fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mesqueunbarca Aj tam takie gadanie przypomnę wszystkim jak było z Pinto. Messi był smutny a jak było dalej każdy wie.
3
@Encore Clipki prowadziły w pewnym momencie różnicą 21 pkt... ostatni rzut Luki niesamowity.
1
@CatalanVeBFCB Niesamowity rzut ja pikole ;D
17
"I ja mu wtedy mówię: Robert idź do tego Bayernu a LM se wygrasz"
0
@Encore Tak na dobrą sprawę projekt "Trust the Process " jeszcze się nie rozkręcił a tu może się okazać, że trzeba będzie myśleć o zupełnie innej ekipie. Zobaczymy co zrobi Embid. GSW kusi.
@alegre84 To prawda, ale emocje w Lizbonie zapowiadały się ciekawiej ;D bardzo cieszy 4-0, ale sama gra nie powala na kolana z Rapkami trzeba wejść na lvl wyżej. Boston Strong!!! ;)
4
A tymczasem Boston Celtics pokonali po raz 4 ekipę 76ers 110-106 i tym samym jako pierwsza ekipa melduje się w II rundzie PO.
1
@PatrychoO Trójka drombo kurcze wyglądają jak po tygodniowym melanżu xD
1
@barteq I ja nie mogłem uwierzyć, że tego nie trafił takiej klasy zawodnik. Ta bramka mogła ułożyć całe spotkanie.
0
Wielkie brawa dla Flicka i jego genialnej maszyny - Bayernu to jednak za dużo dla Turlacza i jego ekipy. Ktoś bardzo ładnie napisał, że P$G dzisiaj samo się okiwało.
1
@cchesterr43 Złoto ;D
2
Neuer po sytuacji z Mbappe: i ch**** mi zrobicie xD
1
@cchesterr43 pewnie bał się, że robotę straci ;)
7
Turlacz zaczyna swoje show xD
0
@cchesterr43 Czekamy na Maradone.
0
@mekston i o tym samym pomyślałem byle dotknięcie i sru jedenastka. Rzut madryt.
6
Lahoz by dał karnego pewniaczek xD
0
Oby tylko Silva nie obsrał zbroi. xD
1
@FDJ Najlepszy pomocnik ;D
0
@FDJ Zdecydowanie najlepszym pomocnikiem był MAtS. Jako jedyny grał do przodu.
1
@Hushovt Ja tylko dodam, że historia oparta na faktach.
0
@Mocher91 Za Lucho też nie był zadowolony i wygrał tryplet.
4
I na takiego Dembele czekamy ;D
0
@preemo Od Sevilli to powinniśmy uczyć się jak rozsądnie budować i zarządzać klubem.
1
@Kuracjusz Jestem gotowy i dlatego oglądam transmisję w BT Sports gdzie Lineker i spółka odpowiednio wprowadzą do finału LM. ;)
2
Tacko Fall i jego maseczka xD może Szumowski się skusi xD
2
@Cardinale No jest kapitalny problem w tym, że formy to on szuka od 2 lat.
3
@PatrykBarcelona Pasja- Mela Gibsona łzy same płynęły po policzkach...
1
@Ratamahatta "Czasy się zmieniają a Pan zawsze jest w komisjach"
8
@IronSanHybrid "Teraz wirusa wykryli w mrożonkach - Rudy załatwił maseczki dla całego drobiu" xD
1
@Coutinho007 Pewnie się dogadają Ronald karne a Messi wolne. Idealny układ ;)