1

@usztafik Matrix również zacny filmik :)
@Fawrf spoko takiego filmu nie można przegapić ;)

8

Tymczasem na TVN: Batman - Początek Nolana.

0

@damiano16398 no cóż pewnie wkradł się drobny błąd xD

0

King of the match: Leo Messi
BeinSport

1

@malyras Uważam, że chcąc stawiać na młodych potrzeba odważnego trenera, który da im możliwość regularnej gry to raz a dwa takie pokolenie jak Xavi czy iniesta nie rodzi się co 2-3 lata. Musimy czekać cierpliwie.

0

@Jaca27 Szybko takie życie by się przejadło. Żeby życie miało smaczek raz kiełbaska raz kurczaczek ;)

1

@Getek Może wejdzie w drugiej połowie.

1

@Coutinho007 ;D dokładnie

1

@blue_shark "Spokojnie spuchną w drugiej" ;)

0

@KapiFCB Dokładnie słuszna uwaga.

1

@student97r Dokładnie a pamiętajmy, że oddali DeRozana, który kocha Toronto z wzajemnością i ten ruch był bardzo ryzykowny jak sam wspomniałeś, ale z perspektywy czasu widać, że się opłaciło i wielkie brawa jestem przekonany, że niewielu GM zgodziłoby się na tak ryzykowną wymianę. Ta decyzja na stałe wpisała się w historię NBA. ;)

2

@Encore@student97r Mistrzostwo Raptors było jednak sporą niespodzianka. Trzeba wspomnieć, że przed historycznym dla Dinozaurów tytule było bardzo dużo niewiadomych głównie związanych z formą Leonarda. @Encore słusznie zauważyłeś, genialną prace trenera i GM Rapków, który mądrymi ruchami wzmocnił drużynę. Wielkie brawa.

0

@D_Myrdal Bartosz Arłukowicz SLD - PO. A tak opisywał przyszłą/obecną partię:
"...Platforma jest plastikowa, że aż mnie to boli. Nie rozumiem, dlaczego ten plastik tak straszenie się ludziom podoba. Jest obła, śliska, taka masa, która się podporządkowuje oczekiwaniom zewnętrznym..." xD oj panie pośle ;)

1

@Encore Ja tylko dodam, że oprócz straconych setek mln sporo na tym wszystkim tracimy również my - kibice, którzy oczekują wznowienia ligi. Najpierw koszmar z wirusem a teraz problemy z rasizmem.

3

@koksik2700 Od dłuższego czasu jestem sam z własnego wyboru i powiem Ci jedno. Jestem szczęśliwy. Samotność nie musi być straszna ja rozwijam swoje zainteresowania ide do przodu ciągle uczę się czegoś nowego. Generalnie mam czas dla siebie i to jest coś cudownego. Nie słyszysz tego gdakania nad głową nie marnujesz czasu na wysłuchiwanie po raz 1520 o tym jak Henia kupiła identyczne buty czy identyczną garsonkę. Cisza i spokój.

0

@MESSIah16 Warto świetna gra aktorska i sama historia mega ciekawa. Polecam

0

@Bykunn Masz rację i u mnie w mieście jest podobnie. Nie ma znaczenia czy czarni czy czerwoni i tak swoimi obsadzają najlepsze stołki i nic na to nie poradzimy. Choć był swego czasu prezydent bezpartyjny to tak z nim jeździli, że dał sobie spokój z polityką. I tak to jest.

0

@kamson24 To się całkowicie wymknęło spod kontroli.

1

@SHIBA Nie jestem ekspertem, ale moim zdaniem "Liść" zdecydowanie wygrywa w tym zestawieniu świetna gra kolorów.

2

@Hushovt Jeszcze długa droga do tytułu i oby się sprawdziło.

1

@Arkon I jazda po zwycięstwo!!

1

@Joey priv

1

@YoNoEntiendoNada I masz do tego prawo tak jak ja do zdania, że przyjaźń damsko - męska nie istnieje i już się nie raz o tym przekonałem. Jak widać świetnie trafiłeś w życiu czego Tobie i Twojej dziewczynie z całego serca gratuluje. Ja swoje życie akademickie mam już dawno za sobą i widziałem już sporo. Jeszcze raz zaznaczę, że to jest moje zdanie na ten temat. @Majkel34 prosił o pomoc więc ja przedstawiłem moje spojrzenie na ten temat.

1

@Jarema2000 to był mecz Super Bowl futbolu amerykańskiego ;)

0

@Majkel34 I to jest słuszna koncepcja. Pamiętaj nie wiesz co tej kobiecie może chodzić po głowie i co to jest za osoba. Jeszcze raz ostrzegam Cie przed takimi relacjami bo można na tym wiele stracić. Natomiast ja nie rozumiem tych podśmiechujek @YoNoEntiendoNada my nie znamy tych osób to raz a dwa widzę, że Ty chętnie biegasz do koleżanek/kobiet swoich kolegów pytać o rady? Popilnować to można samochodu czasami dziecko, ale nie kobietę/dziewczynę innego faceta.

0

@NeroTFP - w drugiej na pewno nie spuchną więc zacznijmy lepiej grać.

0

@Majkel34 Dlatego trzeba być bardzo ostrożnym w tego typu relacjach. Bardzo bardzo ostrożnym a najlepiej w ogóle unikać.

0

@Majkel34 Dokładnie tak może być a Ty na tym stracisz najwięcej.

0

@Majkel34 Mówiąc wprost ja bym na tę pannę bardzo uważał. Bo takie pilnowanie cudzych kobiet żle się kończy :). Generalnie jak słyszę takie propozycje to omijam je szerokim łukiem. I mam spokojne życie :)

1

@Majkel34 xD nie aż tak grubo ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?