1

@sevs No tak bo z Piastem czy Lechem wygralibyśmy LM. Co to za bełkot najlepiej nigdzie nie grajmy to będzie spokój.

2

@Joey O to właśnie chodzi ;)

2

@Joey U mnie panowie na razie kawusia, ale dzień długi więc jak w tej piosence"wszystko się może zdarzyć" ;)

1

@VamosGirl i to jest bardzo ciekawa propozycja. Człowiek z zewnątrz z ciekawymi pomysłami, a w dodatku świetnie współpracujący z młodymi zawodnikami. Bardzo ciekawy pomysł. Natomiast co do Waldka to uważam, że zarząd (po raz kolejny) popełnił ogromny błąd zostawiając go na stanowisku trenera po katastrofie na Anfield. Moim zdaniem to był najlepszy moment na zakończenie współpracy i rozpoczęcie nowego projektu. A teraz mamy to co mamy. Szkoda tylko zmarnowanego sezonu.

3

@Joey @MichalZZZ O i za to warto wypić ;D

6

@Joey @Danny Gaucho @Lord_Vader @Jaca27 @MichalZZZ @nieprzysiadalnosc No to Panowie na drugą nóżkę tak abyśmy się nie wywrócili ;D

0

@Kajtek77 Ale następnym razem chociaż daj znać, że nie będzie ciekawostek wiesz co tu się działo po g. 20. ;) istny chaos pojawił się nawet pomysł o stworzeniu specjalnej komisji śledczej ;). No to zdrówka jak najwięcej i do szybkiego ;).

2

@Fawrf No nie i tak bez słowa przepraszam tak sobie zlekceważył stałych odbiorców najlepszej serii na LR? brak słów.

1

@budas123023 co się żle zaczyna to się dobrze kończy ;) powodzonka i głowa do góry będzie dobrze ;)

0

@Beztroskii I z tym się absolutnie z Tobą zgadzam problemów jest bardzo dużo do rozwiązania.

1

@VamosGirl I to są bardzo ciekawe propozycje ktoś z tej dwójki mógłby spróbować swoich sił w Barcelonie pod warunkiem, że otrzymają wolną rękę co do kształtu kadry.

1

@Elosek Szkoda tylko, że w tak wielkim klubie jak Barcelona z najlepszym piłkarzem na świecie musimy liczyć na to, że coś się uda.

1

@VamosGirl Pep już tu nie wróci myślę, że sam zauważył w pewnym momencie, że coś się skończyło, że ta grupa osiągnęła swój szczyt możliwości. Mówiąc wprost wycisnął wszystko z tamtej drużyny. I dlatego chciałbym aby zawitał do nas młody trener z świeżą głową własnym pomysłem na gre.

1

@VamosGirl Moim zdaniem w Barcelonie potrzebna jest świeża wizja z młodymi głodnymi zwycięstw chłopakami. Tak jak to było za Pepa. Busi, Alvis, Messi, Pique, Yaya itd.+ stare wygi jak Henry czy Eto. Grupa młodych chłopaków z trenerem pełnym pomysłów i ogromnej charyzmy, który zarazi pozostałych. Brakuje mi w obecnej Barcelonie właśnie takiej pazerności na bramki na to aby się pokazać.

0

@Wojcio No słaby występ ale jaki może być skoro on nie ma żadnego wsparcia. Dlatego moim zdaniem sam coś próbuje zrobić.

1

@mkord Skoro Messi był taki "be" wczoraj to gdzie byli pozostali? i co oni robili na boisku? 88 minuta 0-0 piłka przed 16 Sevilli i co robią nasze orły? klepanie od lewej do prawej. I jak nie podasz do Messiego, który wczoraj wszystko psuł to klepaliby tak do świąt. To jednak mówi sporo.

3

@Geble Ciężko cokolwiek wyprowadzić skoro oprócz Messiego nikt nie potrafi podać do przodu.

1

@Beztroskii Jest w tym dużo racji natomiast zwalanie wszystkiego na Messiego, który już kolejny sezon ciągnie w pojedynkę ten wózek jest nie na miejscu. I on jest tylko człowiekiem i sam wszystkiego nie zrobi. Do tego jest coraz starszy i w mojej ocenie jedynym, który coś próbuje zmienić w grze. Druga sprawa, której nie rozumiem u naszych grajków to jałowa postawa pozostałych. Nikt nie chce przejąć pałeczki mimo, że mamy najlepszych zawodników na świecie wszyscy stoją i się przyglądają co zrobi Messi. Brakuje mi takiej pazerności na bramki, na asysty u pozostałych.

