fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 Kurcze za Roberto 67 mln? ładnie xD
0
@msmsms 21-47 przeleciała, ale i tak byś nic nie zauważył przez te gęste chmury.
0
@msmsms Poleciał poleciał.
0
@4drian0 LR zawsze Ci pomoże ;)
1
@Pogba Czyli można powiedzieć wirus nie wirus Ekstraklapa trzyma poziom xD
3
@BinBin Coś w tym jest natomiast sęk w tym, że aby kupić takich zawodników to trzeba mieć kasę a jak wiemy Barcelona od lat nie potrafi zarabiać na sprzedaży zawodników. Co za tym idzie skupiamy się na substytutach, które przychodzą do Barcelony posiedzieć na ławce tak jak np. Song i wielu innych. W konsekwencji nieudolny zarząd dochodzi do wniosku - po co przepłacać skoro możemy kupić młodych zawodników za podobne $. I tak koło się zamyka. To jest pierwsza sprawa a druga to taka, że raz się udało za Ryjka zbudować ciekawą ekipę co nie oznacza, że teraz zawsze będzie.
9
@Barca1992 A za chwilę Szumi wyjdzie na scenę i ogłosi: szczyt pandemii dopiero przed nami ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore No w takim razie zdrówka! i wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, sto lat!! ;)
0
A może by tak na Janusza zagłosować w wyborach? xD
0
@Triv44 A Bartolomeu uśmiechnięty od ucha do ucha. Skandal!! ;)
1
@Europejczyk1980 Dlatego dobrze, że na to zwróciłeś uwagę i informujesz nas o tym zwłaszcza, że nie każdy ma czas śledzić to co się pisze/komentuje w mediach społecznościowych ;).
4
@Europejczyk1980 Skoro SLD nie skazali PO również to dlaczego mieliby karać Pis? przecież to kółko wzajemnej adoracji. Jedni nie funkcjonują bez drugich. Dobrze natomiast, że przestrzegasz przed trolem to i LR będzie spokojniejsza.
2
@Kredon Sam widzisz, że nic z tego by nie wyszło. Uważam, że w życiu nic nie dzieje się przypadkiem i to dla Ciebie kolejna szansa na coś zdecydowanie lepszego. Głowa do góry i jazda naprzód! ;).
2
@Kredon Chłopaku głowa do góry i jak to mawia staropolskie przysłowie "poboli, poboli do wesela się zagoi" ;) spójrz na to z innej perspektywy będziesz miał więcej czasu dla siebie czas iść do przodu. "Będzie dobrze ja to wiem..."
1
@Kapitan hawk Czuje, że to może być wielki hit.
1
@malyras Dzięki jeszcze raz ;)
2
@malyras W takim razie skuszę się jeszcze na wkrętarko-wiertarkę bo będzie mi potrzebna a jest w ciekawej cenie. ;) dzięki za radę! ;)
1
@justfootball Calma calma ;)
1
@malyras No właśnie widzę sporo pozytywnych komentarzy no nic przyjedzie i zobaczymy jak będzie się sprawowała. Widziałem również inne narzędzia do majsterkowania jak wkrętarko-wiertarki czy wyrzynarki tej firmy kurcze muszę kupić i spróbować bo ceny są dość przyzwoite jak na małe prace w domu. ;)
1
@malyras Kurcze własnie zamówiłem sobie kosiarkę elektryczną Parkside i tak się zastanawiam czy nie padnie mi po pierwszym koszeniu? korzystasz z tej firmy więc jakie jest Twoje zdanie na temat tej marki?
3
@barcelonaLM Cudnie to wygląda.
1
@Hiacynk Pamiętam ten finał ależ się cieszyłem ze zwycięstwa Milanu po końcowym gwizdku, a trzeba wspomnieć, że zawodnicy z Anfield złapali wiatr w żagle po bramce na 1-2 w 89 minucie i była nerwówka ale dobrze się skończyło. "Pippo" Inzaghi pan piłkarz prawdziwy lis pola karnego prawdziwa legenda.
15
@justfootball Pewnie by anulowali te wyniki.
3
@Shapiro Ale będzie śmiech jak Dudzia po wynikach padnie na kolana i zamelduje: Panie czarodzieju przegraliśmy xD
1
@FCMichalo I tak jak w życiu i w polityce potrzebna jest równowaga a z Dudzią i krasnalem tego nie będzie z resztą już przerabialiśmy takie duety w przeszłości za SLD i PO i nic z tego nie wynikło.
11
@FCMichalo Uważam, że ludzie są zmęczeni marionetką Dudzią i wybiorą każdego aby tylko zobaczyć wk....nie na twarzy małego czarodzieja i jego świty.
1
@Chakalaka Zatrzymali go tak na wszelki wypadek aby biedak się nie zgubił w tym tłumie xD dzielna nasza Policja i jaka pomocna xD
5
@Chakalaka A taki dobry chłopak był i dzień dobry mówił i kłaniał się... xD
0
@katalonczyk987 Chłopaku zluzuj na pewno wszytko sie wyjaśni. Znają nr Twojego konta więc bank się z tobą skontaktuje w razie pomyłki i wyjaśni cała sytuację. Czekaj cierpliwie.