0

@Ratamahatta xDxDxDxD

6

" Gdyby się tak działo, że epidemia będzie szalała, i że będziemy cały czas trzymać taką dyscyplinę i takie ograniczenia, jakie są w tej chwili, to myślę, że ten termin wyborów wtedy może się okazać nie do utrzymania" - powiedział prezydent Andrzej Duda. xD
No to jutro na dywanik do prezesa xD.

1

@rainyy Bardzo duża ciężko to przeliczyć. Pamiętajmy, że to był finał rozgrywek i końcówka 3 qw. a więc ogromna presja czasu.

2

@zadafcb Genialny finał SB jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy comeback w historii sportu. Aż się łezka w oku kręci.... eh.

0

@barcelonaLM pis nigdy się na to nie zgodzi wybory tuż tuż i taka decyzja mogłaby kompletnie pogrzebać szanse na zwycięstwo Andrzejka.

1

@Chaoss I oby tak się stało. Teraz Polacy zmagają się z większymi problemami niż durne głosowania.

7

@IronSanHybrid Dla Tadzia są rzeczy ważne i ważniejsze a najważniejsze, żeby $ się zgadzała ;D

0

@Shapiro @Ghotti Skoro i tak by wygrali to dlaczego nie przełożą wyborów na inny czas? naprawdę nie ma obecnie ważniejszych spraw, którymi trzeba w I kolejności się zająć? szczytem buractwa naszej władzy jest wykorzystywanie zdrowia Polaków do durnych głosowań jakby to było teraz najważniejsze.

2

@Ghotti Zwycięstwo za wszelką cenę bo jeszcze przegrają.

3

W tym trudnym czasie musimy sobie pomagać ;D


0

@Gitarkafcb Tak to prawda pełne CN gotowe do świętowania majstra i taki zonk zdaje się, że bramka na 3-3 stracona w doliczonym czasie.

1

@Gitarkafcb sezon 08/09 i Villareal na CN prowadziliśmy 3-0 a zremisowaliśmy 3-3.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SuperVegeta To prawda, ale pis wcale nie jest lepszy Krystynka Pawłowicz jest tego dobrym przykładem xD

0

@AdiKingu96 A najgorsze jest to, że ten cały cyrk jest za nasze ciężko zarobione pieniądze.

0

@SuperVegeta Jasne, że nie on chce na Tobie zarobić. Moim zdaniem jeszcze trochę i mieszkania mocno spadną na cenie.

0

@SuperVegeta Złota zasada rynku "jedni tracą a drudzy się bogacą" xD jest jeszcze inna zasada taka bardziej życiowa "na cudzym nieszczęściu szczęścia nie zbudujesz".

0

@DLFCB Musi być dobrze ;) nie ma innej opcji ;)

3

@DLFCB Nie musisz pisiorku. Twój głos nic dla mnie nie znaczy tak jak popisy Jarka i jego marionetki Andrzejka.

1

@DLFCB Za to prezydent jest prawdziwym bohaterem, którego wirus nie dopadnie. Jest jasno powiedziane przez Jarka, że ma siedzieć w domu. Pewnie jak zachoruje to będzie wina Tuska.

1

@norbi77 Pewnie Jarek mu kazał aby czasami słupki sondażowe nie spadły.

2

@tobiasson92 Skoro Morawiecki mówi, że sa bezpieczne to znaczy, że czas wypłacać.

0

@adambądkowski93 Alergię na białych mają wszyscy kibice Barcelony.

15

@Joe_Pesci Trzymaj się chłopaku i jak najwięcej zdrowia.

1

@FC1899Barca Ale to raczej nieuniknione służba zdrowia już jedzie 200% normy a kolejni lekarze/pielęgniarki zarażeni to kto ich będzie leczył? To tylko kwestia czasu jak słupki pójdą w górę.

3

@dasouzar11 "Każdy ponad każdym" WWO - może nie gwałcę ale często do niego wracam.

0

@pazio23 Kurcze Andrzejek to złapał taką wprawę, że z zamkniętymi oczami już te ustawy podpisuje. I znajdźcie mi lepszego prezydenta, który to potrafi.

0

@Adamski69 I taką postawę społeczną to ja popieram w całej rozciągłości. Dla świętego spokoju jeszcze bym spisał tych, którzy chcieli starszej Pani pomóc. Najważniejsze jest dobro ogółu tak jak pan nasz prezydent Andrzejek powtarza. I słusznie.

1

@Jordi10 Nic dodać nic ująć i cytat naszego premiera "spokojnie narodzie nie panikujcie wszystko jest pod kontrolą" xD

0

@ArdoFCB Może Aleksander?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?