fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@SHIBA Ja to czekam na Twoje astrofotografie ;)
5
9 tytuł z rzędu a 36 w całej historii Juve wielkie gratulacje!! Forza Juve!!!
Juve, Storia di un grande amore!!
1
@matirix20 Jeden mecz.
1
@SHIBA "Gdybyśmy byli sami w Kosmosie, byłoby to okropne marnotrawstwo przestrzeni”.
Cytat z filmu "Kontakt", który serdecznie polecam wszystkim.
1
@Rastafarnianin jesteśmy na etapie" wypłaszczania" czyli wszystko pod kontrolą. "Nie zasłużyliśmy na takiego bohatera" jak pan Szumowski.
0
I Katowice na 1-1.
1
Widzew xD xD xD robią wszystko co w ich mocy aby nie awansować xD
0
@DaPi Probierz? ;D
3
@tristan87 Oby tylko Najman wytrzymał.
0
@Kusco15 Wybrali Trumpa bo nie chcieli już patrzeć na Clintonów. Tak samo jak w Polsce głosowali na Trzaska bo już mają dosyć Dudziaka i jego sztywnej panny. Ot cała filozofia.
0
@kerouac Halo Warszawa ;D Inter i mimo wszystko Barcelona.
1
@NeroTFP #NiedlaNeymara
2
@lukas10 Raczej bawi.
3
@lukas10 Kurski nigdy wielki nie był co najwyżej śmieszny. To zwykła marionetka.
0
@Simon_1899 priv
1
@dominik127pl https://www.filmweb.pl/film/Czwarty+stopie%C5%84-2009-482468 zerknij tu.
1
@JackH Dokładnie i to był najlepszy pomysł na GSW, które w I połowie nie wiedziało co się dzieje i jak słusznie zauważyłeś grali bez kontuzjowanego CP3 a mimo to grali jak ta lala. Bez kombinowania szybko i pod Capele, który robił co chciał. I po przerwie się zesrali. Tu moim zdaniem zabrakło własnie charyzmy MDA, który po kilku 3 powinien to zatrzymać i wrócić do "swojej" gry. A jak wyszło wszyscy widzieli. Czasami właśnie te "stare" metody są najlepsze. A szkoda bo mogli wykorzystać genialny skład i umiejętności tamtej ekipy.
1
@JackH I ja się w pełni zgadzam MDA to wizjoner i widać, że chce ryzykować tylko czy GM Rakiet ma cierpliwość i $ na te wizje. Drużyna budowana za wielkie $ tylko po to aby co mecz oddawać najwięcej rzutów za 3? czy to aby jest ta magiczna formuła, która sprawi, że Rakiety zdominują nie tylko Zachód bardzo bardzo wyrównany, ale i całą ligę? no nie. Przykład gdzie Rakiety grały przeciwko GSW 2 lata temu G7 na parkiecie Houston pierwsze 2 qw. I rakiety prowadzą 11 pkt. Grają znakomicie w pomalowanym bo w koszykówce "za 3" gdzieś są słabe strony i to własnie pomalowe jest najsłabsze i Capela robił co chciał. Tylko co z tego skoro po przerwie rozpoczął się serial rzucania cegieł za 3. Rakiety przegrały 3 qw rzucając uwaga tylko 15 pkt przy 33 GSW. Strasznie brakuje mi wspomnianej przez was gry pod koszem i rywalizację wysokich to był smaczek każdego spotkania. ;)
1
@Keson Złota zasada Mike D'Antoniego "jak nie idzie za 3 to... poprawmy za 3"
2
@Kajtek77 I jak tak dalej pójdzie to wszyscy niedługo będą rzucać zza połowy. Siekanie 3 za wszelką cenę.
0
@BorzyKrzys Może tak leje wodę bo boi się nie wygodnych pytań?
0
@BorzyKrzys I może właśnie o to chodzi Borkowi ;D
3
@Jaca27 Coś mi się wydaję, że na tych 4 się nie skończy ;)
2
Oby się spełniło.
1
@Fabik87 Tak się kończy zabawa z "Bestią" można rzec ostatni taniec ;D
A dla was panowie @Colon @Janiama kawałek naprawdę dobrej muzy - Phil Collins ;)
0
@TheNekro94 No to ja polecam Suburra i serial Zero Zero Zero a i jeszcze Wataha bardzo fajny klimacik ;).
53
@Azi Swoją drogą Messi w tej stylizacji przypomina mi typowego "Janusza" ;D
0
@SHIBA Z Insta działa natomiast u mnie linki, które wrzuciłeś na górze nie działają.
5
@Pawlak1992 "No takiego błotnika to już na pewno nigdzie nie dostane" ;D
@PaPo Słuchaj nie ma się co denerwować bo to szkoda zdrowia. I tak jak kolega wyżej napisał trzeba dystansu do tego wszystkiego.
2
@PaPo "Andrzejku nie denerwuj się zaraz to wyklepiemy" ;D