fart
Dołączył/a: styczeń 2017
35 obserwujących
56 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stoiczkow To też, ale moim zdaniem zabrakło intensywności.
1
@pawelfcb2010 To pokazuje jak zacięte i skomplikowane są to rozgrywki. ;D
0
@CzescCzolem dogrywki
3
Można z całą odpowiedzialnością napisać, że debiut Czesia na ławce trenerskiej Legii należy do udanych. Zwycięstwo 2-0 i pewny awans do kolejnej rundy.
0
Boli was wielki Bayern? xD
0
@TR3YWAY Trzeba jednak pamiętać, że kamera dodaje te 2-3 kg xD
1
@zadafcb "Nie szata zdobi człowieka" ;) prawdziwy GOAT nie zwraca na to uwagi.
0
Był Depay ostatnio Dest no to teraz wracamy do Martineza i tak to się kręci. xD
1
@masq Proszę ;D
0
@Sherem "Upokarzające" to słowo idealnie opisuje działania obecnego zarządu.
0
@AdiKingu96 A ja myślę, że ta formuła i tak by się wyczerpała. Z czasem potrzebna jest śwież krew, coś innego nowego. Taki jest sport.
0
Pojedynki Suarez vs Marc "Spiderman" oj będzie się działo.
0
@rayqi Zdecydowanie Douglas. Legenda.
0
Luisito coś czuje, że pójdziesz śladami innej legendy tego klubu Davida Villi i wygrasz w tym sezonie LL. Powodzonka "Grubasie".
4
Kurcze musimy częściej robić takie Happy Hour. Godzinka oczyszczenia na LR.
16
Stara moderacja mocno śpi, Stara moderacja mocno śpi,
My się jej boimy i na palcach chodzimy,
Jak się zbudzi to usunie co poniektóre komentarze,
Pierwsza godzina moderacja śpi,
Druga godzina moderacja chrapie,
Trzecia godzina moderacja łapie.
0
Oj to będą dzisiaj balety ;D
1
@tadzik447 A ja powiem Ci Tadziu, że lubię ciepełko takie po 32 stopnie no lubię i to bardzo. Widziałem Twoje wpisy i wiem, że Ty tak bardzo nie przepadasz ;).
1
@Coutinho007 Pięknie się to wszystko zbiegło w czasie ;D
1
23 Września czyli... początek kalendarzowej Jesieni. :D
1
@macio_944 no cóż trzeba czekać ;D
0
@AlexDark00 Bardziej jak Wolverine ;D
3
I taka ciekawostka paznokcie palców u rąk rosną w sposób ciągły ze średnią prędkością 0,1 mm na dobę (3 mm miesięcznie), natomiast stóp 30–50 proc. wolniej.
1
@Ksordius @AlexDark00 Wpis jest ironiczny. ;D
0
Dest w Barcelonie. Transfer kwestią godzin.
1
@kubix05 Pan Gajos"złoty a skromny" ;)
24
Nie wiem jak Wy, ale ja fanem Desta byłem od zawsze.
2
A w Krakowie na Brackiej pada deszcz...
1
Ale takiej Ballady w wykonaniu Zbysia jeszcze nie słuchaliście :D no złoto xDDDDD
0
@AlexDark00 I mamy obronę na lata na LO 84 potencjał a na PO 82 ;D