fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@student97r Serio? tak nisko? jak pikole... ;)
3
@student97r @Adamski69 stawiam na historyczny powrót Patriots podczas finału Super Bowl w 2017 roku. Moim zdaniem to najlepszy comeback w historii sportu drużynowego przypomnę, że ekipa New England przegrywała 28-3 aby ostatecznie po dogrywce wygrać finał. ;)
3
@DonAndrzejos No zobaczymy w pierwszym spotkaniu Broda i spółka poradziła sobie z LA a przecież grali small ball. Ja bym Rakiet nie skreślał. To może być długa seria.
0
@BartqRKO Jest kilka rzeczy, ale dla mnie jedną z najważniejszych jest kłamstwo.
0
@BartqRKO Uważam, że są ludzie, których nie można kupić. Posiadają mocny kręgosłup moralny i tak jak napisałeś "cenią pewne wartości ponad $".
1
@Cariones Mam coś takiego ;)
8
@IronSanHybrid Kurcze i to bez opłaty PPV ;)
1
@Chakalaka a może tak dla odmiany porozmawiamy o składzie Kaiserslautern z 97-98'? Tam to się dopiero działo ;D
0
@RadekACCA @Encore Bardzo mi się podoba w grze Miami zespołowość. Nie idzie jednemu nie ma sprawy kolejny zawodnik przejmuję pałeczkę i to jest przepis na sukces.
0
@Encore @RadekACCA Jak myślicie to może być punkt zwrotny w tej serii czy raczej Heat tego nie wypuszczą? z tego co mówili podczas transmisji ESPN to ma podkręconą kostkę ciekawe tylko jak bardzo.
0
@Encore I ja również byłem przekonany, że bez Greka nic nie ugrają a tu proszę. Middleton 21 pkt w 3 qw i najlepszy w dogrywce. No dobra gramy dalej ;) jestem ciekawy co z Giannisem czy to coś poważnego?
3
@Encore Ależ Bucks to ugrali i to bez Giannisa. Wielkie brawa za walkę.
0
@umtiti Fati ma spory potencjał problem w tym, że nasza obecna kadra jest dość spora i boję się, że młody nie będzie mógł liczyć na duże minuty. Obym się mylił.
1
@umtiti Pod warunkiem, że będzie grał.
1
@BARCELONA_CULES Nie ma sprawy a tu wrzucę cały terminarz jaki znalazłem. ;)
twitter.com/CompleteHkyNews/status/1281258857730387968?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1281258857730387968%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.polskieradio24.pl%2F5%2F4147%2FArtykul%2F2547687NHL-znamy-date-rozpoczecia-sezonu-20202021
0
@Coutinho007 Chyba miałeś na myśli Setiena? a nie Koemana ;)
2
@JimMorrisonFCB Kurcze powodzonka i aby wszystko dobrze poszło ;)
1
@BARCELONA_CULES Najprawdopodobniej 1 grudnia.
0
@AdiKingu96 Jest Niedziela tornistry pakują i dlatego.
1
@Jakchcesz Kiedy zaorałeś jakiegoś gnojaka ;D
1
@Xavyol Nie od dziś wiadomo, że Barcelona nie potrafi robić transferów właściwie każdy nas dyma jak chce. To raz a dwa jednak pandemia zrobiła swoje na rynku transferowym.
1
@Don Lucas Dziękuję to prawda klimat jest świetny.
1
@RadekACCA Tak właśnie jest przetłumaczone ;) pierwsze trzy odcinki całkiem całkiem akcja powoli się rozkręca. Natomiast bardzo podoba mi się klimat serialu. Wytrzymam ;) i dzięki bardzo za polecenie ;)
@jacobFCB @kolo123 @Abominacja Dziękuje Panowie za opinię ;)
0
@jacobFCB @kolo123 @Abominacja No właśnie gra Idris jeden z moich ulubionych aktorów i w dodatku klimat ciekawy i jeśli się nie mylę jest 5 sezonów?
0
Panowie i drogie Panie serial "Prawo ulicy" polecacie?
2
@IronSanHybrid Czyli trzymają poziom.
1
@Gonzo46 Wierzę, że Koeman to wszystko ładnie poukłada. I Frenkie będzie własnie grał tak jak w kadrze. Czas Busiego powoli się kończy.
0
@Gonzo46 A tak poważnie to przydałby się właśnie taki szybki napadzior, który dynamicznie ruszy tym atakiem. Luisito jest znakomitym grajkiem, ale jego czas dobiega końca.
0
@Gonzo46 Spokojnie trochę poklepie z Busim i chłopakami to jego dynamika się zmieni.
1
@Paulina92 Głos rozsądku.