2

@student97r Serio? tak nisko? jak pikole... ;)

3

@student97r @Adamski69 stawiam na historyczny powrót Patriots podczas finału Super Bowl w 2017 roku. Moim zdaniem to najlepszy comeback w historii sportu drużynowego przypomnę, że ekipa New England przegrywała 28-3 aby ostatecznie po dogrywce wygrać finał. ;)


3

@DonAndrzejos No zobaczymy w pierwszym spotkaniu Broda i spółka poradziła sobie z LA a przecież grali small ball. Ja bym Rakiet nie skreślał. To może być długa seria.

0

@BartqRKO Jest kilka rzeczy, ale dla mnie jedną z najważniejszych jest kłamstwo.

0

@BartqRKO Uważam, że są ludzie, których nie można kupić. Posiadają mocny kręgosłup moralny i tak jak napisałeś "cenią pewne wartości ponad $".

1

@Cariones Mam coś takiego ;)


8

@IronSanHybrid Kurcze i to bez opłaty PPV ;)

1

@Chakalaka a może tak dla odmiany porozmawiamy o składzie Kaiserslautern z 97-98'? Tam to się dopiero działo ;D

0

@RadekACCA @Encore Bardzo mi się podoba w grze Miami zespołowość. Nie idzie jednemu nie ma sprawy kolejny zawodnik przejmuję pałeczkę i to jest przepis na sukces.

0

@Encore @RadekACCA Jak myślicie to może być punkt zwrotny w tej serii czy raczej Heat tego nie wypuszczą? z tego co mówili podczas transmisji ESPN to ma podkręconą kostkę ciekawe tylko jak bardzo.

0

@Encore I ja również byłem przekonany, że bez Greka nic nie ugrają a tu proszę. Middleton 21 pkt w 3 qw i najlepszy w dogrywce. No dobra gramy dalej ;) jestem ciekawy co z Giannisem czy to coś poważnego?

3

@Encore Ależ Bucks to ugrali i to bez Giannisa. Wielkie brawa za walkę.

0

@umtiti Fati ma spory potencjał problem w tym, że nasza obecna kadra jest dość spora i boję się, że młody nie będzie mógł liczyć na duże minuty. Obym się mylił.

1

@umtiti Pod warunkiem, że będzie grał.

1

@BARCELONA_CULES Nie ma sprawy a tu wrzucę cały terminarz jaki znalazłem. ;)
twitter.com/CompleteHkyNews/status/1281258857730387968?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1281258857730387968%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=http%3A%2F%2Fwww.polskieradio24.pl%2F5%2F4147%2FArtykul%2F2547687NHL-znamy-date-rozpoczecia-sezonu-20202021

0

@Coutinho007 Chyba miałeś na myśli Setiena? a nie Koemana ;)

2

@JimMorrisonFCB Kurcze powodzonka i aby wszystko dobrze poszło ;)

1

@BARCELONA_CULES Najprawdopodobniej 1 grudnia.

0

@AdiKingu96 Jest Niedziela tornistry pakują i dlatego.

1

@Jakchcesz Kiedy zaorałeś jakiegoś gnojaka ;D


1

@Xavyol Nie od dziś wiadomo, że Barcelona nie potrafi robić transferów właściwie każdy nas dyma jak chce. To raz a dwa jednak pandemia zrobiła swoje na rynku transferowym.

1

@Don Lucas Dziękuję to prawda klimat jest świetny.

1

@RadekACCA Tak właśnie jest przetłumaczone ;) pierwsze trzy odcinki całkiem całkiem akcja powoli się rozkręca. Natomiast bardzo podoba mi się klimat serialu. Wytrzymam ;) i dzięki bardzo za polecenie ;)
@jacobFCB @kolo123 @Abominacja Dziękuje Panowie za opinię ;)

0

@jacobFCB @kolo123 @Abominacja No właśnie gra Idris jeden z moich ulubionych aktorów i w dodatku klimat ciekawy i jeśli się nie mylę jest 5 sezonów?

0

Panowie i drogie Panie serial "Prawo ulicy" polecacie?

2

@IronSanHybrid Czyli trzymają poziom.

1

@Gonzo46 Wierzę, że Koeman to wszystko ładnie poukłada. I Frenkie będzie własnie grał tak jak w kadrze. Czas Busiego powoli się kończy.

0

@Gonzo46 A tak poważnie to przydałby się właśnie taki szybki napadzior, który dynamicznie ruszy tym atakiem. Luisito jest znakomitym grajkiem, ale jego czas dobiega końca.

0

@Gonzo46 Spokojnie trochę poklepie z Busim i chłopakami to jego dynamika się zmieni.

1

@Paulina92 Głos rozsądku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?