1

@matirix20 Kurcze za Roberto 67 mln? ładnie xD

0

@msmsms 21-47 przeleciała, ale i tak byś nic nie zauważył przez te gęste chmury.

0

@msmsms Poleciał poleciał.

0

@4drian0 LR zawsze Ci pomoże ;)

1

@Pogba Czyli można powiedzieć wirus nie wirus Ekstraklapa trzyma poziom xD

3

@BinBin Coś w tym jest natomiast sęk w tym, że aby kupić takich zawodników to trzeba mieć kasę a jak wiemy Barcelona od lat nie potrafi zarabiać na sprzedaży zawodników. Co za tym idzie skupiamy się na substytutach, które przychodzą do Barcelony posiedzieć na ławce tak jak np. Song i wielu innych. W konsekwencji nieudolny zarząd dochodzi do wniosku - po co przepłacać skoro możemy kupić młodych zawodników za podobne $. I tak koło się zamyka. To jest pierwsza sprawa a druga to taka, że raz się udało za Ryjka zbudować ciekawą ekipę co nie oznacza, że teraz zawsze będzie.

9

@Barca1992 A za chwilę Szumi wyjdzie na scenę i ogłosi: szczyt pandemii dopiero przed nami ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Encore No w takim razie zdrówka! i wszystkiego co najlepsze z okazji urodzin, sto lat!! ;)

0

A może by tak na Janusza zagłosować w wyborach? xD


0

@Triv44 A Bartolomeu uśmiechnięty od ucha do ucha. Skandal!! ;)

1

@Europejczyk1980 Dlatego dobrze, że na to zwróciłeś uwagę i informujesz nas o tym zwłaszcza, że nie każdy ma czas śledzić to co się pisze/komentuje w mediach społecznościowych ;).

4

@Europejczyk1980 Skoro SLD nie skazali PO również to dlaczego mieliby karać Pis? przecież to kółko wzajemnej adoracji. Jedni nie funkcjonują bez drugich. Dobrze natomiast, że przestrzegasz przed trolem to i LR będzie spokojniejsza.

2

@Kredon Sam widzisz, że nic z tego by nie wyszło. Uważam, że w życiu nic nie dzieje się przypadkiem i to dla Ciebie kolejna szansa na coś zdecydowanie lepszego. Głowa do góry i jazda naprzód! ;).

2

@Kredon Chłopaku głowa do góry i jak to mawia staropolskie przysłowie "poboli, poboli do wesela się zagoi" ;) spójrz na to z innej perspektywy będziesz miał więcej czasu dla siebie czas iść do przodu. "Będzie dobrze ja to wiem..."

1

@Kapitan hawk Czuje, że to może być wielki hit.

1

@malyras Dzięki jeszcze raz ;)

2

@malyras W takim razie skuszę się jeszcze na wkrętarko-wiertarkę bo będzie mi potrzebna a jest w ciekawej cenie. ;) dzięki za radę! ;)

1

@justfootball Calma calma ;)

1

@malyras No właśnie widzę sporo pozytywnych komentarzy no nic przyjedzie i zobaczymy jak będzie się sprawowała. Widziałem również inne narzędzia do majsterkowania jak wkrętarko-wiertarki czy wyrzynarki tej firmy kurcze muszę kupić i spróbować bo ceny są dość przyzwoite jak na małe prace w domu. ;)

1

@malyras Kurcze własnie zamówiłem sobie kosiarkę elektryczną Parkside i tak się zastanawiam czy nie padnie mi po pierwszym koszeniu? korzystasz z tej firmy więc jakie jest Twoje zdanie na temat tej marki?

3

@barcelonaLM Cudnie to wygląda.

1

@Hiacynk Pamiętam ten finał ależ się cieszyłem ze zwycięstwa Milanu po końcowym gwizdku, a trzeba wspomnieć, że zawodnicy z Anfield złapali wiatr w żagle po bramce na 1-2 w 89 minucie i była nerwówka ale dobrze się skończyło. "Pippo" Inzaghi pan piłkarz prawdziwy lis pola karnego prawdziwa legenda.

15

@justfootball Pewnie by anulowali te wyniki.

3

@Shapiro Ale będzie śmiech jak Dudzia po wynikach padnie na kolana i zamelduje: Panie czarodzieju przegraliśmy xD

1

@FCMichalo I tak jak w życiu i w polityce potrzebna jest równowaga a z Dudzią i krasnalem tego nie będzie z resztą już przerabialiśmy takie duety w przeszłości za SLD i PO i nic z tego nie wynikło.

11

@FCMichalo Uważam, że ludzie są zmęczeni marionetką Dudzią i wybiorą każdego aby tylko zobaczyć wk....nie na twarzy małego czarodzieja i jego świty.

1

@Chakalaka Zatrzymali go tak na wszelki wypadek aby biedak się nie zgubił w tym tłumie xD dzielna nasza Policja i jaka pomocna xD

5

@Chakalaka A taki dobry chłopak był i dzień dobry mówił i kłaniał się... xD

0

@katalonczyk987 Chłopaku zluzuj na pewno wszytko sie wyjaśni. Znają nr Twojego konta więc bank się z tobą skontaktuje w razie pomyłki i wyjaśni cała sytuację. Czekaj cierpliwie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?