fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@busquets5 Rozumiem co chcesz powiedzieć. W Barcelonie ten sam Neymar, który zagrał genialnie przeciwko PSG był często bezproduktywny w wielu spotkaniach. Tak jak napisałem wyżej sam Ney tu niczego nie odmieni i jak sam słusznie zauważyłeś tu czasami brakuje w grze Barcy takiej młodzieńczej brawury tzn. mam piłkę i kiwam do przodu. Tego brakuje bardzo.
2
@IronSanHybrid A już myślałem, że kot kaczyńskiego pomaga sprawdzać czy wszyscy mają skrzynki na listy na drzwiach. No tak na wszelki wypadek ;D
0
@TheGoldenEleven Jeśli chodzi o Thiago to martwi mnie jego podatność na kontuzje.
2
@Arkon Pamiętam, że od małego nie znosiłem tego klubu. Generalnie za to wywyższanie się kibiców jacy to oni nie są wspaniali i genialni. Natomiast jak już wielu użytkowników o tym wspomniało zazdroszczę im Kloppa. Genialny trener.
1
@norbi77 Neymar nie jest i nie będzie lekiem na to jak gramy. A gramy po prostu słabo jako drużyna.
0
@Arkon Mówiąc najdelikatniej nienawidzę tego klubu. Krótko i na temat.
1
@SonBarcaGoku Absolutnie masz rację to ma ogromne znaczenie. I o tym sami zawodnicy niejednokrotnie wspominają. Chłopak z slamsów, który nigdy nie widział takiej $ kompletnie odlatuje oczywiście nie wszyscy bo są młodzi ludzie, którzy mają plan na to jak tymi $ zarządzać.
0
@koksik2700 Oczywiście, że stać. Tylko jak sam Walker wspomina człowiek jak jest młody to myśli po swojemu.
0
@AmigoBlancos To prawda. Ja tylko przytoczę historię Antoine Walkera, który zarobił naprawdę ogromne pieniądze w NBA. Były koszykarz Boston Celtics czy choćby Heat z którymi zdobył pierścień opowiada jak wydał w zasadzie całą kasę materiał o tym jak to się stało jest na YT. Natomiast ja chciałbym poruszyć inną kwestię o której Walker opowiada tzn nikt nie uczy zawodników jak z głową zarządzać swoim majątkiem. Nikt. I to jest jednak ogromny problem. Bo do zawodowej ligi wchodzą młodzi chłopcy często z ubogich rodzin, którym mówiąc wprost odbija sodówka gdy widzą ogromne pieniądze na koncie.
2
@Jacu327 Pasja - Mela Gibsona pamiętam, że łzy same lały mi się po policzkach... i to w kinie.
2
@Kapitan hawk Kurcze widać gołym okiem, że chłopaki w kawiarni dobrze się bawią ;D
1
O panie....
Motocyklista złamał tylko rękę.
0
Kyle i jego pierwsza rozmowa z Billem i Robertem Kraftem ;D Pats Nation Baby!!!
0
@MichVeB Zmierzam do tego, ze tu potrzebny jest gość, który nie boi się podać do przodu. Moim zdaniem nie ma ruchu z przodu bo nie ma też osoby, która potrafi ten atak rozruszać. Spójrz na Messiego schodzi do środka i od razu piłka do przodu. I oto właśnie chodzi. Gramy do przodu nie w bok. Brakuje elementu zaskoczenia. Piłka za plecy i już Suarez sie przepycha robiąc miejsce dla Messiego itd, ale tego nie będzie podaniami w bok i do tyłu. Kolejny przykład wychodzimy z kontrą.... i co? podanie do boku lub do tyłu i po kontrataku.
0
@MichVeB Ale co mnie obchodzi co było na początku skoro w połowie i na koniec była kupa? czym Ty chłopaku żyjesz? na początku rozdają medale czy na końcu? Jeśli Tobie odpowiada poziom gry do boku i na wszelki wypadek do tyłu to gratuluje. Zamiast Barcelony silnej i dominującej będziemy oglądać kółko wzajemnej "dobrej mordki", które starają się na początku.
