1

@barcelonaLM No musi pomóc Dudzi bo jeszcze przegrają.... xD

1

@Commando Popcorn już mam gotowy.

0

@panczo Żadna debata nie wpłynęła na zmianę mojej decyzji z prostego powodu. Takie debaty to ostatni dzwonek do przeciągnięcia na swoją stronę w dużej mierze niezdecydowanych a co za tym idzie opowiadanie bajek pt: jak mnie wybierzecie to dam wam co tylko będziecie chcieli. Czyli mówiąc wprost opowiadanie farmazonów jakim ja będę wspaniałym prezydentem/posłem. Takie debaty w ogóle do mnie nie przemawiają.

2

@Arkon Młodziutki brazylijczyk pamiętam, że cały sezon 03/04 miał naprawdę świetny i do tego bramka w finale LM. Niestety później poszło coś nie tak z tego co czytałem to miał nie po drodze z the special 5. No taka jest piłka. A wracając jeszcze do Carlosa to jeśli mnie pamięć nie myli to biegał z plastrem na nosie coś ala Mięciel. :D

3

@Arkon To mój ulubiony klub w Portugalii. Pamiętam jeszcze jak Mario Jardel reprezentował barwy Porto prawdziwa maszyna 125 występów i 130 bramek Pan piłkarz. Nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta finał LM Porto-Monaco i młodziutkiego Carlosa Alberto miał papiery na wielkiego grajka a wyszło jak wyszło.

1

@kubix05 Niech żyje nam ;D to byłem ja....


2

@Kapitan hawk Estelle była przekozacka ;D i ten papierosik ;D bezcenne. Właściciel/manager kawiarni Central Perk ten łysawy klawy gość i te jego nieudolne próby poderwania Rachel coś pięknego ;D.


0

@matirix20 "Czasem musisz się sparzyć, żeby czegoś się nauczyć" i nigdy nie ufaj rudemu ;)

5

@IAmBackCules jeden z moich ulubionych seriali ;D

2

@IAmBackCules I tak to się żyje w tym kraju ;D

4

@Chakalaka Czarodziej z Żoliborza ;D

15

@barcelonaLM I tak to się żyje w państwie prawa i porządku. Ach rządy pis przypominają mi robotników na mojej ulicy najpierw kładą kostkę a następnie rury wymieniają.

2

@MarFan Podobno Jarek dopiero szuka chętnego na stanowisko pilota a największe szanse na to ma poseł Suski, który jak informują media nieoficjalnie znalazł wreszcie poszukiwaną Carycę Katarzynę. Także jesteśmy uratowani.

6

@barcelonaLM No to Jaruś zawiedziony.... i bardzo dobrze ;D

1

@kubix05 Kurcze bez parawanów i całego tego cyrku. Spokojny i kulturalny chill na łonie natury. Można? można eh "kurła kiedyś to było" . ;D

0

@Mns21 No cóż jesteśmy w takim a nie innym momencie sezonu więc pismaki piszą o różnych niestworzonych możliwościach wymian/transferów. Dlatego trzeba do tych wszystkich rewelacji podchodzić z dużym dystansem. Natomiast o Umtitim możemy powiedzieć tylko tyle, że nie wiemy jaki faktyczny jest stan jego kolan z którymi miał/ma spore problemy.

3

@puyol_presidend5 Zryty gust? wcale nie mój brat również nie ma pojęcia kim jest Thor ;D i generalnie Universum MCU go nie interesuje.

2

@barcelonaLM Infinity, Avengers 1 i Dr Strange.

1

@kerouac Największe wrażenie absolutnie Pasja- Mela Gibsona dla mnie osobiście najlepszy film jaki obejrzałem. Natomiast wspomnę jeszcze o dwóch pozycjach to Lista Schindlera i Pianista Polańskiego oba filmy po prostu genialne.

0

@msmsms Zbyniu zawsze jechał na pełnej. On się w tańcu nie pierdzieli.

1

Legenda - prawdziwa historia ;D
https://www.facebook.com/watch/?v=243609586839185

0

@PaPo I co udało się obejrzeć?

3

To był Maj pachniała Saska Kępa...


1

@ksobi Podziękował i już łapka idzie w górę.

0

@ksobi Link poproszę bo nowy jestem.

1

@Messibestplayerintheworld Sto lat, sto lat niech żyje nam a kto? Marek "Spiderman" ter Stegen!!! Zdrówka jak najwięcej i abyś bronił bramki Barcelony do końca kariery.

0

@Isso89 Jestem ciekawy co by się stało gdyby Neymar przyszedł do Barcy a ta by grała kupę jak obecnie?

1

@MarioVeB! Niech gnije aby zdała od Barcelony.

1

@Arkon Pierwsza myśl związana z tym klubem to #10 Diego Armando Maradona wprowadził ten klub na salony europejskiej piłki.

0

Słuchajcie strona do pogrania w pokera, ale bez zakładania kont itp,

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?