0

@Moriarty przecież już przeleciała.

0

@barteq Czekamy spokojnie na oficjalne wyniki.

0

@Tomek54321 Lepszy taki niż marionetka na kolejne 5 lat. Pan długopis prezydent Polski.

0

@Shapiro no zobaczymy xD

1

Zobaczycie, że jeszcze Dudzia to przegra. Przewaga bardzo niewielka a jeszcze dojdzie zagranica.

0

@RonnieVEB Dudzia 50,4 Trzasku 49,6

0

@l0Messini Jeszcze nie przewaga bardzo niewielka jutro oficjalne wyniki + zagranica. Trzasku ma szanse.

0

@derlysy1979 Oby się spełniło.

0

@Pablopicasso27 Ja bym tego nie gruntował pod warunkiem, że to są małe łaty po szlifowaniu a nie pół ściany ;)

0

@Europejczyk1980 Może już wiedzą, że będzie remis?

0

@Pablopicasso27 Kurcze takie sprawy powinno się po pierwszym malowaniu eliminować. Ja bym to zrobił tak. Jeśli ściana/sufit jest sucha szlifuje następnie szmatką lub pędzelkiem czyszczę to miejsce dalej delikatnie wygładzam gładzią na równo i po wyschnięciu maluje te łaty dotąd aż nie będzie ich widać. Jak wyschnie jeszcze raz maluje całą ścianę. Podkreślam, że ja bym tak zrobił.

0

@Pablopicasso27 pomaluj na drugi i będzie dobrze ;)

0

@Pablopicasso27 posłuchaj zobacz na opakowaniu gruntu jaki masz czas do wyschnięcia? coś mi się wydaję, że za szybko pomalowałeś. Grunt musi wyschnąć i dopiero malowanie stąd te prześwity. Zerknij na opakowanie. Uważam, że możesz spokojnie pomalować na drugi raz.

3

@Pablopicasso27 Generalnie malowanie powinno się robić na dwa razy. Powiem więcej jeśli ściany/sufit są bardzo chłonne to maluje się na 3 i 4 razy.

0

3

No dobra panowie po tej kopaninie czas na prawdziwą piłkę za chwilę Juve vs Atalanta.

0

Kurcze tak obserwuje tego Ryśka i chłopak może niepozorny, ale zadziora na boisku ogromna.

1

@Arkon Kurcze to byłoby coś pięknego no zobaczymy co się wydarzy w zbliżającym się okienku. I trzymamy kciuki!!!

1

@Arkon Filip Mladenović w Legii a to może znaczyć, że Karbownik prawdopodobnie odejdzie szkoda bardzo.

2

(L)


2

@Arkon Dokładnie ;) i tak jak napisałeś wyżej wielkie brawa dla młodych.

0

Oho Lazio spuchło.

3

@Arkon Jeszcze chwila i tytuł wraca do Legii.

0

@FanRamosa Może i za duże $ to fakt, ale w odróżnieniu do PSG tam drużyna układa jest z głową a duża w tym zasługa genialnego trenera jakim jest Pep. Fakt LM nie wygrali, ale w bardzo silnej PL pokazał co potrafi. Wielkie pieniądze nie dają gwarancji wygranych czego przykładem jest choćby MU. Co do Juve mimo, że im bardzo kibicuje to uważam, że nie prezentują takiego poziomu na jaki ich stać. ;)

2

@FanRamosa Tak szczerze ja mocno trzymam kciuki za City bo realu nigdy nie lubiłem i mam nadzieję, że przegracie.

2

@Avada Kedavra No to trzymamy kciuki!!! I wszystkiego dobrego ;)

1

@Hushovt Super tekst!. Gimli - Legolas od skrajnej nienawiści do wielkiej przyjaźni. I ten smaczek w postaci rywalizacji kto więcej zabije przeciwników ;D coś fantastycznego. Thranduil - również bardzo ciekawa postać świata Tolkiena i mam nadzieję, że pojawi się tekst o nim. ;)

2

@Janiama Banda "Cholo" moim zdaniem będzie bardzo grożna zwłaszcza, że format obecnej LM to tylko jedno spotkanie. Genialna defensywa i do bólu skuteczna ofensywa bardzo zabójcza mieszanka coś a'la Grecja na ME. To może być ten sezon dla Atleti i "Cholo".

3

@tobiasson92 No to dzisiaj TVprawda będzie miała o czym mówić. Czerwony pasek: "Kandydat na prezydenta partii peło Trzaskowski pożycza i nie oddaje".

3

@Chwytliwy Andrzejku coś mi się wydaję, że zatrzymamy się na Napoli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?