1

@pinasmeister My również na zawsze będziemy o Tobie pamiętać Roni i ten Twój charakterystyczny uśmiech. ;)
https://zapodaj.net/7b5ce2ea41532.jpg.html

0

@Kacper1432 To wszystko pokazuje jaka patologia jest w tym klubie. Nie ma żadnego konkretnego planu na to jak zarządzać.

2

@Hubso Mam coś takiego ;)

/photo/1

0

@Persyfl Już jest miły.

3

Jeden w lato lubi kajak,
Drugi zespołowe gry,
W Media.... super oferty,
Kiedy słońce i gdy dżdży.
"Zenek" xD

0

@Pawelsky Krwiste.

7

@Kettger Spokojnie jeśli faktycznie do nas zawita to Messi go naprostuje ;D

6

@LucaBrasi Efekt "dobrej zmiany". Teraz tylko czekać na informację o premiach dla resortu "pana mniej niż zero".

1

@Kuczek Z tego co czytałem to jego Ojciec był dla niego najważniejszym autorytetem. I po jego śmierci chłopak całkowicie się załamał nie wiedział co ma dalej robić. A resztę już opisałeś wyżej. Szkoda bo chłopak był świetny.

1

@Ratamahatta Dokładnie mam nadzieję, że trener to wszystko poukłada i sprawi, że wszyscy na boisku będą ważni.

3

@Ratamahatta Jest w tym sporo racji. Natomiast gdyby Messi miał obok siebie zawodników, którzy zamiast ciągle podawać do niego sami braliby grę na siebie to obraz wyglądałby zupełnie inaczej.

3

@Kz1234 Zdecydowanie Ronaldinho przecież to co wyprawiał z piłką to była czysta magia. Turlacz nie ma nawet podjazdu.

3

@jeyx77x bzdura wystarczy dokładnie mecze oglądać jak Messi nic nie zrobi to jest klepanie do boku i do tyłu i do bramkarza. Jak byś dokładniej oglądał to byś nie pisał takich bzdur.

1

@RosjaninBut To bardzo możliwe, ale również może wydarzyć się tak, że projekt Koemana wypali i Leo znajdzie nową motywację do grania. Za Lucho również na początku nie było wesoło. Dlatego moim zdaniem trzeba spokojnie czekać na rozwój sytuacji.

2

@robsesh Problemem nadal jest 2 linia przecież tam nikt nie potrafi piki kopnąć do przodu dlatego Messi nie grał na skrzydle bo ciągle schodził do środka.

1

@cules100pro To prawda, natomiast nie kompromituje się na takim poziomie rok w rok jak to robi Barcelona.

1

@patrykzmc2000 Ale skąd możesz wiedzieć dlaczego go nie ma na treningach no ludzie. Mój Tata również mówi wiele rzeczy :D

4

@PatrychoO Po prostu czekam cierpliwie na to co powie Messi a nie sugeruje się historiami pismaków, którzy w dupie byli i g***o widzieli.

3

@PatrychoO Ale dlaczego kwas zostanie skoro Messi nic nie powiedział? wszystkie informacje na jego temat to wymysły pismaków.

3

@cules100pro Można się śmiać z polityki Bayernu, ale właśnie wygrali LM z gości kupionych za grosze lub za darmoszke. Natomiast Barcelona budowana za setki mln dostaje 8-2, które zostanie na długo w pamięci wszystkich.

0

@Baks Np: w Bośni i Hercegowinie nie jest obowiązkowa i tam można wybrać sobie inny przedmiot i choćby w Austrii. Tam nie decydują tylko "mają prawo wskazania punktów, które ich zdaniem nie nadają się do nauczania, mogą wypisać dzieci z niektórych lekcji." Oczywiście edukacja jest obowiązkowa w Austrii natomiast odbywa się to etapami wraz z dorastaniem dzieci.

1

@th@les Jest takie powiedzenie, że "najlepiej się wychowuje cudze dzieci". I widzę, że własnie z takiego założenia wychodzą co poniektórzy. To powinna być każdego rodzica/ców indywidualna sprawa jak słusznie sam to zauważyłeś. Niestety to Polska.

0

@Gaucho Co nie zmienia faktu, że narobił sporego bałaganu w klubie. Chaos totalny.

0

@Katalonbar Spokojnie w Ajaxie wiedzą co robić. Za rok dwa pojawią się podobni jak nie lepsi.

0

Teraz Bartek siedzi sobie w tym swoim pokoiku drapie się po głowie i mówi do siebie: Co ja Kur***a najlepszego narobiłem. xD

1

@SiSenior Ja również szanuje wybory innych i w żaden sposób nie zamierzam nikogo przekonywać czy tez narzucać mojego spojrzenia na wiarę każdy ma wolną wolę. ;) Natomiast dla mnie osobiście w Kościele najważniejsze są sakramenty. I to dla nich jestem w Kościele.

0

@SiSenior To nie Kościół wypaczył obecny kształt religii tylko ludzie. Tak samo jak ogólne podejście " wierzę, ale nie chodzę do kościoła bo tam ten ksiadz sraki a ten owaki" do kościoła chodzi się dla Boga nie dla księdza. Natomiast z Panem Bogiem jest jak z miłością wszyscy w nią wierzą, ale jeszcze nikt jej nie zobaczył. "Błogosławieni, którzy nie widzieli, a uwierzyli".

1

@justfootball Tilda Swinton

3

No cóż My jako kibice również możemy Ci podziękować, ale dla nas jesteś już przeszłością. Powodzenia.

1

@Junngeas Zdecydowanie pizza Barbeque a sosik BBQ najlepszy na świecie ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?