3
@MichVeB Akurat "dobrych mordek" w Barcelonie nie brakuje więc Artek dobrze trafił. Ja bym jednak chciał zobaczyć dyrygenta 2 linii, gościa, który zagra do przodu, wrzuci za plecy czy zwodem zrobi przewagę. Jak patrzę na grę Artka to właśnie widzę taką "dobrą mordkę", która poda do boku zrobi jedno kółeczko 2...15 poda do Busiego ten się zakiwa i odda do "dobrej mordki" a ten, żeby czasem nie spierdo....ć poda do bramkarza. Takich "dobrych mordek" mamy full. Rakitić również "dobra mordka" zostawmy go on jeszcze zaskoczy i zrobi różnicę jak Gomes rówież "dobra mordka" dajmy mu szansę.
0
@Homeopata8989 "Dobrymi chęciami piekło jest wybrukowane" zawodnik na wysokim poziomie wchodzi i gra. Podejście do zawodu? przecież on nie gra w Hutniku Mazowsze tylko w Barcelonie tu grasz z najlepszymi motywacja powinna być na najwyższym poziomie.
0
@Homeopata8989 Przed transferem do Barcy czytałem" fachofcóf" na tej stronie zajmujących się młodymi talentami, że to nowy Xavi.... ;D a za chwilę może się okazać, że w Barcelonie więcej nie zagra.
1
@Alanooo Jeśli lubisz klimaty Meksykańskich gangów narkotykowych i Włoskich mafiozo to polecam serial ZeroZeroZero. Wchodzi szybko łatwo i przyjemnie.
2
@Piotr89Sand Jakiś czas temu oglądałem dokument o tym jak wygląda nasza orbita a mówiąc bardziej dosadnie ile złomu i małych części po satelitach wiruje po orbicie stwarzając poważne zagrożenie dla pozostałych obiektów. Tam gdzie pojawi się człowiek tam również pojawia się syf i brud tak to już jest. Już teraz naukowcy zastanawiają się jak to wszystko posprzątać a nie będzie to wcale takie proste bo wspomniane elementy poruszają się z dużą prędkością. To pierwsza sprawa druga to jak słusznie zauważyli wyżej koledzy musimy iść do przodu i mówiąc krótko musimy się rozwijać i to jest cena naszej wygody. Mamy obecnie takie a nie inne możliwości więc należy z nich korzystać. Musimy szukać nowych rozwiązań. I taka jest prawda.
4
@SeeleyBooth Nie Twoja sprawa Bambo. ;)
0
@koksik2700 Już przeleciały.
3
@Arkon PSG... i od razu przed oczami mam 6-1 ;D i od momentu przejęcia klubu przez szejków nie znoszę tej ekipy. Pamiętam natomiast takie gwiazdy jak Rai, Lama czy Weah kiedyś to był Paryż nie to co teraz. Ciekawostka w latach 90, największy rywal Paryżan Marsylia pomogła finansowo PSG i tym samym uratowała ich przed poważnymi kłopotami i z tego co pamiętam to uchroniła ich przed spadkiem.
0
@Colon Było wiele, ale za dzieciaka pierwszy raz zobaczyłem Batmana a w roli Jokera własnie Jacka. Znakomita rola i jeden z lepszych Batmanów.
2
@Triv44 To prawda wszechświat jest ogromny i bardzo bardzo ciekawy.
1
@Bobo25 Ta i wiesz co? nie było warto.
3
Kurcze melduje, że nic nie widziałem... eh szkoda.
1
@Hiacynk Mam nadzieję, że bez mandaciku się nie obejdzie ;)
0
@Rastafarnianin Widać jednak pewien progres już myślałem, że to również wina Tuska.
1
@NeroTFP Komentarz złoto. ;)