0

@Majkel34 Bądź ostrożny chłopaku bo ja widzę, że będzie grubo ;). Zastanów się co jest dla Ciebie ważniejsze.

0

@Majkel34 Ty może nie, ale kobiety takie są. Po jakimś czasie poczują się samotne i zagubione... lepiej uważać i piszę to z swojego doświadczenia. Uważaj na takie panny bo można dużo stracić.

0

@DanielOOL Ale to żaden wyczyn zobacz w jakiej formie jest Cracovia przecież oni sa jeszcze gorsi od Pogoni.

1

@Majkel34 Stary jeśli nie chcesz stracić przyjaciela to zostaw tę pannę. Tego kwiatu pół światu. Daj mu znac co robi i takie tam i to wszystko nic jej nie mów i nie zwierzaj się z problemów. Traktuj jak zwykłą koleżankę a dobrze na tym wyjdziesz.

1

@koksik2700 a jaka radość będzie po przegranej Dudzi no i ból czarodzieja z Żoliborza bezcenny xD

1

@MichalZZZ Dokładnie znasz bo już miałeś i wiesz czego się spodziewać a i żona z dzieciakami się ucieszą ;)

2

@MichalZZZ Bierz Labradora to najlepsze psy na świecie ;)

7

@patry295 śp Rafał Wójcikowski wyjaśnił do czego nadaje się program 500 plus.


Prawda jest taka, że tym pseudo programem pis kupił głosy Polaków. I tak jak któś bardzo ładnie napisał "karyny i seby nie zrozumieją, 500 zł w łapie to 500 zł!". Tak to jest jak partacze biorą się za budowę domu tylko zamiast lać fundamenty rozpoczynają budowę od dachu.

4

@paweldunajecfcb Życie jest pełne niespodzianek ;) Powodzonka na maturze ;)

2

@student97r @Encore Jestem ciekawy jak Niemiec sobie poradzi na angielskich boiskach gdzie gra jest bardziej wymagająca. Swoją droga jeśli to prawda to bardzo fajny transfer.

3

@Aaron10 Przełęcz ocalonych, Ocalony, 13 godzin: Tajna misja w Benghazi, Ostatni bastion.

2

@kamiVeB Tak patrzę na to wszystko i wychodzę z założenia, że nigdy dobrze nie będzie i to nie ma znaczenia kogo wybierzemy. Wszyscy są tacy sami dbają tylko o własne dupy a nie o Polaków.

0

@DaPi Zgadzam się w pełni jeśli chodzi o Bartka trafił nam się słaby sternik i dlatego jest jak jest.

3

@DaPi Choć z drugiej strony może i lepiej, że Perski książe trzyma swój kapitał z dala od Barcelony bo jak to mówi przysłowie i przykłady p$g czy choćby City - "od dobrobytu w dupach się przewraca" a LM jak nie było tak nie ma.

5

@kamiVeB Może faktycznie nie odmieni, ale przynajmniej nie będzie podpisywał na lewo i prawo bezsensownych ustaw tworzonych przez nieudolny rząd.

4

Kolejna porcja Starlinków śmiga już nad naszymi głowami ;)


1

@IronSanHybrid Prawdziwy bohater ;)

2

@kamson24 To do serwisu i po nowy odkurzacz ;)

1

@chosenone I wieczorkiem gorący pasek w TVPrawda: wielki sukces rządu pis xD

0

@Bamek94 A to Gowin tak wyskoczył i przed kamerami płakał, że nie ma do 1. Przecież to wstyd coś takiego powiedzieć xD a zarabiają grubo ponad 15 tyś no cóż bogaty kraj to w dupach się przewraca.

5

"Kto mieczem wojuje od kuli ginie".
Jack Sparrow.

0

@guru43 Ja jestem jeszcze ze starej szkoły z maturą ustną i powiem wam jak mi tłumaczono egzamin w tej formie. Jej zadaniem miało być zaprezentowanie naszej wiedzy nie lanie wody jak Ty tutaj piszesz tylko konkretne odpowiadanie w możliwie krótkim czasie na zadane pytanie. To, że masz problemy ze stresem to jest Twój problem i jeśli wiesz, że przez niego masz problemy to powinieneś to wyćwiczyć. Miałeś na to kilka lat aby popracować nad stresem i pisanie historyjek pt: ja jestem zestresowany i nie będę odpowiadał od razu skreśla Cie na starcie praktycznie ze wszystkiego. Szef wzywa Cię w celu przedyskutowania jakiegoś problemu a Ty mu wyjeżdżasz z tekstem: "szefie sorry, ale jestem zestresowany pójdę do domu i skleję jakąś odpowiedz na kartce?" xD jak Ty sobie to wyobrażasz? tak samo egzaminy ustne na studiach a będzie ich sporo i co powiesz sorry jestem zestresowany i nie będę odpowiadał?. Egzaminy ustne to podstawa wszystkiego. Piszę to z perspektywy czasu i dziękuję moim nauczycielom za poświęcony czas aby nas do takiej formy egzaminu przygotować. Dzięki temu na studiach nie miałem najmniejszego problemu w ustnych egzaminach a później przy obronie pracy dyplomowej gdzie opowiadałem bez zająknięcia o problemie przedstawionym w pracy.

2

@don'T.R.I.P.e Film jak i gra aktorska po prostu rewelacja!

13

"Przeraża mnie nie przemoc nielicznych, lecz cisza wielu..."
Martin Luther King.

0

@XaviHeart I chyba tak się skończy.

0

@Seneka :D stary to tak właśnie zachowuje się mój pies jak tylko zobaczy co się święci ;) ja posiadam obcążki do przycinania, ale za cholerę nie da nic zrobić dlatego szukam alternatywy ;)

0

@Seneka ;D najważniejsze, że udało się go wyciągnąć ;)

2

Pany czy ktoś z was używał elektrycznej szlifierki do psich pazurów?

16

@Hiacynk A ja dodam klasyka "Dobra spokojnie w drugiej spuchną" xD

0

@matirix20 Szkoda taki szybki grajek mógł zrobić sporo wiatru na boku obrony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?