1

@TheMugShot Zgadza się ;) a dzieje się tak ze względu na powolny obrót na swojej osi.

1

@Joe_Pesci Bardzo fajny materiał.

6

@SHIBA @FC1899Barca @kazbychu @Rudi35 @Joe_Pesci Tak mi się przypomniały dwie ciekawostki: w Kosmosie jest cicho a druga to taka, że jeden dzień na Wenus trwa dłużej niż rok na Ziemi. ;)

6

@IronSanHybrid xD Kurcze taka wiązka leci a gość na pełnym spokoju xD u nas w Biedronce to już Janusz by z pięściami leciał xD

3

@tristan87 To prawda jednak ciężko porównywać spotkania z Frankfurtem do spotkań w LM i to w momencie gdzie o awansie zdecyduje jedno spotkanie. Zupełnie inna bajka nie zapominajmy, że Bayern również zagra na 150%.

3

@sintesox A schody zaczynają się gdy musimy gonić. I teraz Bayern na 1-0 i to my musimy się otworzyć. Zobaczymy w Piątek co się wydarzy ;)

0

@maatiixx To przenośnia. W Bayernie zawsze jest ktoś kto może Lewemu pomóc.

0

@GeraltzKatalonii W pełni się zgadzam to decydujący moment sezonu i Messi jest kluczowy sęk w tym, że jeśli Messiemu nie idzie to właściwie nie ma zawodnika, który mógłby odmienić losy spotkania. W Bayernie jest zespół. Nie idzie Lewemu jest Muller itd. A u nas Messi i... Ter Stegen.
@maatiixx Bayern w moim odczuciu jest bardziej drużyną.

3

@nelson25 To też pokazuje jaką jesteśmy ekipą skoro opieramy grę na jednym zawodniku. Nie ma Messiego nie ma Barcelony.

1

@Cariones Tak masz rację a właśnie przeczytałem, że w latach 2009-2019 zarażonych było 31 osób z czego 12 zmarło.

1

Oho...
"W Chinach, w regionie Mongolii Wewnętrznej zamknięto jedną z wiosek po tym, jak jeden z jej mieszkańców zmarł na dżumę dymieniczą - chorobę, która wywołała największą pandemię w historii ludzkości."

0

30 minut gry i po makaronach ;D wypoczęty Messi to bardzo grożny Messi ;)

5

Brawo i jazda z makaronami!!!

2

@damianex10 No cóż w Paryżu sobie poradzą gorzej gdyby taka sytuacja wydarzyła się w "kuchni mistrzów" w Polsacie. xD

2

@Nazio87 A dlaczego mają chodzić? przecież Szumowski w TVPrawda ostatnio powtarzał, że już wypłaszczamy.

1

@ObiektywnyKibic121 Będzie dobrze ;)

8

@ObiektywnyKibic121 Może będzie odwrotnie ;) i to Luisito porobi Senegalczyka.

12

" Aż serce rośnie, kiedy się patrzy, jak krzepną i rosną w siłę nowe elity: Mazurek, Terlecki, Gliński. Jak niestrudzenie, dla dobra kraju, oddzielają ziarno od plew: siebie, nieskazitelnych i prawych, od prostaków, takich jak Janusz Gajos" - Wojciech Mann.
Nic dodać nic ująć.

1

Łysy dzisiaj: Not Quite my Tempo

19

Z jednej strony fajnie, że Rzut madryt dzisiaj odpadł z Lm a z drugiej zajebiście xD

0

Varane xD xD xD

0

@TheNekro94 penis?

0

@tristan87 Nareszcie wrócił cichy bohater kampanii Andrzejka Dudzi. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Ten, który zmienił oblicze TV państwowej. Prawdziwy Katolik - Legenda!!!

0

@kkbarca No to zdrówko!!! ;)

0

@takisobiektos Pelikany jeszcze nic nie tracą mają do rozegrania 4 spotkania. A następnie możliwość gry w Play -In o 8 miejsce. Mnóstwo emocji przed nami a zwłaszcza na Zachodzie ;) tutaj walka będzie do ostatnich sekund.

0

@Mario96w Chciałbym zobaczyć młodego Karbownika w Barcelonie.

0

@Colon Kurcze mina Suskiego - jeszcze wam pokaże Caryce Katarzynę ;D

1

@mateofal 1 zasada: nigdy niczego nie obiecuj. Jeśli po 5 latach "Ona" mówi, że coś wygasło to co będzie po 10 latach? uważasz, że znajdziesz taką pracę, że będziesz miał na wszystko czas? nic z tego nie będzie chłopaku i nie marnuj sobie życia na taką pannę. I tak jak wyżej napisał @michalm21 może Ona kogoś poznała skoro Ty nie miałeś czasu. Zaufanie w związku to bardzo ważna rzecz.


0

@DanielOOL La Rambla - bawi i uczy ;)

0

@Colon Nie ma sprawy ;) musisz obejrzeć mimo, że nie jestem jakimś mega fanem "Obcego" to bardzo mi się podobał. Tak już oglądałem i powiem, że 3 billboardy mi osobiście się podobały i polecam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?