0

@Stoiczkow To też, ale moim zdaniem zabrakło intensywności.

1

@pawelfcb2010 To pokazuje jak zacięte i skomplikowane są to rozgrywki. ;D

0

@CzescCzolem dogrywki

3

Można z całą odpowiedzialnością napisać, że debiut Czesia na ławce trenerskiej Legii należy do udanych. Zwycięstwo 2-0 i pewny awans do kolejnej rundy.

0

Boli was wielki Bayern? xD

0

@TR3YWAY Trzeba jednak pamiętać, że kamera dodaje te 2-3 kg xD

1

@zadafcb "Nie szata zdobi człowieka" ;) prawdziwy GOAT nie zwraca na to uwagi.

0

Był Depay ostatnio Dest no to teraz wracamy do Martineza i tak to się kręci. xD

1

@masq Proszę ;D

/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1306311518808690689%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fcbarca.com%2Fla-rambla%2Fdyskusja-9002097

0

@Sherem "Upokarzające" to słowo idealnie opisuje działania obecnego zarządu.

0

@AdiKingu96 A ja myślę, że ta formuła i tak by się wyczerpała. Z czasem potrzebna jest śwież krew, coś innego nowego. Taki jest sport.

0

Pojedynki Suarez vs Marc "Spiderman" oj będzie się działo.

0

@rayqi Zdecydowanie Douglas. Legenda.

0

Luisito coś czuje, że pójdziesz śladami innej legendy tego klubu Davida Villi i wygrasz w tym sezonie LL. Powodzonka "Grubasie".

4

Kurcze musimy częściej robić takie Happy Hour. Godzinka oczyszczenia na LR.

16

Stara moderacja mocno śpi, Stara moderacja mocno śpi,
My się jej boimy i na palcach chodzimy,
Jak się zbudzi to usunie co poniektóre komentarze,
Pierwsza godzina moderacja śpi,
Druga godzina moderacja chrapie,
Trzecia godzina moderacja łapie.

0

Oj to będą dzisiaj balety ;D

1

@tadzik447 A ja powiem Ci Tadziu, że lubię ciepełko takie po 32 stopnie no lubię i to bardzo. Widziałem Twoje wpisy i wiem, że Ty tak bardzo nie przepadasz ;).

1

@Coutinho007 Pięknie się to wszystko zbiegło w czasie ;D

1

23 Września czyli... początek kalendarzowej Jesieni. :D

1

@macio_944 no cóż trzeba czekać ;D

0

@AlexDark00 Bardziej jak Wolverine ;D

3

I taka ciekawostka paznokcie palców u rąk rosną w sposób ciągły ze średnią prędkością 0,1 mm na dobę (3 mm miesięcznie), natomiast stóp 30–50 proc. wolniej.

1

@Ksordius @AlexDark00 Wpis jest ironiczny. ;D

0

Dest w Barcelonie. Transfer kwestią godzin.

1

@kubix05 Pan Gajos"złoty a skromny" ;)

24

Nie wiem jak Wy, ale ja fanem Desta byłem od zawsze.

2

A w Krakowie na Brackiej pada deszcz...


1

Ale takiej Ballady w wykonaniu Zbysia jeszcze nie słuchaliście :D no złoto xDDDDD


0

@AlexDark00 I mamy obronę na lata na LO 84 potencjał a na PO 82 ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?