0

@MichalZZZ priv

1

@Don-Corleone Don szczere wyrazy współczucia.... strasznie mi przykro. Trzymaj się.

1

@Encore Ostatnio skusiłem się na produkcję "ostatni taniec" z Jordanem. Mimo, że go nie lubiłem, aż tak bardzo to przyznaję, że bardzo fajnie się ogląda.

1

@MichalZZZ Ja polecam film "Niewidzialny człowiek" bardzo dobry. Wreszcie coś innego.

0

@Encore i nikt nie potrafi go zatrzymać choć każdy wie co zrobi ;)

1

@damiano16398 kurcze człowiek bez tych wielkich spotkań i emocji usycha ;D

2

@Encore Moim zdaniem obecnie Broda jest w tym elemencie absolutnie najlepszy ;D
@kamiVeB bardzo ciekawa para i najlepiej 7 spotkań ;)

3

Kurcze, ale bym sobie teraz taki finał NBA obejrzał Celtics vs Clippers.

1

@eckov No tak właśnie zrobię martwi mnie ten czas bo w zeszłym roku tak jak napisaliście wyżej kasa była już po 2-3 tygodniach na koncie. No nic czeka mnie przeprawa z urzędnikami. Dzięki za pomoc!

0

@eckov Nr konta nie był zmieniany więc nie wiem o co chodzi... w zeszłym roku było bez żadnych problemów i kasa szybko była na koncie.

0

@4drian0 @eckov a najlepsze jest to, że na stronie MF po zalogowaniu jest informacja, że nadpłata została przelana na Twoje konto. WTF?

0

Słuchajcie czy otrzymaliście już zwroty z podatku? rozliczyłem swoje zeznanie na początku Marca za pomocą programu mój e-pit i do dnia dzisiejszego nie mam kasy.

1

@SHIBA No cóż nagranie księżyca robi wrażenie ;D może i ja już niedługo zmienię sprzęt bo obecny już jest dla mnie za słaby.

3

@daniel32778 Jestem zdania, że ludzie czują się rozczarowani Dudą-marionetką tak jak byli Komorowskim-marionetką. Dudzia naobiecywał przed wyborami kim on nie będzie, że będzie jednoczył nie tylko ludzi, ale również narody. Natomiast rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

0

@mpolska25 Oczywiście masz rację Gowin narobił sporego smrodu Jarkowi, ale póki co jest dla całego pis kluczowy co pokazały ostatnie doniesienia medialne.

0

@Chakalaka No w końcu "czarodziej" ;D

24

Wirus wirusem, ale takiego bałaganu i syfu organizacyjnego w tym kraju jeszcze chyba nie było.

7

@tobiasson92 Moim zdaniem jednak w szerszej perspektywie Gowin z karzełkiem wygrał. Pokazał, że bez niego władza pisu upadnie. Bez Gowina pis traci większość a tego Jaruś nie przeżyje i to moim zdaniem poważna porażka.

1

@Arkon @MarFan Obawiam się, że Tuska to by zjedli za afery rządów PO-PSL i jeszcze Smoleńsk. To woda na młyn dla czarodzieja z Żoliborza i jego świty. Zgadzam się, że Kidawa to pomyłka.

3

@Kompletny @IronSanHybrid za konsole PS5 tym mnie całkowicie do siebie przekonał ;D bardzo konkretnie i rzeczowo bez zbędnego owijania w bawełnę. ;)

0

@Janiama o kurła, aż się oplułem xD

1

@Kwiatek67 Jesli jeszcze nie oglądałeś to polecam Ford vs Ferrari genialny film z rewelacyjnymi rolami Christiana Bale i Matta Damona. Rewelka.

0

@vangoor No cóż jaka stacja taki zegar xD

1

@Arkon dokładnie ;D

8

Ja tylko czekam, aż wejdzie kaczyński z bukietem kwiatów dla Dudzia za dobrze rozegraną i co najważniejsze wygraną debatą.

0

@Roobo To tylko kwestia czasu. Zwycięzca musi być tylko jeden.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@kamilop Widać gołym okiem, że TVPrawda dobrze przygotowała naszego bohatera do debaty.

1

2

@Arkon Tak pamiętam pamiętam ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?