fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pinasmeister My również na zawsze będziemy o Tobie pamiętać Roni i ten Twój charakterystyczny uśmiech. ;)
https://zapodaj.net/7b5ce2ea41532.jpg.html
0
@Kacper1432 To wszystko pokazuje jaka patologia jest w tym klubie. Nie ma żadnego konkretnego planu na to jak zarządzać.
2
@Hubso Mam coś takiego ;)
0
@Persyfl Już jest miły.
3
Jeden w lato lubi kajak,
Drugi zespołowe gry,
W Media.... super oferty,
Kiedy słońce i gdy dżdży.
"Zenek" xD
0
@Pawelsky Krwiste.
7
@Kettger Spokojnie jeśli faktycznie do nas zawita to Messi go naprostuje ;D
6
@LucaBrasi Efekt "dobrej zmiany". Teraz tylko czekać na informację o premiach dla resortu "pana mniej niż zero".
1
@Kuczek Z tego co czytałem to jego Ojciec był dla niego najważniejszym autorytetem. I po jego śmierci chłopak całkowicie się załamał nie wiedział co ma dalej robić. A resztę już opisałeś wyżej. Szkoda bo chłopak był świetny.
1
@Ratamahatta Dokładnie mam nadzieję, że trener to wszystko poukłada i sprawi, że wszyscy na boisku będą ważni.
3
@Ratamahatta Jest w tym sporo racji. Natomiast gdyby Messi miał obok siebie zawodników, którzy zamiast ciągle podawać do niego sami braliby grę na siebie to obraz wyglądałby zupełnie inaczej.
3
@Kz1234 Zdecydowanie Ronaldinho przecież to co wyprawiał z piłką to była czysta magia. Turlacz nie ma nawet podjazdu.
3
@jeyx77x bzdura wystarczy dokładnie mecze oglądać jak Messi nic nie zrobi to jest klepanie do boku i do tyłu i do bramkarza. Jak byś dokładniej oglądał to byś nie pisał takich bzdur.
1
@RosjaninBut To bardzo możliwe, ale również może wydarzyć się tak, że projekt Koemana wypali i Leo znajdzie nową motywację do grania. Za Lucho również na początku nie było wesoło. Dlatego moim zdaniem trzeba spokojnie czekać na rozwój sytuacji.
2
@robsesh Problemem nadal jest 2 linia przecież tam nikt nie potrafi piki kopnąć do przodu dlatego Messi nie grał na skrzydle bo ciągle schodził do środka.
1
@cules100pro To prawda, natomiast nie kompromituje się na takim poziomie rok w rok jak to robi Barcelona.
1
@patrykzmc2000 Ale skąd możesz wiedzieć dlaczego go nie ma na treningach no ludzie. Mój Tata również mówi wiele rzeczy :D
4
@PatrychoO Po prostu czekam cierpliwie na to co powie Messi a nie sugeruje się historiami pismaków, którzy w dupie byli i g***o widzieli.
3
@PatrychoO Ale dlaczego kwas zostanie skoro Messi nic nie powiedział? wszystkie informacje na jego temat to wymysły pismaków.
3
@cules100pro Można się śmiać z polityki Bayernu, ale właśnie wygrali LM z gości kupionych za grosze lub za darmoszke. Natomiast Barcelona budowana za setki mln dostaje 8-2, które zostanie na długo w pamięci wszystkich.
0
@Baks Np: w Bośni i Hercegowinie nie jest obowiązkowa i tam można wybrać sobie inny przedmiot i choćby w Austrii. Tam nie decydują tylko "mają prawo wskazania punktów, które ich zdaniem nie nadają się do nauczania, mogą wypisać dzieci z niektórych lekcji." Oczywiście edukacja jest obowiązkowa w Austrii natomiast odbywa się to etapami wraz z dorastaniem dzieci.
1
@th@les Jest takie powiedzenie, że "najlepiej się wychowuje cudze dzieci". I widzę, że własnie z takiego założenia wychodzą co poniektórzy. To powinna być każdego rodzica/ców indywidualna sprawa jak słusznie sam to zauważyłeś. Niestety to Polska.
0
@Gaucho Co nie zmienia faktu, że narobił sporego bałaganu w klubie. Chaos totalny.
0
@Katalonbar Spokojnie w Ajaxie wiedzą co robić. Za rok dwa pojawią się podobni jak nie lepsi.
0
Teraz Bartek siedzi sobie w tym swoim pokoiku drapie się po głowie i mówi do siebie: Co ja Kur***a najlepszego narobiłem. xD
1
@SiSenior Ja również szanuje wybory innych i w żaden sposób nie zamierzam nikogo przekonywać czy tez narzucać mojego spojrzenia na wiarę każdy ma wolną wolę. ;) Natomiast dla mnie osobiście w Kościele najważniejsze są sakramenty. I to dla nich jestem w Kościele.
0
@SiSenior To nie Kościół wypaczył obecny kształt religii tylko ludzie. Tak samo jak ogólne podejście " wierzę, ale nie chodzę do kościoła bo tam ten ksiadz sraki a ten owaki" do kościoła chodzi się dla Boga nie dla księdza. Natomiast z Panem Bogiem jest jak z miłością wszyscy w nią wierzą, ale jeszcze nikt jej nie zobaczył. "Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli".
1
@justfootball Tilda Swinton
3
No cóż My jako kibice również możemy Ci podziękować, ale dla nas jesteś już przeszłością. Powodzenia.
1
@Junngeas Zdecydowanie pizza Barbeque a sosik BBQ najlepszy na świecie ;D