3

Wrzucę jeszcze raz dla wszystkich chętnych kometa Neowise widziana z stacji kosmicznej ISS ;D
minuta 3:10
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Yh1_wHdUx3Y&feature=emb_title

1

Wybory, wybory i po wyborach. Słowo "w punkt" zdecydowanie zdominowało LR w ostatnim czasie. xD

0

@Chwytliwy Uważam, że Hołownia wcale nie byłby bez szans to jedyny kandydat nie związany z POpisem a jak wszyscy wiemy ludzie mają dosyć tego układu. To raz a dwa to jednak spory powiew świeżości w tym całym politycznym gównie.

1

@don'T.R.I.P.e Dokładnie nie samymi wyborami prezydenckimi człowiek żyje ;D

5

Dla wszystkich chętnych kometa Neowise widziana z stacji kosmicznej ISS ;D
minuta 3:10
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Yh1_wHdUx3Y&feature=emb_title

0

0

@Pablopicasso27 Jest całkiem niezła. Sam używałem i jest ok.

0

@Colon @D10SLEO Kurcze oby tylko nie zapomniał o obrazach.

0

@Pablopicasso27 Tak dokładnie ;)

0

@Pablopicasso27 Spróbuj finish sobie na dwóch łatkach i zobaczysz jak to wygląda.

0

@Xenoxi Po 500+ obiecał wozy strażackie więc wynik mówi sam za siebie.

1

@halfnolife Powiedział, że nie przyjedzie dopóki nie będzie oficjalnych wyników.

0

@Pablopicasso27 spróbuj i zobacz jaki będzie efekt. Bo może trzeba będzie użyć 200.

0

@justfootball Hijo de Puta

0

@kamilop Przecież jeszcze nic nie wygrał oficjalka będzie jutro lub pojutrze.

0

@Kamilos84 jaki prezydent takie zaproszenie xD

0

@clyde Odnoszę wrażenie, że najsłabszych łatwiej zmanipulować/ kontrolować. Kto zagłosuje na długopis dostanie wóz strażacki. Chyba wybór jest prosty.

1

@Chakalaka Oby tylko Lahoz nie był odpowiedzialny za VAR ;D

0

@Pablopicasso27 Jeśli chodzi o gradację to w tym już Ci nie pomogę ;) musisz sam ocenić czy takie zgrubienia Ci przeszkadzają ;)

1

@Barca1992 Ale za to 500+ nie zabierze a to dla pisiorków najważniejsze.

2

Stonoga jak zwykle w punkt xD


0

@justfootball po 24.

0

@D10SLEO kaczyński vs kot ciapek

0

@Pablopicasso27 Dlatego to trzeba było zrobić po pierwszym malowaniu. Tak trzeba to zeszlifować chyba, że są małe zgrubienia i Ci nie przeszkadza.

0

@Jordi10 TVpis to stan umysłu.

2

@rado_Barca ładnie ich wyru*****li ale chyba Konfederacja to lubi.

0

@Moriarty widziałem info, że kometa będzie widziana do 11.07 tyle wiem. No to zerknij na niebo może się uda ;D

0

@Lordzi Bo dopiero teraz otrzymała pozwolenie.

0

@Majkel34 wszystko będzie póżnym wieczorem i jutro oficjalne wyniki.

0

@Pablopicasso27 ja bym nie gruntował szlifuj, gładz i malowanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?