La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1215 Culés

1

Kyrie Irving myśli o stworzeniu własnej ligi.Byłaby to liga stworzona przez samych zawodników.
Wyobrazacie sobie takie cos?Konkurencja z NBA o.o Ale takie coś wymaga przepotęznych nakladów finansowych itd więc chyba będzie musiał grac tam gdzie gra :v

7

@Encore Chyba ligę dla płaskoziemców. Irving nigdy inteligencją nie grzeszył, ale teraz to przechodzi samego siebie. Jeszcze ten protest przed wznowieniem ligi. Ciekawe czy gdyby był zdrowy, a Nets byli w lepszej sytuacji byłby taki sceptyczny co do powrotu. Wyjątkowo go nie trawię.

0

@Drahenfelst No co nowy pomysł to lepszy z jego strony xD.To mój ulubiony zawodnik ale czasem nie rozumiem jego sposobu myślenia :v

konto usunięte

1

@Encore Irving na parkiecie jest świetny, ale jego pomysły są absurdalne. Stworzenie nowej ligi, żeby mogła rywalizować z NBA zajęłoby bardzo dużo czasu. Poza tym z ligi musiałaby wyjść zdecydowana większość zawodników na czele z LeBronem, Durantem, Leonardem, Giannisem, Currym, Hardenem i innymi gwiazdami co i tak nie dałoby gwarancji sukcesu. :)

0

@student97r A co z zawodnikami którzy mają mniejsze kontrakty?Irving jest jednym z najlepiej opłacanych to mu łatwo mówić.

2

@Drahenfelst @Encore Pamiętam reakcję zawodników po wyborze Irvinga na wice unii graczy NBA a tak to podsumował Kendrick Perkins były zawodniki m.in Celtics.
"I’m so glad I’m out of the league, that’s all I’ve got to say … Because I’m telling you, it’s the blind leading the blind”. ;D nic dodać nic ująć. Zawodnik z absolutnego topu na swojej pozycji ale pod kopułką pusto. Minuta 2-00 ;D


konto usunięte

2

@Encore Kwestię finansową można rozpatrywać osobno. Zawodnicy mają podpisane umowy ze sponsorami i nie wiem co by było w przypadku wyjścia z ligi. :) Irving ma chyba kontrakt z Nike. Patrzyliby spokojnie na takie zachowanie? Wątpię, że przyniosłoby to zysk firmie. Poza tym zarobki na takim poziomie byłyby raczej wykluczone na początku tworzenia ewentualnej ligi.

2

@student97r Ostatnio to co raz dziwniejsze te pomysły wymyśla.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?