fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Wrzucę jeszcze raz dla wszystkich chętnych kometa Neowise widziana z stacji kosmicznej ISS ;D
minuta 3:10
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Yh1_wHdUx3Y&feature=emb_title
1
Wybory, wybory i po wyborach. Słowo "w punkt" zdecydowanie zdominowało LR w ostatnim czasie. xD
0
@Chwytliwy Uważam, że Hołownia wcale nie byłby bez szans to jedyny kandydat nie związany z POpisem a jak wszyscy wiemy ludzie mają dosyć tego układu. To raz a dwa to jednak spory powiew świeżości w tym całym politycznym gównie.
1
@don'T.R.I.P.e Dokładnie nie samymi wyborami prezydenckimi człowiek żyje ;D
5
Dla wszystkich chętnych kometa Neowise widziana z stacji kosmicznej ISS ;D
minuta 3:10
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=Yh1_wHdUx3Y&feature=emb_title
0
@Pablopicasso27 tak
0
@Pablopicasso27 Jest całkiem niezła. Sam używałem i jest ok.
0
@Colon @D10SLEO Kurcze oby tylko nie zapomniał o obrazach.
0
@Pablopicasso27 Tak dokładnie ;)
0
@Pablopicasso27 Spróbuj finish sobie na dwóch łatkach i zobaczysz jak to wygląda.
0
@Xenoxi Po 500+ obiecał wozy strażackie więc wynik mówi sam za siebie.
1
@halfnolife Powiedział, że nie przyjedzie dopóki nie będzie oficjalnych wyników.
0
@Pablopicasso27 spróbuj i zobacz jaki będzie efekt. Bo może trzeba będzie użyć 200.
0
@justfootball Hijo de Puta
0
@kamilop Przecież jeszcze nic nie wygrał oficjalka będzie jutro lub pojutrze.
0
@Kamilos84 jaki prezydent takie zaproszenie xD
0
@clyde Odnoszę wrażenie, że najsłabszych łatwiej zmanipulować/ kontrolować. Kto zagłosuje na długopis dostanie wóz strażacki. Chyba wybór jest prosty.
1
@Chakalaka Oby tylko Lahoz nie był odpowiedzialny za VAR ;D
0
@Pablopicasso27 Jeśli chodzi o gradację to w tym już Ci nie pomogę ;) musisz sam ocenić czy takie zgrubienia Ci przeszkadzają ;)
1
@Barca1992 Ale za to 500+ nie zabierze a to dla pisiorków najważniejsze.
2
Stonoga jak zwykle w punkt xD
0
@justfootball po 24.
0
@D10SLEO kaczyński vs kot ciapek
0
@Pablopicasso27 Dlatego to trzeba było zrobić po pierwszym malowaniu. Tak trzeba to zeszlifować chyba, że są małe zgrubienia i Ci nie przeszkadza.
0
@Jordi10 TVpis to stan umysłu.
2
@rado_Barca ładnie ich wyru*****li ale chyba Konfederacja to lubi.
0
@Moriarty widziałem info, że kometa będzie widziana do 11.07 tyle wiem. No to zerknij na niebo może się uda ;D
0
@Lordzi Bo dopiero teraz otrzymała pozwolenie.
0
@Majkel34 wszystko będzie póżnym wieczorem i jutro oficjalne wyniki.
0
@Pablopicasso27 ja bym nie gruntował szlifuj, gładz i malowanie.