0

Sezon powoli dobiega końca jestem bardzo ciekawy co będzie dalej. Czy Setien zostanie na kolejny sezon, a jeśli nie on to kto? dalej co zrobić z obecną kadrą wydaliśmy ogromne pieniądze na Cou, Artka, Dembe czy Grizzlego tutaj właściwie nikt nie jest w stanie zrobić różnicy na boisku. Mnóstwo pytań będzie ciekawie.

0

@sevs Ten Suareza z 80 minuty nad poprzeczką.

0

@DonAndresFCB Jak zwykle MAtS gdyby nie on to pewnie tego remisu by nie było.

0

@Joe_Pesci Czy aby trener jest tu wszystkiemu winien?. Czy to Kike kupił Griezmanna? to Kike kupił Cou i Dembe? i czy to Kike przygotował drużynę do sezonu?.

0

Widać gołym okiem, że Barcelona spuchła w drugiej połowie.

0

@tommyVERceti Dokładnie najsilniejsi nie bawią się w tysiące podań tylko dwa trzy podania i już jest grożnie w polu karnym przeciwnika.

4

Klasyczne wyjście Barcelony z kontratakiem: dwa podania do przodu i cyk do tyłu i do boku.
Kontra Sevilli: dwa podania i piłka przed polem karnym Barcy... ehhh

1

@tommyVERceti Może masz rację odnoszę wrażenie, że on nie ma z kim grać tu nie ma zawodnika z którym pogra klepkę no coś ruszy się z przodu i dlatego sam próbuje bo wie, że nikt inny tego nie zrobi zwróć uwagę, że wszyscy stoją i się przyglądają jak nie idzie to podanie do Messiego i znowu wszyscy stoją. No nie wiem to moje zdanie.

3

Kurcze tak obserwuje Messiego i ten chłopak nie ma z kim grać z przodu.

0

Świeży Rakitić to dobry Rakitić. I oby tak dalej.

2

Trzeba przyznać, że na Sevilli doping zawsze jest genialny ;) Vamos!!

0

@Jaca27 To prawda ja również jestem zdania, że będą niezłe jajca z tą szczepionką xD

0

@ShinobiQWE Na Jesieni powrót Korony jest nieunikniony i to dopiero będzie dramat.

2

Tymczasem w Australii:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=17&v=dBLVQP48DB0&feature=emb_title

1

@DLFCB Pewnie ;D każda strata pkt przez "somsiada" jest na wagę złota ;)

0

@neeed Podobno z klaskaniem łysy wkroczy w 2 połowie jak na boisku zamelduje się magik Vini ;).

3

@VamosRakieta A może tak dla odmiany czerwony Ramos 88. minuta i... bramka samobójcza dająca 3 pkt Valencii? ;D

1

@IronSanHybrid @Karzel @ksobi Boje się tylko jednego panowie, że po ogłoszeniu wyników i uzasadnionej radości po porażce Dudzi na naszych monitorach pojawi się znany nam komunikat #error404 strona może tego nie wytrzymać xD.

1

@IronSanHybrid Już nie mogę się doczekać tej chwili jak cała LR wybuchnie ;D

2

@Janiama Jarek i cały pis trzęsie portkami na myśl o porażce bo wiedzą, że nic na Trzaskowskiego już nie mają o Hołowni to nie ma już co wspominać gość jest bardzo inteligentny bardzo się pilnuje i to widać. Sondaże pokazują, że w II turze Dudzio przegrywa zarówno z jednym jak i drugim a jak wiemy utrata prezydentury to poważny cios i być może nawet koniec pisu.

0

@Wittgenstein Dudzio jest jak Messi w reprezentacji - nic nie osiągnał.

0

@daniel32778 I dlatego TV publicznej nie powinno być wcale.

0

@Tomo1989 Uważam, że ta debata niczego nie zmienia. Pytania z dupy zamiast skoncentrować się na poważnych problemach opowiadają o bzdurach.

1

@baczmus Kurcze w tym tempie nie zaśniesz do rana xD

0

@kamilop lub ktoś go świetnie przygotował.

0

@Ghostface wpadła w bujne włosy jednego z kandydatów xD

0

Mucha zdecydowanie skradła show w TVPrawda xD

2

@Drahenfelst @Encore Pamiętam reakcję zawodników po wyborze Irvinga na wice unii graczy NBA a tak to podsumował Kendrick Perkins były zawodniki m.in Celtics.
"I’m so glad I’m out of the league, that’s all I’ve got to say … Because I’m telling you, it’s the blind leading the blind”. ;D nic dodać nic ująć. Zawodnik z absolutnego topu na swojej pozycji ale pod kopułką pusto. Minuta 2-00 ;D


0

@Bamek94 no to ładnie oby tylko w 11 skończyli :D

0

@Chwytliwy Ja również uważam, że powinien spróbować i utworzyć własną partię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?