fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Ratamahatta xDxDxDxD
6
" Gdyby się tak działo, że epidemia będzie szalała, i że będziemy cały czas trzymać taką dyscyplinę i takie ograniczenia, jakie są w tej chwili, to myślę, że ten termin wyborów wtedy może się okazać nie do utrzymania" - powiedział prezydent Andrzej Duda. xD
No to jutro na dywanik do prezesa xD.
1
@rainyy Bardzo duża ciężko to przeliczyć. Pamiętajmy, że to był finał rozgrywek i końcówka 3 qw. a więc ogromna presja czasu.
2
@zadafcb Genialny finał SB jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy comeback w historii sportu. Aż się łezka w oku kręci.... eh.
0
@barcelonaLM pis nigdy się na to nie zgodzi wybory tuż tuż i taka decyzja mogłaby kompletnie pogrzebać szanse na zwycięstwo Andrzejka.
1
@Chaoss I oby tak się stało. Teraz Polacy zmagają się z większymi problemami niż durne głosowania.
7
@IronSanHybrid Dla Tadzia są rzeczy ważne i ważniejsze a najważniejsze, żeby $ się zgadzała ;D
0
@Shapiro @Ghotti Skoro i tak by wygrali to dlaczego nie przełożą wyborów na inny czas? naprawdę nie ma obecnie ważniejszych spraw, którymi trzeba w I kolejności się zająć? szczytem buractwa naszej władzy jest wykorzystywanie zdrowia Polaków do durnych głosowań jakby to było teraz najważniejsze.
2
@Ghotti Zwycięstwo za wszelką cenę bo jeszcze przegrają.
3
W tym trudnym czasie musimy sobie pomagać ;D
0
@Gitarkafcb Tak to prawda pełne CN gotowe do świętowania majstra i taki zonk zdaje się, że bramka na 3-3 stracona w doliczonym czasie.
1
@Gitarkafcb sezon 08/09 i Villareal na CN prowadziliśmy 3-0 a zremisowaliśmy 3-3.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SuperVegeta To prawda, ale pis wcale nie jest lepszy Krystynka Pawłowicz jest tego dobrym przykładem xD
0
@AdiKingu96 A najgorsze jest to, że ten cały cyrk jest za nasze ciężko zarobione pieniądze.
0
@SuperVegeta Jasne, że nie on chce na Tobie zarobić. Moim zdaniem jeszcze trochę i mieszkania mocno spadną na cenie.
0
@SuperVegeta Złota zasada rynku "jedni tracą a drudzy się bogacą" xD jest jeszcze inna zasada taka bardziej życiowa "na cudzym nieszczęściu szczęścia nie zbudujesz".
0
@DLFCB Musi być dobrze ;) nie ma innej opcji ;)
3
@DLFCB Nie musisz pisiorku. Twój głos nic dla mnie nie znaczy tak jak popisy Jarka i jego marionetki Andrzejka.
1
@DLFCB Za to prezydent jest prawdziwym bohaterem, którego wirus nie dopadnie. Jest jasno powiedziane przez Jarka, że ma siedzieć w domu. Pewnie jak zachoruje to będzie wina Tuska.
1
@norbi77 Pewnie Jarek mu kazał aby czasami słupki sondażowe nie spadły.
2
@tobiasson92 Skoro Morawiecki mówi, że sa bezpieczne to znaczy, że czas wypłacać.
0
@adambądkowski93 Alergię na białych mają wszyscy kibice Barcelony.
15
@Joe_Pesci Trzymaj się chłopaku i jak najwięcej zdrowia.
1
@FC1899Barca Ale to raczej nieuniknione służba zdrowia już jedzie 200% normy a kolejni lekarze/pielęgniarki zarażeni to kto ich będzie leczył? To tylko kwestia czasu jak słupki pójdą w górę.
3
@dasouzar11 "Każdy ponad każdym" WWO - może nie gwałcę ale często do niego wracam.
0
@pazio23 Kurcze Andrzejek to złapał taką wprawę, że z zamkniętymi oczami już te ustawy podpisuje. I znajdźcie mi lepszego prezydenta, który to potrafi.
0
@Adamski69 I taką postawę społeczną to ja popieram w całej rozciągłości. Dla świętego spokoju jeszcze bym spisał tych, którzy chcieli starszej Pani pomóc. Najważniejsze jest dobro ogółu tak jak pan nasz prezydent Andrzejek powtarza. I słusznie.
1
@Jordi10 Nic dodać nic ująć i cytat naszego premiera "spokojnie narodzie nie panikujcie wszystko jest pod kontrolą" xD
0
@ArdoFCB Może Aleksander?