1

@SHIBA Ja to czekam na Twoje astrofotografie ;)

5

9 tytuł z rzędu a 36 w całej historii Juve wielkie gratulacje!! Forza Juve!!!
Juve, Storia di un grande amore!!

1

@matirix20 Jeden mecz.

1

@SHIBA "Gdybyśmy byli sami w Kosmosie, byłoby to okropne marnotrawstwo przestrzeni”.
Cytat z filmu "Kontakt", który serdecznie polecam wszystkim.

1

@Rastafarnianin jesteśmy na etapie" wypłaszczania" czyli wszystko pod kontrolą. "Nie zasłużyliśmy na takiego bohatera" jak pan Szumowski.

0

I Katowice na 1-1.

1

Widzew xD xD xD robią wszystko co w ich mocy aby nie awansować xD

0

@DaPi Probierz? ;D

3

@tristan87 Oby tylko Najman wytrzymał.

0

@Kusco15 Wybrali Trumpa bo nie chcieli już patrzeć na Clintonów. Tak samo jak w Polsce głosowali na Trzaska bo już mają dosyć Dudziaka i jego sztywnej panny. Ot cała filozofia.

0

@kerouac Halo Warszawa ;D Inter i mimo wszystko Barcelona.

1

@NeroTFP #NiedlaNeymara

2

@lukas10 Raczej bawi.

3

@lukas10 Kurski nigdy wielki nie był co najwyżej śmieszny. To zwykła marionetka.

0

1

@JackH Dokładnie i to był najlepszy pomysł na GSW, które w I połowie nie wiedziało co się dzieje i jak słusznie zauważyłeś grali bez kontuzjowanego CP3 a mimo to grali jak ta lala. Bez kombinowania szybko i pod Capele, który robił co chciał. I po przerwie się zesrali. Tu moim zdaniem zabrakło własnie charyzmy MDA, który po kilku 3 powinien to zatrzymać i wrócić do "swojej" gry. A jak wyszło wszyscy widzieli. Czasami właśnie te "stare" metody są najlepsze. A szkoda bo mogli wykorzystać genialny skład i umiejętności tamtej ekipy.

1

@JackH I ja się w pełni zgadzam MDA to wizjoner i widać, że chce ryzykować tylko czy GM Rakiet ma cierpliwość i $ na te wizje. Drużyna budowana za wielkie $ tylko po to aby co mecz oddawać najwięcej rzutów za 3? czy to aby jest ta magiczna formuła, która sprawi, że Rakiety zdominują nie tylko Zachód bardzo bardzo wyrównany, ale i całą ligę? no nie. Przykład gdzie Rakiety grały przeciwko GSW 2 lata temu G7 na parkiecie Houston pierwsze 2 qw. I rakiety prowadzą 11 pkt. Grają znakomicie w pomalowanym bo w koszykówce "za 3" gdzieś są słabe strony i to własnie pomalowe jest najsłabsze i Capela robił co chciał. Tylko co z tego skoro po przerwie rozpoczął się serial rzucania cegieł za 3. Rakiety przegrały 3 qw rzucając uwaga tylko 15 pkt przy 33 GSW. Strasznie brakuje mi wspomnianej przez was gry pod koszem i rywalizację wysokich to był smaczek każdego spotkania. ;)

1

@Keson Złota zasada Mike D'Antoniego "jak nie idzie za 3 to... poprawmy za 3"

2

@Kajtek77 I jak tak dalej pójdzie to wszyscy niedługo będą rzucać zza połowy. Siekanie 3 za wszelką cenę.

0

@BorzyKrzys Może tak leje wodę bo boi się nie wygodnych pytań?

0

@BorzyKrzys I może właśnie o to chodzi Borkowi ;D

3

@Jaca27 Coś mi się wydaję, że na tych 4 się nie skończy ;)

2

Oby się spełniło.

1

@Fabik87 Tak się kończy zabawa z "Bestią" można rzec ostatni taniec ;D


A dla was panowie @Colon @Janiama kawałek naprawdę dobrej muzy - Phil Collins ;)

0

@TheNekro94 No to ja polecam Suburra i serial Zero Zero Zero a i jeszcze Wataha bardzo fajny klimacik ;).

53

@Azi Swoją drogą Messi w tej stylizacji przypomina mi typowego "Janusza" ;D

0

@SHIBA Z Insta działa natomiast u mnie linki, które wrzuciłeś na górze nie działają.

5

@Pawlak1992 "No takiego błotnika to już na pewno nigdzie nie dostane" ;D
@PaPo Słuchaj nie ma się co denerwować bo to szkoda zdrowia. I tak jak kolega wyżej napisał trzeba dystansu do tego wszystkiego.

2

@PaPo "Andrzejku nie denerwuj się zaraz to wyklepiemy" ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?