Ray"czy choćby "Django" wcieli się w rolę uwaga!! Mike'a "Bestii" Tysona :)
https://www.instagram.com/p/CBnT19aBWJ8/?utm_source=ig_embed

1

@kylo12 Masz rację w odróżnieniu od reszty statystów przynajmniej potrafi zagrać 2-3 proste piłki do przodu i co za tym idzie cała gra jest szybsza a Messi robi wiatr na prawej stronie. I jakoś to wreszcie wygląda.

0

@Mati90fcb Oj ja akurat do emeryturki to mam jeszcze bardzo bardzo daleko. Więc piwko i chillout. Może i Tobie się przyda ;)

7

Łubu dubu, Łubu dubu,
niech żyje nam kapitan naszego klubu,
niech żyje nam!!!
Czasem, aż oczy bolą jak się przemęcza,
asystuje, strzela, rozgrywa i wszystkiego dopilnuje,
i jeszcze inni, niektórzy (zwłaszcza na tej stronie) wtykają mu szpilki,
to nie kibice to wilki.
To mówiliśmy My kibice Barcelony - niech nam żyje Leo sto lat!!!

0

Ale co Rysiu zagrał piłeczkę no miodzio cud i orzeszki brawo rakieta brawo Rysiek!!

1

0

@Foro Nieszczególnie.

1

@neutrealnykibic Najpierw solidnie się przygotuj od A do Z a następnie wybierz termin.

1

@Mazi I niestety tak będzie dopóki dziadowskie pisiorki będą przy korycie. Wszystkich krytykują, oskarżają i wytykają błędy a co sami robią? robią dokładnie to samo co ich poprzednicy. Mam nadzieję, że już niedługo skończą się ich nieudolne rządy tak podzielonego narodu dawno nie było. Czego pisory nie dotkną zamieniają w bałagan i chaos.

4

@Kuracjusz Kowal mówi po prostu jak jest.

1

@FCMichalo Mam nadzieję, że będzie to ktoś z dwójki Sasin - Suski ;D

0

@kamilop Valverde lubi to ;)

1

@student97r Kurcze oby tylko kontuzje omijały zawodników szerokim łukiem po tak długim okresie bez treningów/ spotkań.

1

@student97r Jestem bardzo ciekawy jak to wszystko się skończy. Pandemia już pokazała na co ją stać i jak bardzo niebezpieczna potrafi być a szczególnie w USA.

0

@barcelonaLM Oby się spełniło. ;)

0

@Janiama Myślę, że kibice nie wiedzieli, że chodzi o uraz i stąd taka reakcja.

1

@Chwytliwy Pełna zgoda kasa w błoto. Przypomina mi Gomesa, każdy kontakt z piłką to strach w oczach co z nią dalej zrobić. A taki Rysiek wchodzi i po prostu gra.

0

@justfootball Tak ja napisał wyżej @joloskyy na przedmiotach, które były dla mnie ważne nie ściągałem natomiast na tych, które nie miały dla mnie znaczenia ściągałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?