2

@Barca1992 Jesli biali wygrają to zostaną liderem. Przy równej liczbie pkt liczy się bezpośredni bilans.

1

@SeeleyBooth Życie potrafi zaskoczyć ;)

0

@lucca87 Na papierze tak tylko co z tego? Pamiętam atak Ronaldinho, Henry, Eto, Messi i kopaliśmy się po czole. Natomiast zgadzam się, że to trzeba poukładać problem w tym, że układamy to już 2 sezon.

0

@bartoszekkk Nie chcę tutaj Pepa tylko trenera z wizją konkretnej gry i zawodnikami, którzy chcą to realizować. A nie piłkarzami, którzy mówią jedno a robią zupełnie co innego.

3

@bartoszekkk Żeby cokolwiek zmieniać i to jeszcze w takim klubie jak Barcelona to trzeba mieć trenera z wizją, prawdziwego lidera, który poprowadzi zawodników na szczyt tak jak to zrobił Pep. Wywalił tych, których powinien wywalić mimo, że wszyscy kręcili głowami jak Ronaldinho czy Deco . To raz a dwa zmiany mają być pod trenera a nie pod kibiców, którzy by chcieli zawodnika X i Y czy Z a póżniej płakali, że on tu nie pasuje. Bo taka przebudowa mija się z celem.

0

@sokot Oj Valdek nasz stary Valdek skompromitował nas dwukrotnie w LM tak jak żaden trener Barcelony. Tego nie da się przebić. Miał ogromny komfort pracy i generalnie nic nie zmienił. Każdy mecz wyjazdowy za jego kadencji to był dramat. Setien nic nie zmienił to prawda, ale gość przejął ekipę w połowie sezonu z partaczami po Vadlku bez przygotowania itd. ciężko coś zmienić gdy nagle przez 2,5 miesiąca nie grasz nie trenujesz. To nie jest tak, że ja teraz bronię Setiena nie ja uważam, że popełnił dużo błędów ale gra takim a nie innym składem w takich a nie innych okolicznościach.

2

@kamiVeB To prawda wszystko z Neymarem wyglądało szybko i tak jak powinno do czasu. Gdy skończyły się pomysły co dalej. Przeciwnik również nie śpi i widzi jak wygląda gra Barcelony tak było za Pepa i Lucho. Obecnie brakuje w 2 lini kogoś kto rzuci prostopadłą piłkę itd. sam widzisz co się dzieje jak wychodzimy z kontrą. Dwa podania do przodu i cyk do tyłu czy w bok a przeciwnik juz jest ustawiony i gotowy do obrony. Neymar Neymarem, ale tu nie ma nikogo kto by tą piłkę mu podał nie licząc Messiego.

3

@Kettger No cóż święta racja to kluczowe elementy Barcelona natomiast jest na etapie wyciągania wniosków.

3

@NGTRX I dlatego Vadlek był przez piłkarzy tak lubiany on po prostu nie przeszkadzał.

3

@kamiVeB Skoro tego elementu nie poprawiliśmy przez 3/4 sezonu to już go nie poprawimy. To raz a dwa jak my możemy szybko wyjść z kontrą jak w tej drużynie tylko jeden zawodnik potrafi podać do przodu? Obecnie tylko Messi robi zwód i śmiga do przodu nikt inny nie potrafi czegoś takiego ba więcej tu nikt nie potrafi podać do przodu.

0

@lucca87 Ale tu nie ma większej filozofii atak jest słaby bo tam brakuje jednak trochę jakości. Co z tego, że Messi rozrzuca piłki skoro nikt tego nie potrafi wykorzystać? a skoro jest taka bieda z przodu to Messi sam bierze piłkę i próbuje coś zrobić skoro pozostali kopią się po czole. I tyle.

0

@Naturopata Ja się wcale nie dziwię, że nikt nie chcetu przyjść każdy widzi co tu się odpie****la. Przecież tu trzeba jakoś to wszystko poukładać...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?