0

@mesqueunbarca Aj tam takie gadanie przypomnę wszystkim jak było z Pinto. Messi był smutny a jak było dalej każdy wie.

3

@Encore Clipki prowadziły w pewnym momencie różnicą 21 pkt... ostatni rzut Luki niesamowity.

1

@CatalanVeBFCB Niesamowity rzut ja pikole ;D

17

"I ja mu wtedy mówię: Robert idź do tego Bayernu a LM se wygrasz"

0

@Encore Tak na dobrą sprawę projekt "Trust the Process " jeszcze się nie rozkręcił a tu może się okazać, że trzeba będzie myśleć o zupełnie innej ekipie. Zobaczymy co zrobi Embid. GSW kusi.
@alegre84 To prawda, ale emocje w Lizbonie zapowiadały się ciekawiej ;D bardzo cieszy 4-0, ale sama gra nie powala na kolana z Rapkami trzeba wejść na lvl wyżej. Boston Strong!!! ;)

4

A tymczasem Boston Celtics pokonali po raz 4 ekipę 76ers 110-106 i tym samym jako pierwsza ekipa melduje się w II rundzie PO.

1

@PatrychoO Trójka drombo kurcze wyglądają jak po tygodniowym melanżu xD

1

@barteq I ja nie mogłem uwierzyć, że tego nie trafił takiej klasy zawodnik. Ta bramka mogła ułożyć całe spotkanie.

0

Wielkie brawa dla Flicka i jego genialnej maszyny - Bayernu to jednak za dużo dla Turlacza i jego ekipy. Ktoś bardzo ładnie napisał, że P$G dzisiaj samo się okiwało.

1

@cchesterr43 Złoto ;D

2

Neuer po sytuacji z Mbappe: i ch**** mi zrobicie xD

1

@cchesterr43 pewnie bał się, że robotę straci ;)

7

Turlacz zaczyna swoje show xD

0

@cchesterr43 Czekamy na Maradone.

0

@mekston i o tym samym pomyślałem byle dotknięcie i sru jedenastka. Rzut madryt.

6

Lahoz by dał karnego pewniaczek xD

0

Oby tylko Silva nie obsrał zbroi. xD

1

@FDJ Najlepszy pomocnik ;D

0

@FDJ Zdecydowanie najlepszym pomocnikiem był MAtS. Jako jedyny grał do przodu.

1

@Hushovt Ja tylko dodam, że historia oparta na faktach.

0

@Mocher91 Za Lucho też nie był zadowolony i wygrał tryplet.

4

I na takiego Dembele czekamy ;D


0

@preemo Od Sevilli to powinniśmy uczyć się jak rozsądnie budować i zarządzać klubem.

1

@Kuracjusz Jestem gotowy i dlatego oglądam transmisję w BT Sports gdzie Lineker i spółka odpowiednio wprowadzą do finału LM. ;)

2

Tacko Fall i jego maseczka xD może Szumowski się skusi xD


2

@Cardinale No jest kapitalny problem w tym, że formy to on szuka od 2 lat.

3

@PatrykBarcelona Pasja- Mela Gibsona łzy same płynęły po policzkach...

1

@Ratamahatta "Czasy się zmieniają a Pan zawsze jest w komisjach"


8

@IronSanHybrid "Teraz wirusa wykryli w mrożonkach - Rudy załatwił maseczki dla całego drobiu" xD

1

@Coutinho007 Pewnie się dogadają Ronald karne a Messi wolne. Idealny układ ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?