fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Shroud Oczywiście masz rację natomiast już mogę tego poprawić.
0
@Bamek94 Ciekawe czy dzisiaj RKS dokończy mecz w 11. ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@usztafik Oby tak się stało ;)
1
@cracker Że real dzisiaj upadnie i sobie ten głupi ryj rozwali xD
1
@Janiama Wygrana w LM to było coś absolutnie wybitnego do tego całkowita dominacja na krajowym podwórku. Wielka szkoda.
0
@SeeleyBooth Gorzej jak się Thiago połamie wtedy Franek zostanie sam.
2
@Gomess Powiem Ci jak ja to robię. Wstaję rano czyste mate zasypuje Yerbą i tak do godziny 16-17 zalewam i sobie siorbie. Wieczorkiem czyszczę mate a fusy wysypuję na ręcznik papierowy i wysypuje pod kwiaty. I to wszystko. Możesz śmiało zostawić do 16 ;) .
1
@Gomess Jest nas wielu.... ;) ale o co chodzi konkretnie?
0
@Messinio82 Oj działo się stary ;)
2
@MichalZZZ "....a kto z nami nie wypije tego we dwa kije" ;) zdrówko ;)
0
@Messinio82 Oj były większe dymy na LR ;)
1
@VamosRakieta Jakby co to mam musztardę ;)
0
@Naturopata No oby tak było sporo kosztował a taki Rysiek wchodzi i radzi sobie zdecydowanie lepiej od Artka. No zobaczymy jeszcze sporo spotkań do końca i aby wykorzystał swoje szanse.
4
@Janiama Nie wiem jak wy, ale dla mnie transfer Artka to pieniądze w błoto. Szkoda bo fajnie wchodził na początku miał być motorem napędowym Barcelony a jest cieniem samego siebie. Wyśmiewany Rakitić obecnie jest o klasę lepszy od Brazylijczyka taka prawda.
3
@Naturopata Rozumiem, że chłopaki nie grali 2 miesiące, ale Artek wygląda na boisku po prostu bardzo słabo. Rakieta dzisiaj zdecydowanie na plus a to już wiele mówi o Brazylijczyku.
0
@badej60 Rysiek dzisiaj zdecydowanie na +. Dobra zmiana.
0
@Chwytliwy To prawda dzisiaj zagrał dobrze natomiast nie wiem czy zauważyłeś, że Junior zagra jeden dobry mecz a następnie 3 bardzo słabe.
0
@cat_r37 Ja tylko dodam, że taki Rysiek w 1,5 minuty miał 2 celne strzały na bramkę. To jednak mówi wszystko.
1
Najważniejsze 3 pkt i drugi mecz z rzędu ma 0 z tyłu.
0
Rysiek prowadź!!! ;) pokaż na co Cię stać.
0
Brawo Grizzly!!!!
0
To smutne, że nie mamy w zespole zawodnika, który potrafi zrobić różnice na boisku. Jak Messi czegoś nie zrobi to nie ma Barcelony. Klepanie, klepanie i jeszcze więcej klepania za absurdalnie wysokie pieniądze.
1
@Triv44 Dlatego do takich rewelacji trzeba podchodzić z dużym dystansem tak było jest i będzie najważniejsza jest sprzedaż a w dobie szalejącego wirusa, każda plotka jest na wagę złota. Dlatego trzeba spokojnie podchodzić do kolejnych rewelacji pismaków.
0
@inViNcibl3 Komorowski podpisywał co popadnie to krzyczeli - marionetka, jak Dudzio robi dokładnie to samo krzyczą - to wielki prezydent. Program wyborczy kandydatów to zwykłe obietnice bez pokrycia i lanie wody nie musi wywoływać dreszczy. Główne zadanie to przekonanie Ciebie, mnie i mln Polaków do oddania głosu i wybranie kandydata X lub Y.
2
@Ratamahatta I to właśnie widać najlepiej przy różnego rodzaju sondażach. Brak lidera już nie mówię o charyzmatycznym przywódcy, który ich poprowadzi tam nie ma nawet solidnego kandydata i to już jest poważny problem. A druga sprawa to jak słusznie zauważyłeś brak ideii, mówiąc wprost programu, który przyciągnąłby niezdecydowanych. Jedynym hasłem nie tylko tej partii, ale całej opozycji jest obrzucanie gównem pisu, który gdyby nie rozdawanie na lewo i prawo już dawno straciłby władzę.
3
@Ratamahatta Widać jak na dłoni, że w tej partii brakuje lidera, który by to wszystko poukładał jak należy. Jeden wielki chaos.
0
@kamiVeB Nikt nie mówi, że Rafałek jest bez wad tak jak KO, która zmarnowała swój czas. On przynajmniej nie podpisuje co popadnie jak nasza Dudzia kochana. Nikt tak nie przestrzega Konstytucji jak nasz bohater wspierany przez małego szeregowego posła, którego chronią dniami i nocami, żeby się nie przeziębił biedak.
0
Słuchajcie czy ktoś z was używa lub używał drabiny wielofunkcyjnej MacAllistera 3x7 jakieś opinie na temat tej drabiny?
0
@escarabajo Tylko i wyłącznie Żiru. Pan Piłkarz.