fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@student97r A jednak Ali wygrał. Muszę przyznać, że jestem bardzo zaskoczony wyborem. Sportowiec wybitny, ale spodziewałem się zupełnie czegoś innego. Jeśli jesteś ciekawy to polecam film "Ali" gdzie główną rolę zagrał Will Smith. ;)
https://www.filmweb.pl/film/Ali-2001-31724
@KapiFCB Jednak nie taki zielony ;D
0
@CZaras To prawda. Patrzę na to wszystko z perspektywy czasu i moją uwagę przykuwa ogromne zepsucie moralne ludzi, które już dawno przekroczyło wszelkie granice. Poziom zepsucia jest tak ogromny, że ludzie w tym amoku kompletnie tego nie widzą lub co gorsze nie chcą tego widzieć. Uważam to za bardzo niepokojący sygnał.
1
@CZaras Moim zdaniem nasza cywilizacja zmierza do... upadku. Na każdym polu. Tylko kwestia czasu.
1
@zadafcb Nareszcie ;D
1
@zadafcb Jestem podobnego zdania można było to dzisiaj spokojnie zamknąć i ja również uważam, że sędziowie dzisiaj się nie popisali. Moim zdaniem w samej końcówce faul na Kembie był jak nic. No trudno gramy dalej strasznie szkoda, bo mogliśmy to dzisiaj skończyć.
3
@JackH No nie ma ławki, ale i bez tego G3 gdzie mieli Raps na tacy i ta pomyłka w kryciu na 0,5 sekundy no ludzie w PO tak nie można grać. No nic nie poradzę... eh
@Gieswu to prawda w ataku za nerwowo i to momentami bardzo nawet za bardzo a przecież można w pomalowanym Theisa rozruszać tak jak 2 OT dzisiaj. Szkoda bo można było już Toronto na rybki wysłać a tak nerwówka będzie do samego końca.
13
A szkoda nawet strzępić ryja... aż się prosi aby w G7 Raps wygrali. Tyle razy w tej serii Celtics nie potrafili zamknąć tej rywalizacji, że to głowa mała.
1
@Encore Widać to gołym okiem chociaż w regularnym i bez niego Raps grali bardzo fajną koszykówkę. Moim zdaniem Siakam strasznie cieniuje w tej serii.
5
Jaylen Brown i jego przebudzenie mocy ;) Boston Strong!! Jazda Celtics.
1
@mariosss20 Zdecydowanie Egzorcyzmy Emili Rose. Znakomity film w dodatku oparty na faktach. Polecam również film "Rytuał" z Hopkinsem bardzo przyjemnie się oglądało również oparte na faktach.
1
@DaPi Dla tych, którzy jakimś cudem nie oglądali/słuchali przemówienia Czarnej perły :)
1
@Tom0VeB Nietykalni, Policja zastępcza, Cienki Bolek ale tutaj jest trochę świński humorek ;)
0
@Katalonik97 To prawda Luis jest fajny itd. tylko my nie szukamy fajnych chłopaków do kółka wzajemnej adoracji tylko piłkarzy szybkich i dynamicznych. Pistolero zapisał piękną kartę w historii klubu, ale jego czas dobieg końca. Tyle.
5
@Agent005 Krótko, zwięźle i na temat takich prawdomównych prezesów to ja szanuje. Brawo.
2
@Wilczeq Kopernik był czarną homoseksualną kobietą w ciąży.
1
@Mns21 Celtics vs Clippers ;)
1
@student97r A ja właśnie NBA i NFL ;) mało tego to swego czasu bardzo dużo oglądałem NHL. Teraz czasu jest mniej więc ograniczam się tylko do wspomnianych lig. ;) swoją drogą jestem bardzo ciekawy 1 miejsca. ;)
1
@student97r No proszę :) Co prawda nie interesuję się, aż tak bardzo baseballem, ale cieszę się, że to właśnie ekipa z Bostonu jest na drugim miejscu. ;) ciekawa sprawa.
0
@koksik2700 Bo Thiago ma DNA Barcy a Holender nie ma. ;)
0
@Barca_Big_Moment OJO zaczyna się ;D
0
Najważniejsze, że Wujo jest zadowolony z gry a reszta jest nieistotna.
0
@Kuracjusz xD xD xD
1
@kulek22 Można, ale trzeba bardzo uważać bo za niefortunny dobór słów grozi paragraf.
1
@kibicsportu Dlaczego ma polecieć? przecież nasz trener i sam Boniek z gry naszej reprezentacji są zadowoleni. Nie widzę podstaw do takiej decyzji. ;)
1
@IronSanHybrid Dokładnie bo to człowiek później cały dzień w nerwach chodzi nie może sobie miejsca znależdz ciągle analizuje kto gdzie ma zagrać, za kogo ;D
@Ghotti Dziękuję już poprawione ;)
2
@IronSanHybrid Właściwie można dodać jeszcze, że środowisko piłkarza X i Y są optymistycznie nastawieni do transferu. ;D a same transfery kwestią godzin. ;D
4
Panie Bartolomeu w ostatnim czasie spadło na Pana mnóstwo krytycznych głosów za nieudolne zarządzanie klubem, bardzo słabe notowania u zawodników a Cules chcą pana wy***ć z tego klubu co Pan na to?
"A aj na to jak na lato,
Bo jest fajnie dostać bonus,
Coś na prezent sobie kupić,
Lub coś podarować komuś."
0
@Homeopata8989 Tak mi się wydaję, że Boniek boi się zatrudnić fachowca z zagranicy bo jak zobaczy co tu się odp****la to zawinie się jeszcze szybciej. Taka jest prawda. Dlatego bierze Polaka rodaka, który rozumie cały ten styropian i siedzi cicho. A szkoda bo marnujemy fajny potencjał tych chłopaków.
2
@student97r Robi się bardzo ciekawie. ;)
2
@student97r I ja również jestem bardzo ciekawy. Może Liverpool wygra?